קלן של וורטקס - ניסיון אישי

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י benberi, ‏14/7/19.

טוען...
  1. 38 נק' מוניטין
    1
    benberi

benberi משתמש מתחיל

benberi
    לייקים:
    23
    היי,

אני רוצה להגיד שהשתמשתי החברת קלן אחרת פעם לפני חודשיים ואני הרגשתי משהו רק על 120-160 מ"ג בקטנה, גם חברה שלי התשמה והיא שוקלת 55 גובה 172 והרגישה רק ב 120 משהו ורק רעידות.

לפני שבוע התחלתי קלן של וורטקס ואמרתי אני אתחיל לאט, על 80 מ"ג.

קיצור קיבלתי ריעדות של החיים, חוסר ביטחון בהליכה וכל מני כאלה שאתה מרגיש לא יציב וגם קצת חרדה לפעמים.
    הורדתי ל 40 היה סבבה במשך כמה ימים הפסיק הכל העלתי ל 80 היה סבבה, ועכשיו אני על 120 מרגיש סבבה רעידות בקטנה.

בחומר הראשון לא הרגשתי שום תוצאה.
    בחומר של וורטקס הרגשתי ממש ירידה בשומן ונוזלים, מרגיש חטוב והוורידים יצאו בשיא.

אם מישהו מתחיל קלן, ממליץ ממש על וורטקס

Gnfit ו-שים אוהבים את זה.
  2. 370 נק' מוניטין
    0
    AFBB

AFBB משתמש מתחיל

AFBB
    לייקים:
    181
    חד"כ:
    Go Active
    וורטקס חברה בדרך כלל טובה

תמיד קונה מהם טסט, דקה ומסטרון

עכשיו אפשר גם לקנות קלן מהם אם אתה על אמת

שים ו-benberi אוהבים את זה.
  3. 1,345 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    961
  4. 809 נק' מוניטין
    1
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    517
    הקלן של וורטקס מאוד חזק.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/19
  5. 36 נק' מוניטין
    0
    היה לי קקי

היה לי קקי מושעה

היה לי קקי
    לייקים:
    9
    חברה שלך מנסה להיעלם?

6. 29 נק' מוניטין
    1
    specter

specter משתמש מתחיל

specter
    לייקים:
    17
    אז ככה אני מסיים היום סייקל. ברוך השם.
    לקחתי וורטקס. ב3 ימים הראשונים היו לי רעידות חלשות לסירוגין. הרגשתי קצת דופק. ממש ממש חלשות ברמה שאתה תופס את העט במשרד ואם אתה מחזיק אותו בצורה ישרה השפיץ קצת זז הצידה. רעידות לכמה דק בלבד במהלך היום שבקלות השתלטתי עליהם
    ואז הכל נעלם. לא הרגשתי אותו בכלל חוץ מהדברים הבאים -
    בהתחלה מרץ ומלא אנרגיות באימונים. ברגע שעליתי ל80 מג בוםםם צניחה מטורפת ותחושה של כל הגוף בturn off
    ירדתי שומן עיקש אבל לצאת חטוב לא יצאתי.. אני על תפריט קיצוני ברמות אבל אסכם את הסייקל כטוב שהיה אבל לא עשה פלאים.
    את התופעות שהיו לי מאוד סבילות לא הרגשתי יותר אחרי שבוע. ישנתי מצויין ואפילו ישן יותר מידי. התופעה היחידה הפסיכית זה אחרי שבוע כיווץ שרירים של הגהינום! עשיתי פוזינג והרגשתי את השרירים עולים באש. שילבתי עם זה כמה ימים טאורין ומגנזיום ופינקתי את עצמי הרבה בxl ten שמכיל מלא טאורין
    אחרכך זהו. אחרי שבוע התרגלתי לחלוטין וככה משכתי 6 שבועות.
    הייתי בשבוע השני בבדיקה אצל הרופא לכאבי בטן שהיו לי בלי קשר לסייקל והוא מדד דופק עם הדבר הזה שלו וקצת נבהל אחרכך מדד לחץ דם ועוד יותר נבהל אבל היה מתון ואמר שזה גבוה אבל לא מידי בשביל נורות אזהרה. ככה שאחרי התסריט עם הרופא הבנתי שהסייקל באמת פועל רק שהגוף שלי התרגל אליו מהר מאוד והתופעות לוואי נעלמו במהירות.

