דיון IPF

הנושא בפורום 'Powerlifting/Weightlifting' פורסם ע"י היה לי קקי, ‏18/7/19.

טוען...
  1. 424 נק' מוניטין
    0
    FloppyJoe

FloppyJoe משתמש פעיל

FloppyJoe
    לייקים:
    212
    זה תלוי מה אתה מגדיר כטבעי.
    אם אדם לא טבעי הוא אדם שלוקח אי אלו חומרים שיגרמו לו להעלות מסת שריר שבאופן טבעי לא היה יכול להעלות על עצמו ולהתחזק באופן אבסולוטי לרמת כח שללא החומרים הוא לא היה יכול להגיע אלייה אז אדם שהשתמש בקלן הוא טבעי.
    כי אדם שיקח עכשיו קלן לא יתחזק מזה יותר שהוא יתחזק מקפאין.

אם קלן לא טבעי אז גם קפאין לא

2. 7,695 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,220
    לא.
    מבחינת משקל טוטאל על המוט, קלן מאפשר לך לעבוד יותר באינטנסיביות באימון, מה שיכול להתפרש בסוף ביותר משקל על המוט.
    מבחינת הישגים, זה מאפשר לך להרים משקל מסויים על משקל נמוך גוף נמוך יותר, אז אתה נחשב חזק יותר לקטגוריה נמוכה יותר

PowerLifting, MonkeyD ו-elchonon אוהבים את זה.
  3. 2,195 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    1,325
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    יש לי חבר בן 18 שוקל 125 עם בנצ' 180 לא נגע בתרופת מרשם מכל סוג למטרות אימונים.
    בתחרות ירושלים אני חושב שהוא נתן 175.

נוער, טבעי 125.
    אני מכבד את המשקלים שאתם מרימים, אבל אל תגיד טבעי.

4. 1,296 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    845
    זה מה שאני ואלחנן טוענים, התעניינתי לשמוע גם את דעתו של פלופי בעניין (למה הוא אומר טבעי) אז הגדרות שונות יש לאנשים פה לגבי מה זה טבעי.

במקום לריב מי טבעי ומי לא, אני מציע קודם כל דיונים על מה ''טבעי'' אומר :Confused:

5. 424 נק' מוניטין
    0
    FloppyJoe

FloppyJoe משתמש פעיל

FloppyJoe
    לייקים:
    212
    לא רק שאני טבעי, אני גם לא מתאמן בצורה מסודרת - אין לי תוכנית אימונים קבועה ואני בעיקר מאלתר באימונים, ו50% מהזמן אני בחיטובים ומתחזק ב50% מהזמן שאני הורס את. החיטובים שלי והגעתי לקרוב ל180 עם עצירה על 110
    --- עידכון הודעה, ‏24/7/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏24/7/19 ---
    אז גם קפאין גורם לאדם להיות לא טבעי?

מעלה אינטנסיביות וגם פועל על מהערכת העצבים הסימפטטית, פשוט חלש יותר מקלן

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/19
  6. 7,695 נק' מוניטין
    1
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,220
    קפאין לא מתקרב אפילו לאינטנסיביות של בטא אגוניסטים.
    ודרך אגב, קפאין בכמויות שכן מגיעות לאותה אינטנסיביות נחשבות סם אסור בתחרות. אתה מן הסתם לא יכול להשתמש בכמויות האלה ביום יום כי אתה תמות פשוט

Gracie, elchonon ו-MonkeyD אוהבים את זה.
  7. 1,296 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    845
    יש סוגי השפעות אתה יודע. אשווגנדה הוכח כמעלה טסטוסטרון, מצד שני טסט חיצוני יגביר לך בהרבה הרבה יותר. למה אחד יחשב טבעי והשני לא?
    האחד מגביר טסט בטווח הנורמה והשני לא. בן אדם באופן ''טבעי'' לא שורף שומן כמו על שורפי שומן לא חוקיים (קלן)

אשווגנדה = קפאין
    טסט = קלן

נניח, לפי הדוגמאות (משחק עם ההיגיון)

