אפשר להגיע לדבר כזה באופן טבעי?

הנושא בפורום 'אימונים' פורסם ע"י Devil, ‏9/7/19.

טוען...
  1. 84 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש מתחיל

אני=]
    לייקים:
    75
    הממ רק בחצי שעה האחרונה. חחח
    לפני כן זה היה יותר מה באמת גורם לנו לאהוב מישהו, אם זה מראה חיצוני או משהו אחר?
    ומה נחשב כ"יפה"

2. 994 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    716
    ההגדרה של יפה ברור לכולם, לא? o_O

3. 84 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש מתחיל

אני=]
    לייקים:
    75
    אהה... נכון.
    אממ... נראלי שהתכוונתי יותר ל"מה יותר יפה או מוערך בעיני המין השני..." מתקנת... :)

4. 994 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    716
    קראתי לא נכון.

5. 84 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש מתחיל

אני=]
    לייקים:
    75
    אלא אם כן אתה גיי :sarcastic:

6. 994 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    716
    למה לא תיקנת אותי עכשיו? ''יפה או מוערך'' יפה ומוערך לא בהכרח תואמים (מוערך נכנס גם אופי בלה בלה)

ודרך אגב גם גבר סטרייט יכול לומר על גבר אחד שהוא ''נראה טוב'' בלי להימשך אליו, כנל אישה לגבי אישה! כן כן! זה אובייקטיבי מידי.

7. 84 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש מתחיל

אני=]
    לייקים:
    75
    נכון, וואלה צודק!
    וגם אישה "גברית" יכולה להיראות מושכת בעיני גברים סטרייטים למהדרין....(מכירה מקרה כזה, על חברה שהיא קצת "טוםבויי" ונשואה באושר)
    וגם בחור "נשי" יכול למשוך נשים (גם מכירה, הם נשואים שנים ושניהם, טרייטים לחלוטין. והוא ממש נשי ועדין חחח)

MonkeyD אוהב/ת את זה.
  8. 994 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    716
    טוב פה מגיע החלק האסתטי, אולי היא נראית פחות נשית ממישהי אחרת אבל היא יותר ''אסתטית'' (עיניים יותר יפות? שיער? וכו')
    כנל לגבי גברים יש בחורים שנראים ''נשיים'' יותר אבל הם פשוט וויזואלית נראים טוב. קחי לדוגמה את ג'סטין ביבר, יותר כשהוא היה צעיר 19-20?
    לא סמל הגבריות אבל עדיין בחורות יעדיפו אותו באופן כללי על אחד שנראה גבר וזה..אבל וויזואלית לא אסתטי כ''כ בעין. גבריות לגבר זה יפה
    אבל יש עוד משתנים כמובן.

בכל מקרה היה דיון נחמד, אני חושב שעמוד 7 בשבילנו זה מכובד, ובמקרה....אני זז להכין לאפה עם 3 שיפודי פרגית
    (תקנאי).

אני תמיד מתבלבל בינך לבין ליאם, הוורוד הזה בפרופיל...(ליאם זו הטורפת מזון שאמורה לקנא כביכול)

ליאמוש ו-אני=] אוהבים את זה.
  9. 294 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    182
    חחחחחחחחח אני לגמרי טורפת מזון. אוהבת אוכל מושבעת עם קיבה שלא תבייש אף בחור.
    אבל אני גם במסה.אז אני נהנית גם בנתיים:P:
    --- עידכון הודעה, ‏11/7/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏11/7/19 ---
    למרות שהמסה שלי זה בטח חיטוב של גברים או משהו כזה

10. 16,626 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter מנהל ראשי מנהל

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    4,657
    - קודם כל זו דעה אישית
    - הצילומים צורכים נרקיסיזם, ״ברחוב״ הוא לא יראה ככה
    - ״הקרבה״

דיון מעניין שקרה כאן הרבה פעמים.

קודם כל, צריך להפנים שזו דעה אישית. זה בסדר לאהוב דברים שונים, זה לא הופך אותך ל״לא בסדר״ (אלא אם אלו ילדים קטנים כמובן...) בגלל שהפורום הזה עוסק בפיתוח גוף, ויש איזשהי חתירה מתמדת לאחוז שומן נמוך ומאסה שריר גבוהה... זה לא אומר שנשים (או גברים) לאו דווקא נמשכות לזה. הדוגמא הכי פשוטה - דוגמנים. דוגמנים מייצגים את ה״יופי הפופולרי״, עובדה שכמעט כולם - בלי מאסת שריר מטורפת, אלא קצת שריריים וקצת חטובים (יחסית). כמובן שאפשר להסכים שחלקינו מעדיפים מבנה שונה וכו׳ (אני אישית לא אוהב מראה של דוגמניות מסלול לדוגמא..).

דבר שני, שמפתח גוף מצטלם למגזין ספורט, או לאינסטגרם, זה לא אומר שאם תפגוש אותו ברחוב - זה מה שתראה. גם מבחינת אחוז שומן וייבוש וגם מבחינת לבוש ופוזה. יצא לי לראות הרבה ״כוכבי אינסטגרם״ שבעמוד שלהם נראים כמו מגזין מהלך ובמציאות נראים נורמלים לחלוטין (שלא נדבר על זה שהם יודעים לעשות שימוש בזויות, תאורה, פרופורציות וכו׳ ובמציאות נראים הרבה יותר ״רגילים״). לכן אם תראה למישהו תמונה של בחור שרירי מאוד, לבוש רגיל, בלי פוזה - סיכוי הרבה יותר סביר שהוא יראה מושך.

לגבי ״לא רוצה להיות עם גבר שכל מה שיש לו בראש זה עוף וברוקולי״ , מה לעשות - זה נכון. הרוב המוחלט של הבחורות (לא אגזים ואגיד 99%) לא ירצו להיות עם מישהו שאוכל כל היום עוף ואורז, מביא קופסאות פלסטיק למסעדות, לא שותה לעולם, לא שובר שגרה לעולם, אי אפשר לטייל איתו בעולם כי הוא מוגבל עם תזונה ואימונים וכו׳ וכו׳ וכו׳... מה לעשות לצאת עם מפתח גוף זה סרט ואני לא מאחל את זה לאף אחת. לא סתם רואים חבר׳ה ברמה גבוהה תמיד אסירי תודה לנשים שאיתם, כי זה לא פשוט (תקף גם לליפטרים, סטרונגמנים ושאר דברים כאלה). אישה רוצה גבר שיש לו זמן אליה, שהוא יכול להיות איתה, לבלות איתה, להנות איתה. מה לעשות, מפתח גוף מקצועי יתקשה בדברים האלה, אבל מי שלא נמצא בקיצון הזה (בוא נהיה ריאלים, אף אחד כאן לא נמצא ברמה הזאת) - יכול לעשות התאמות ולהיות גמיש לטובת מערכת היחסים שלו.
    מצד שני, הרבה נשים אכן רוצות גבר סופר גמיש שיעשה כל מה שהן רוצות אבל עדיין ירדוף אחרי החלומות והתשוקות שלו, שזה לרוב מתנגש ברמה כזו או אחרת. גם מהצד הנשי - צריך למצוא איזון.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...