עדיין מתלבט אם בפעם הבאה יש לי טעם ללכת עליהם עוד פעם או להחליף חברה. לא עפתי על התוצאות של הסייקל

7. 38 נק' מוניטין
    0
    benberi

benberi משתמש מתחיל

benberi
    לייקים:
    23
    לא יודע אני התחטבתי ממש ואני לא בתפריט של חיטוב, נגיד יוצא לי לאכול שטויות לפעמים לא להתאפק אבל אני גם על 250 טסט נראה לי שיש לזה תפקיד גדול עם שומן

שים אוהב/ת את זה.
  8. 1,126 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש קבוע

Navira
    לייקים:
    695
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    היה לי גם שיט דומה לזה ולא השתמשתי בקלן
    הייתי לקראת סוף הסייקל ודווקא השבועים האחרונים העמסתי באוכל כמו בנזיר מדבר גם על ג'אנק, חוץ מי מעט נוזלים שירדו ממש אחרי יומים לא עליתי בכלל בשומן, הסייקל היה בנוי מי טסט פרופ ל8 שבועות והשבועיים האחרונים ממש נשברתי עם התזונה הייתי חייב את כל הג'אנק הזה לצאת להתפרע פשוט נשברתי ולא ציפיתי שאני לא יהפוך לבלון אין לי איך להסביר את זה שורה תחתונה נהנתי כולם יצאי מורווחים:79nb:

9. 1,345 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    961
    אפשר להסביר את זה .. וזה בסדר לאכול יותר בסייקל .
    טסטוסטרון מנצל רוב מה שניכנס לאנרגיה ובמיוחד סוכר .. אחוזים משש קטנים מצליחים "לברוח" לשומן בסייקל .
    בגלל זה יש הרבה סירטונים באינסטגרם של שריריים חטובים אוכלים גלידות המבורגרים .. זה לא גבורה גדולה באמצע סייקל .

Navira אוהב/ת את זה.
  10. 209 נק' מוניטין
    0
    BeN35

BeN35 משתמש פעיל

BeN35
    לייקים:
    138
    רק למי שהתחיל עם אחוז שומן נמוך מלכתחילה?

11. 1,345 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    961
    לכולם ..
    זה אחד מההוראות שטסטוסטרון נותן .

Navira ו-McGregor אוהבים את זה.
  12. 1,126 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש קבוע

Navira
    לייקים:
    695
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    תאמת כמה שטסט באמת עדין מבחינת תופעות לוואי מורגשות (עם בכלל יש לו? אני מרגיש מדהים עליו עד 750 הכל מדהים) וכמה שהוא חזק מבחינת תוצאות הוא באמת זכה אצלי לאדה גדולה ובאמת הוא מועדף עליי אבל אני מתפתה לרוב לשלשב משהו עדין איתו כמו מסטרון פרופ שגם אצלו אין אצלי תופעות לוואי מורגשות (עד גרם כל יום אחר הכל מדהים) שילוב מאוד אפקטיבי מבחינתי בין עם זה בצבירת "מסה" ובין עם זה בחיטוב. תכף אתנסה בפרימו ויעדכן בשמחה

Viking אוהב/ת את זה.
  13. -68 נק' מוניטין
    0
    Tkhfd44

Tkhfd44 משתמש מתחיל

Tkhfd44
    לייקים:
    0
    מניסיון עם הטסטוסטרון אנטט שלהם חברה מאוד טובה ואמינה

14. 259 נק' מוניטין
    0
    Viking

Viking משתמש מתחיל

Viking
    לייקים:
    113
    לטסט יש המון תופעות לוואי אולי אתה לא רגיש אבל חשוב לציין .
    אגב שלוש גרם מסטרון בשבוע נשמע טירוף
    איך התוצאות?

Navira אוהב/ת את זה.
  15. 1,126 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש קבוע

Navira
    לייקים:
    695
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    על הנייר כן אני מכיר את כל התופעות הלוואי, בפעול התופעות היחידות שאני ניתקלתי זה אטרופיית טסטיקולות והשבתת יצור הטסט הטבעי עד 750 וגם 750 זה היה לי מוגזם ומינון לא יעיל לכן ירדתי חזרה ל500 (אננטט)
    לגבי מסטרון מזכיר לך שזה מסטרון פרופ הייתי נותן אותו 3 פעמים בשבוע שזה יוצא 3 גרם (ניסיון שני שלי איתו).
    היה לי איתו פעם אחת שימוש אחרי שימוש בנונדרלון קצר ל 6 שבועות ומי שבוע 6 עד 10 הכנסתי מסטרון פרופ 0.5 כל יום אחר (כולם אמרו לי זה מינון בדיחה וחוץ מי ביזבוז כסף זה לא יתן לי שום תוצאוה... הם טעוו ובגדול)כל הנוזלים שצברתי מהנונדרלון ירדו כלא היו כל "התכלס" של הסייקל נהיה ברור כל מה שצברתי היה בולט הייתי יבש וקשיח כאבן, מבחינה וסקולארית זה גם מבליט לפי השיעור שלי זה היה נירא שאני על 11 אחוז שומן
    מבחינה הרגשה כללית עליו הרגשתי טוב מבחינת תופעות לוואי מורגשות היו אפסיות.
    ועוד סייקל של טסט ומאסטרון פרופ שפה המינון היה שתי גרם טסט אננטט ושלוש גרם מסטרון פרופ גם בסייקל הזה הלך הכל חלק מעט דופק מוגבר, לחץ דם ברוב היום היה תקין עד ש 4 שבועות אחרונים שילבתי וינסטרול ואני חייב להגיד שוויני אולי לא כמו דיבול אבל בהחלט זה נתן לי עוד קפיצה במשקל הגוף ומשקלי עבודה והיקפים אבל אחרי שבועיים עליו אתה מאבד ביטחון למשקלים כבדים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...