8. 424 נק' מוניטין
    0
    FloppyJoe

FloppyJoe משתמש פעיל

FloppyJoe
    לייקים:
    212
    מקבל לגמרי את הנקודה הזו עם קפאין.
    ולגבי קלן, כמו שאמר קוצר, נסכים שמשהו שמעלה לך אינטנסיביות זה לא הופך אותך ללא טבעי, זה אולי היתרון אקוטי ביום של תחרות.
    ועכשיו לגבי זה שהרטיו שלך יהיה טוב יותר אם אתה חטוב אני גם מסכים, אבל זה עדיין לא אומר שזה מעלה לך כח שלא יכולת להגיע אליו באופן טבעי (פשוט במשקל גוף קצת גבוה יותר), ולכן זה לא הופך את הרקון שהתחרה על 125 קילו לאדם לא טבעי

עריכה: אשווגנדה מעלה טסט אצל אנשים עם טסט נמוך לנקודה גבוה בטווח הנורמה.
    קפאין לוקח אותך למקומות שבאופן טבעי לא היית מגיע אליהם גם מבחינת כח ואינטנסיביות

ככה שגם הדוגמא הזו לא נכונה, אבל היא לא העניין

9. 1,296 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    845
    זה כמו שאגיד שזה לא אומר שX לא טבעי כי הוא על אחוז שומן נמוך על משקל גוף קצת יותר גבוה מהמצופה...הוא יכל להגיע לאותה מסת שריר! פשוט על א.ש גבוה יותר. זה תכלס חלק מאוד חשוב בכל הפואנטה הזו. חוץ מזה אם בן אדם עשה סייקל אחד (לא ממצים פוטנציאל גנטי מסייקל בודד) הוא נחשב טבעי כי הוא עדיין בגבולות הטבעיים שלו? לא מסכים. גם לזרז את הזמן בצורה כזו נחשב לא טבעי.
    כן אבל מי לוקח קפאין בכמויות האלו? אני הנחתי שאתה מדבר על קפאין כמו שאנשים נורמלים משתמשים. המינונים זה גם פקטור. האפקט של כל דבר...בגלל זה מי טבעי ומי לא, וואלה פתוח לדיון כמו שאנחנו רואים.

elchonon אוהב/ת את זה.
  10. 424 נק' מוניטין
    0
    FloppyJoe

FloppyJoe משתמש פעיל

FloppyJoe
    לייקים:
    212
    כן אבל על מה הדיון פה? על באדי בילדינג? אני מדבר על הרקון שהואשם בזה שהוא לא טבעי בגלל שהוא לכאורה לקח קלן כליפטר שמן

וזה קריטי כי אתה לא תאשים שחמטאי ותפסול ממנו ניצחון כי גילו שהוא לקח קלן, כי זה פשוט לא נותן לו היתרון על אחרים, כמו במקרה של הרקון (ספציפית )
    אני לא יודע, ואתה?

MasterSplitter אוהב/ת את זה.
  11. 1,296 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    845
    אתה מפריד כוח מא.ש / משקל גוף? כי זו עוד בעיה. הרי יש רטיו מסוים, נכון? בן אדם ששוקל 120 לא הגיוני שירים כמו בן אדם ששוקל 70, אם אתה תרצה לדעת אם בן אדם טבעי או שלא אתה לא תתעניין רק במשקלי עבודה יבשים אלא גם בנתונים אישיים. שחמט לא קשור לאחוז שומן. כוח ומשקל גוף לעומת א.ש כן מעיד על כוח הגיוני או שלא במיוחד אצל טבעיים.

12. 16,746 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter מנהל ראשי מנהל

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    4,754
    טכנית, קלן נחשב ״חומר אסור״. אבל אפשר להתקטנן ככה על הרבה דברים - קנאביס, פרי-ווראאוט, סיאליס, כדורי שינה, ואליום וכו׳ וכו׳ וכו׳...

אני השתמשתי כמה שבועות באפדרין לפני שהתחלתי אימוני כוח בכלל, סביב 5 שנים לפני התחרות שנתתי 637 טוטאל שאני טוען שטבעי, האם זה שקר וכזב?

