הגוף שלי נראה רע ולא יודע מה לעשות

הנושא בפורום 'אימונים' פורסם ע"י Amatsia, ‏8/7/19.

טוען...
  1. 8,239 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,652
    זה לא ההגדרה לפאוורליפטרים, אלה אנשים שחשוב להם בעיקר להתחזק, אבל זה לא אומר שהם בהכרח יודעים איך להתאמן.
    ואפשר לגדול יפה מאוד רק מתרגילים מורכבים. חוץ מידיים מדי פעם אני לא זוכר מתי פעם אחרונה עשיתי תרגילים מבודדים.

ואני די בטוח שכבר עניתי לך על זה, שאלא אם אתה סתם זורק משקלים ולא מתאמץ אז לא, אתה לא תעלה רק בשומן

אם דדליפט היה עובד רק על תחת וגב תחתון אז הייתי אומר שאתה צודק, אבל הוא לא, הוא עובד על כל הגב, כולל טרפזים ועל כל הרגליים.
    חתירות ומתח זה גם חשוב, אבל אין סיבה שהם יפגעו אחד בשני בצורה משמעותית. גם מה שחשוב הוא רמת המאמץ, ופחות המשקל המוחלט על המוט.

הוא טען שהוא רוצה גם להתחזק, דדליפט זה בשביל להתחזק

מייק ישראטל רשם משהו על זה בידיוק לא מזמן, שבו הוא אמר שבאמת דדליפט רומני הוא אופציה פחות קשה על הגוף, אבל כל עוד אתה לא מתאמן 10 שנים וצברת כבר המון מסת שריר, אז הדדליפט הרגיל לא באמת יעמיס על הגוף שלך כל כך כמו שאתה חושב, והוא יהיה האופציה העדיפה. אם אתה באמת ממש מתקדם, אז דדליפט למטרת היפרטרופיה באמת לא יהיה האופציה העדיפה כי אז המשקלים שאתה עובד בו כל כך כבדים שהעומס המערכתי יהיה גבוה מדי

2. 36 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    33
    אז הגיוני שאני לא אעלה במשקלי עבודה כי התוכנית באמת עברתי את השלב שלה אבל בכל זאת אני אעלה המסת שריר? כמובן מתאמץ ומנסה לעלות כמה שאפשר
    נראה לי מנוגד להיגיון פה לעלות המסת שריר ללא להתחזק כי אני יודע שאומנם אפשר להתחזק בלי לעלות בשריר בגלל המערכת העצבית אבל לא להפך

3. 36 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    33
    קוצר בינתיים אני כבר שבועיים עליתי 2 קילו (נכון הרוב נוזלים) אבל הבנץ' לא עולה ואפילו נהיה לי יותר קשה במשקלי עבודה שלי בו...
    עוד משהו אם אני מוסיף בתרגילים באופציונליים לחיצת חזה בשיפוע ופרפר עדיין לעשות אותם בסוף התוכנית אחרי כל התרגילי גב וכתפיים? נראלי קצת מוזר לא? וגם זה יכול לפגוע לי בהתקדמות בבנץ'?

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/19

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...