איזה ייעוץ לבחור?

הנושא בפורום 'שאלות לפני רכישת ייעוץ אישי' פורסם ע"י RyShay, ‏15/7/19.

טוען...
  1. 1 נק' מוניטין
    0
    RyShay

RyShay משתמש מתחיל

RyShay
    לייקים:
    1
    אהלן,
    אשמח לעזרת האנשים המנוסים פה:)
    אחרי התלבטויות וניסיונות רבים לבנות תוכנית אימונים ותפריט תזונה, הבנתי שאני צריך איש מקצוע (בייחוד אחרי הפוסטים שקראתי בפורום וברחבי הרשת..).
    חשבתי שזה יהיה קל, לבחור ייעוץ כלשהו ולרוץ על זה, אבל איכשהו נכנסתי לבילבול... או שסתם הסתבכתי.. ולכן אשמח לעזרתכם.

איזה ייעוץ באמת לבחור?
    עשיתי סקר קטן בין החברות שראיתי עליהם פרסומים ברשת (ישראלבודי, EVB, LBS) מבחינת תכולת החבילה, ובין היתר גם המחיר, וקראתי ביקורות על כל אחד עד כמה שמצאתי.
    יצאתי דיי מבולבל מכל העניין.. מה באמת יתאים לי? האם לבחור לפי מחיר? (מה שזול האם בהכרח אומר שפחות טוב?) האם לפי ביקורות (על חלק מהחברות שמעתי דברים פחות סימפטיים, אף חלקם ישנים, ומצד שני המון תגובות אוהדות)? או שפשוט לבחור..? האם לפי תעודות לימוד בתחום (ואיך בודקים אותם?).

אם אני כבר משקיע.. אז מעדיף לעשות את ההחלטה הנכונה.
    אשמח לעזרתכם בנושא למי שחווה את זה, איך בחרתם, את מה בחרתם ועל מה אתם ממליצים.

אני לא יודע עד כמה זה בסדר להתייעץ על הנושא, לא מצאתי בהיסטוריה של הפורום שאלה דומה לזו, אז אני מנסה את מזלי.
    אשמח לעזרתכם!

2. 68,234 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    10,087
    אני לא יכול להגיב על אחרים כי יש ניגוד אינטרסים, אבל זה מה שתקבל אצלנו:

1. אנשים עם רקע אקדמאי בתחום (לכל הפחות תואר ראשון בתזונה)
    2. התפריט מכיל לפחות 30 אופציות לכל ארוחה ועם הזמן מגמישים את זה עד למצב שאתה יודע להכניס/להוריד מהתפריט מוצרים בכוחות עצמך
    3. מקבל גישה למערכות פרטיות שבנינו עם 1000+ מוצרים שאפשר לשלב בתפריט + 100 מתכונים
    4. מענה לשאלות על בסיס יומי ושינויים בתוכנית אימונים/תפריט תזונה על בסיס שבועי (מדדים שאתה שולח לנו כל שבוע)
    5. העברת תכנים ומצגות כל מפגש/חודש בהינתן הרלוונטיות של הייעוץ כדי שתדע להסתדר בסוף בכוחות עצמך

McGregor אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...