הגוף שלי נראה רע ולא יודע מה לעשות

הנושא בפורום 'אימונים' פורסם ע"י Amatsia, ‏8/7/19.

טוען...
  1. 36 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    33
    1.התחלתי מסה השבוע נתן לה שבועיים ונראה, לא חושב שאני עברתי את השלב שלה כי אני כולה נותן 60 בנץ' לשש אין סיכוי שזה אחרי מתחיל
    2.גנטיקה זה חשוב אבל אני כבר מתחיל לחשוד שכל מה שאומרים פה שלא צריך הרבה נפח ותוכניות abc הם לא יעילות ומה שמספיק זה fbw מורכבים וכו' אתה מבין למה אני מתכוון
    בינתיים אבל אני רואה את כל ה"ברוס" במכון וזה שראיתי אתמול גרם לי כבר להיות בשוק שנותנים את התוכניות נפח מוגזם בלי שום תכנון התקדמות ופיריודייזשן ונראים גדולים ושריריים בעוד שאתה שבמכון שאומנם מרימים כמוהם אם לא יותר במשקלים והם על הצד הפאוורליפטרי אומנם נראים לא רע אבל לא קרובים לרמה של המפמפמים... אשמח אם תוכל קצת לכוון אותי כי אני כרגע מרגיש אבודז

2. 624 נק' מוניטין
    0
    Lior Rotem

Lior Rotem משתמש פעיל

Lior Rotem
    לייקים:
    348
    תתמקד בלהתאמן עם התקדמות בין אימונים, ולשים לב שאתה עולה במשקל משבוע לשבוע. התוצאות יגיעו.

מה אכפת לך מי עלה כמה שריר ועוד בכמה זמן? אתה עובד נכון? התוצאות יגיעו.

3. 8,239 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,652
    אף אחד לא טען שלא צריך נפח, פשוט צריך שהנפח יהיה משמעותי. אם תפמפם סתם ללא מטרה לרוב אתה לא תתקדם מעבר לשלב המתחיל

4. 36 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    33
    כן אבל אומרים שהנפח של למשל פול בודי מורכבים או של קנדיטו שיש בה 9 סטים בנץ בשבוע או רק 2 לכתפיין ומתי ובינתיים אני לא רואה יותר מידי שינוי בעוד שכל הבודיבילדרים שעושים ab abc ודומיהם כן עברו את שלב המתחיל גם במשקלים אבל בעיקר במראה, וכמו שאמרתי אני אפילו לא משווה את עצמי כי אני אולי באמת עם גנטיקה פח
    אבל אני לוקח בהשוואה את כל הפאוורליפטרים במכון שמרימים משקלים יותר מהחברה abc לרוב אבל לא נראים כמוהם אלא פחות...
    מתחיל לחשוב שבאמת עדיף את התוכניות הרגילות במקום כל התוכניות פאוורליפטינג עם פריודיזיישן תכנון התקדמות וכו' שכל הזמן מקדמים בפורום הזה לעומת השאר

5. 8,239 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,652
    אם אתה רק רוצה לגדול אז יש מקום ליותר נפח, זה למה למשל בקנדיטו יש גרסה של היפרטרופיה עם יותר סטים ויותר תרגילים.
    גם בסופו של דבר הקנדיטו היא תוכנית גנרית, היא תעבוד סבבה לרוב, אבל לא לכולם, יכול שלך יתאים משהו אחר

6. 36 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    33
    1.חשוב לי גם כוח אבל כן יותר מראה, מה שכן הבודיבילדרים לכאורה גן עושים משקלים מכובדים ביותר ונראים משמעותית יותר טוב
    2.ראיתי את התוכנית שלו של היפרטרופיה והיא נראית לי פשוט מפלצתית בנפח מוגזם יותר מab בנטדרטי באופן משמעותי, קצת גורם לתגובות ה"זה יותר מידי נפח ורק יפגע לך בהתאוששות" שיש בפורום להיראות לא נכונות
    3.איך אני יודע אז מה כן יתאים לי? היתה לנו שיחה כשהתחלתי את התוכנית שלו בזמן חיטוב שאמרת לי שבגלל שהתוכנית הקודמת היתה בלי תכנון לא התקדמתי ובשל קנדיטו אני אתקדם ואני התווכחתי איתך שגם בה אני לא אתקדם ואכן לא התקדמתי בתרגילים שאותם כבר ביצעתי לפני...
    4. כמה זמן לתת לה ניסיון במסה לפני שאני עובר תכנית? ואם כן למה אתה ממליץ?