בחיאת, כולה קלן. זה לא נותן כוח. אולי עוזר לחיטוב וכו׳ וכו׳... אבל להכנס לקטגוריה (לא רלוונטי במקרה של אדיר) זה לא דבר שמצריך חומרים אסורים.

frozen אוהב/ת את זה.
  13. 7 נק' מוניטין
    0
    רקון

רקון משתמש מתחיל

רקון
    לייקים:
    7
    ם
    שמע לי טוב יא חבוב, אני עוד מעט בן 30.
    מאז שאני בן 23 אומרים שאני מזריק, זה פשוט מאוד, מנותק, ומגוחך. אם אתה חושב שאני אשחית את זמני כדי להמשיך לטעון משהו שיקרי, בגילי המופלג ועם מרחק מכל הקהילה הזאת וזירת התחרויות שאגב גם בה ביקרתי רק פעמיים ובהפרש של שנים, זה אומר עליך דברים לא מחמיאים במיוחד.

יש לי אח בטכניון, בחצי הדרך לרפואה, שתוך חודשיים אימונים מגיע ל90% מהטוטאל שלי. ותוך שנה וחצי גם היה עובר אותו. הוא עשה איתי ss בזמנו ופשוט פרפר אותי בפלג גוף תחתון בלי להתאמץ בכלל.

הפיגור הזה של לצטט אותי לוקח קלן, שאגב לקחתי מהחבילההזאת 2 כדורים והפסקתי בגלל תופעות הלוואי, וגם אם הייתי לוקח בשלמותה, הייתה לזה משמעות אפסית, ואז להגיד שאני "לא טבעי" היא לא יותר מבדיחה.

אני לא מייצג רק את עצמי, אלא גנטיקה יוצאת דופן בפער. ואני מכיר אישית אנשים שיותר מוכשרים ממני גם בהעלאה במסת שריר וגם בלחיצות.

נשבר לי הקצה כבר מהחוצפה והטמטום האלה.

לקחתי מקום ראשון עד מאה לפני שנה וקצת, עם רמת מאמץ מגוכחת באימונים, וכל זה למרות שהיום זמן לא עליתי במשקל הגוף והייתי ממש חטוב.
    אס כן אני לא מייצג בשום צורה את האדם הממוצע. גם ביכולת של 750 בפסיכומטרי. מזל שעל זה אי אפשר לטעון שאני מוזרק.

המסקנה שלי מכל קביעות הסרק האלה, היא פשוט שקשה לאנשים להפנים שהם לא ממוקמים במקום גבוה במיוחד. תמיד יהיו תירוצים הזויים.

בכל מקרה זאת תמיד הייתה מבחינתי הכפשה, והוצאת דיבה. אני בן אדם, ובדיוק כמוך אני לא מסוגל לסבול שאומרים שאני משקר, בטח שלא בפלטפורמה ציבורית.

אני כרגע אחרי שלא התאמנתי חודש, ומאז מתאמן מקסימום פעם בשבוע, אוכל על הפנים, ומבטיח לך שהרבה אנשים מזריקיםהיו הורגים בשביל מסת השריר שאני מחזיק.

בקיצור, לא כולם נבראו שווים, אני באמת מצטער לבשר את זה, וזה מסר לעוד אנשים עם קשיים נפשיים באישיות, שיקבלו את המקום שלהם, ולא ינסו בצרות עין וטימטום וחוצפה להכפיש אנשים.

וסתם לפרוטוקול, אני לא מכיר אף מתאמן שהיה מזריק ולקח יותר משבוע לדעת מי מוכר לו. אתה מוזמן לנסות לשאול אנשים מהתחום המזורגג הזה.

מאמין שזאת פעם אחרונה שאני מגיב לנושא הזה

Saiyaman3, hanan, Gracie ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  14. 2,195 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    1,325
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    אם זה משנה לך, לא לקחתי קפאין גם כן בתחרות. וגם לא מאכלים עם סוכר מזוקק.
    אני לא חושב ששיקרת, אבל אני חושב שטעית.
    אני לא חושב שמי שלוקח אפדרין מוגדר טבעי.
    תשמע, אני לא מכיר אותך, ואני מנתנצל אם חשדתי בך סתם.
    פתחת כמה פוסטים על קלן, והתיעצת לא מעט על זה. התעלמת מההודעה של פאוורליפטינג ששאל איך אתה טבעי? ייעוץ - קלן - תופעות לוואי.

עכשיו אתה אומר שרק השתמשת יומיים, יש מצב, קשה להאמין שבן אדם שאומר לכולם שהוא טבעי ופתאום לוקח חומרים יהיה נאמן לומר כמה זמן הוא לקח.

כמו שראית בדיון כאן, יש אנשים שלוקחים חומרים וחושבים שהם טבעיים.
    לא חושד ששיקרת ברוע לב, חשבתי שטעית בהגדרה של טבעי.

ושוב, אם אני טועה לגביך אני מתנצל.

15. 16,746 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    4,754
    שמע אלחנן, אתה בחור טוב.

טכנית, אתה צודק. מי שמשתמש בקלן, אפדרין - אלו חומרים אסורים.

אבל... מדובר בפאוורליפטרים, לא בספורטאי סיבולת. זה שהשתמשתי באפרדרין לפני שהתחלתי להתאמן כוח... בחיאת... זה לא מה שיעזור לי. כנ״ל עם אדיר.

ברגע שאתה אומר שבנאדם ״לא טבעי״ לא משנה מה אתה מתכוון, אנשים חושבים שאתה מתכוון לסטרואידים.

16. 2,195 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    1,325
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    תשמע, אני לא רוצה להאשים או לתקוף אף אחד.

חומר לא חוקי שדורש מרשם רופא, ומשפר אלמנט תחרותי כלשהו (אם זה ביצועים, או ירידת משקל לקטגוריה נמוכה יותר) הוא לא מוגדר בעיני טבעי.

אני לא יודע כלום על החומרים הלא חוקיים, ואני גם לא מעוניין כל כך ללמוד עליהם. בעיני זה לא טבעי.

אבל מה זה באמת משנה מי טבעי ומי לא?
    מי שמתחרה במקום עם בדיקות, שיברר מה התנאים שלהם. בתחרות שלנוט היו צריכים להיות טבעיים שנה וחצי בלבד לפני. הגיע בחור ששבר שיאים והיה מוזרק, אבל לא בשנה וחצי האחרונים, לדעתי זה בדיחה, אבל זה הכללים.

בנוסף, בשביל מתאמן שנכנס לחדר כושר, ורוצה לדעת מה הוא יכול אולי לצפות להגיע בלי חומרים, לדעתי לא הייתי לוקח דוגמה מבן אדם על חומרים כל שהם בשביל פוטנציאל גנטי.

אפשר לדון על הנושא בלי סוף, אבל בעיני החומרים המדוברים לא חוקיים, ואני מכבד את מי שחושב אחרת.

17. 7,695 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,220
    צריך לעשות הבדלה בין חומרים שיתנו לך יתרון לאורך שנים עם חומרים שיעזרו לך נטו במיידי.
    קלן לא ייתן לך שום יתרון שנה וחצי אחרי, כי כל המשקל שאיבדת על מי יודע כמה סייקלים מלאים של קלן, בשנה וחצי אתה בכיף חוזר למשקל נורמלי בלי לשמור על היתרונות של הקלן. טסט וטרן זה כבר סיפור אחר לחלוטין, שמסת השריר שצברת מהם כנראה אתה תשמור שנים קדימה

MasterSplitter ו-elchonon אוהבים את זה.
  18. 16,746 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    4,754
    כמו שאמרתי יש הרבה תרופות מרשם / סמים לא חוקיים שניתן להשתמש ועדיין לא הייתי מגדיר מישהו ״לא טבעי״ בהקשר של פאוורליפטינג, כמו - ויאגרה, פרי וורקאאוט, קנאביס, כדורי שינה, ואליום וכו׳ וכו׳ וכו׳...

עכשיו נגיד למישהו יש מרשם לתרופה X - זה הופך אותו לטבעי? לא. זה בדיוק אותו דבר כמו לקחת את התרופה על דעת עצמך. באוסטרליה פפטידים וסארמס הם חוקיים לגמרי (עם הגבלות מסויימות) ולי אישית היה מרשם לפפטיד מסויים לפני כמה שנים.

19. 424 נק' מוניטין
    0
    FloppyJoe

FloppyJoe משתמש פעיל

FloppyJoe
    לייקים:
    212
    אז למה אתה לוקח חלק פעיל בדיון עליהם ועוד לא פחות מעושה לאנשים אמיתיים outting וקובע שהם לא טבעיים, על נושא שאתה עוד טוען שאתה לא מבין בו כלום?
    אתה הרי מבין שברגע שאתה נעמד על הרגליים האחוריות שלך על כך שאדם מסויים לא טבעי כי הוא לקח חומר שאתה לא יודע מה הוא, לא מבין בו וגם "לא רוצה להבין" זה דבר מאד עקום?
    כשאתה קופץ פה שהרקון לא טבעי אנשים אוטומטית מניחים שהוא מזריק סטרואידים ולא נכנסים לקרן שמלן פרן צרן, זה לא מעניין אותם (וגם לא אותך).

עכשיו אני יודע מאיפה זה מגיע ולמה אתה עושה את זה, אתה סך הכל משפשף קצת את האגו ואת ההישגים שלך בעיני עצמך, וכמובן לא תחמיץ הזדמנות לספר לנו כמה אפילו בתחרות סוכר אתה לא לוקח

וגם פה אתה מנסה להבטיח שאתה טבעי למרות שאף אחד לא חשב או חשד אחרת, הדיון הזה מהצד שלך הוא פשוט קרב הגנה עצמית ושיפשוף אגו, רק חבל שלא חשבת שאתה קצת לא הגון כלפי אחרים בדרך.

והאמת?
    אתה בתור אדם שמקדיש (לטענתך) 4 שעות בכל אימון, מי יודע כמה שעות על לימוד תזונה טכניקה וכו, אני יכול להבין למה זה חשוב לך, כי מוגזם להגיד שזה כרגע אחד הדברים המרכזיים בחיים שלך? אני חושד שלא, ועם זאת לדוגמא אח של רקון (שאותו אגב אני מכיר מהצבא), בלי להתאמן, על 0 גרם חלבון לפני שנתיים כסטודנט עייף בטכניון משך 210 דדליפט, פשוט ככה, עם חרא טכניקה, בלי כלום על משקל 95+- של הרבה שומן.

ואתה גם הגדלת להאשים אותי בכך שאני לא טבעי , עכשיו זה בכלל מצחיק כי אני לא ליפטר, ואימונים בשבילי זה תחביב #5 שאני בעיקר עושה כדי לפרוק קצת עצבים ואנרגיה בזמן הלימודים אני חושב לא יותר מ3 שעות שבועיות נטו בלי תוכנית אימונים, בלי תבנית, פשוט אילתורים וחצי מהזמן אני בכלל בחיטובים כי אני אוכל מלא זבל.

בקיצור זה מזכיר לי את הנשים של תנועת הMetoo, שכדי להרגיש קצת טוב עם עצמן הן החליטו פתאום שאונס זה גם אם מישהו מסתכל עלייה לא נכון או שאם היא שיכורה ושוכבת עם מישהו בהסכמה אז היא בעצם נאנסה.
    אז למרות שזו ההגדרה "שלהן" הן צועקות את זה לכל עבר מכתימות אנשים באונס בלי שאנסו.
    פשוט כי

20. 58,485 נק' מוניטין
    0
    PowerLifting

PowerLifting משתמש משקיע

PowerLifting
    לייקים:
    4,393
    כל ההתעסקות הזו בהאם בנאדם טבעי או לא זה טחינת מים והתעסקות בקקה.
    האם מי שעשה לפני 5 שנים סייקל אגרסיבי, נחשב היום לטבעי? הוא לא פרץ גבולות עם גופו?
    מצטער להרוס, אבל גם בתחרויות "הטבעיים" שהיו בארץ (באדיבילגינג ופאוורליפטינג) אני אישית יודע על משתמשים (חלק לשעבר) שהתחרו, וחלקם זכו.
    אף פעם לא הבנתי את ההיגיון בלקיים תחרות כזו עם סיכוי שמתוך 50 מתחרים 3 משתמשים/לשעברים.

זה מזכיר לי דיון שהיה לי עם מתאמן על דין ומשפט:
    אני מעדיף 20 פושעים משוחררים, מאשר חף מפשע 1 שיושב מאסר על משהו שלא ביצע.

elchonon אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...