7. 157 נק' מוניטין
    0
    1tay

1tay משתמש מתחיל

1tay
    לייקים:
    68
    אחי סיימת הרגע חיטוב ולפני זה לא התאמנת נכון, איך אתה רוצה להיראות טוב עכשיו ?!
    תן לזה זמן שריר לא בונים בשנייה, זה תהליך ארוך.
    תעשה מסה נקייה, תעשה התקדמות שבועית בין אימונים, תראה מה עובד ומה לא וזהו אתה תצליח ... אתה פשוט רוצה את זה עכשיו ומיד ואתה מסתכל על כל הבילדרים שאין לך מושג כמה זמן הם מתאמנים ורוצה להיות כמוהם עכשיו

8. 36 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    33
    אבל אתה טועה אם קראת מה שאני כותב היית רואה שאני מתאמן כבר שנה וחודש, נכון אומנם מתוכם הרבה חיטוב אבל עדיין בכמה חודשים מסה הלא גדלתי בצורה משמעותית. אלה שאני מדבר עליהם מתאמנים אותו זמן כמוני ולדעתי שנה זה כבר מספיק זמן כדי להתחיל לראות תוצאות...
    בנוסף כמו שכתבתי אני בחיטוב לא התקדמתי בתוכנית של קנדיטו למרות שקוצר אמר לי שכל אתקדם ועד עכשיו לא התקדמתי כי לא עשיתי תוכנית עם תכנון התקדמות

9. 8,239 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,652
    אין מה לעשות, לא הכל עובד על כולם. יכול להיכנס הרבה פקטורים שדורשים בדיקה יותר מעמיקה למה משהו לא עבד כמו שהוא צריך.
    גם שנה של אימונים, כשהרוב חיטוב, ברור שלא יהיו הרבה תוצאות של שרירים, בפועל אתה בנית מעט מאוד שריר, וכנראה איבדת את רובו בחיטוב, אין שום סיכוי שתהיה במצב של אחרים שהתחילו איתך, אבל התרכזו על בניית שריר כל הזמן הזה

10. 36 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    33
    1.צודק, אדם שהתחיל כשחיף ורק עלה יהיה במצב יותר טוב ממני שהתחלתי שמן. לא חושב אבל שאיבדתי שריר בחיטוב כי גם עשיתי חיטוב די איטי של אחוז משקל גוף בשבוע ובנוסף לזה שאני גם מתחיל וגם אתה בעצמך אומר פה כל הזמן שקשה מאוד לאבד מסת שריר וזה בכלל לא כזה פשוט כמו שחושבים.
    2.מה שכן בגלל זה אבל לא דיברתי על עצמי אלא על שאר הפאוורליפטרים במכון שנראים משמעותית קטנים מהבודיבילדרים שמתאמנים בלי יותר מידי מחשבה עם ab טיפוסי חברו סיינס, מה ההסבר לזה?
    3.כמה זמן לתת לתוכנית של קנדיטו במסה לפני שאני עובר למשהו אחר? כרגע שבוע של מסה עוד לא התחילו לעלות המשקלים רק המשקל גוף חחחחחח

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/19
  11. 1,474 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    951
    בוא נחשוב. התחלת את המסע שלך בחדר כושר כשאתה שמן והתחלת חיטוב שנמשך כמה חודשים (נכון? אם אני לא טועה) לאחר מכן התחלת מסה של כמה חודשים בה לא צברת יותר מידי מסת שריר (נפח נמוך? חוסר התקדמות באופן כללי?) ואז השמנת שוב פעם והיית צריך לחטב יחסית מוקדם, מה שאומר שעלית מהר מידי במשקל / לא עשית חיטוב מספק לפני תהליך המסה (אם כי כשאתה skinnyfat זה פחות פרקטי עניין החיטוב / גנטיקה לא משהו בכלל (כן זו אפשרות)

אוקיי.

1) אז הבנו שיש אנשים שעשו מסה כפול זמן ממך באותו פרק זמן ואתה משווה ביניכם, לא נשמע מוזר?

2) אצלי במכון זה לא המצב, דווקא אלו שמרימים כבד נראים די גדולים אלא אם כן מדובר במזריק, אבל יש גם אנשים שלא מרימים כבד שנראים מעולה. התרכזות בנפח גבוה / תרגילים נכונים / גנטיקה / דגש טוב יותר על תזונה מי יודע.

3) לא מכיר את התוכנית של קנדיטו, אבל אתה יכול לנסות AB עם התרכזות בנפח פחות להעיף משקלים בכל הכוח, להתמקד בתרגילים שבאמת יעזרו לך לפתח את הגוף (סוד: דדליפט הוא לא אחד מהם) והוא לוקח לך די הרבה כוח והתאוששות מניח שבגלל שזו תוכנית של קנדיטו הוא הכניס את זה לשם, לא באמת יודע.

בקיצור, התחלת כSkinnyFat וזה קשה לתקן את המצב הזה, אתה תצטרך לעבור כמה פעמים מסה-חיטוב בכדי שזה ''יסתדר'' ובנוסף הגלולה המרה זה שהגנטיקה היא פקטור בלתי נפרד מהתהליך ואלו שאתה רואה שמתאמנים שנה בAB בלי ''לדעת יותר מידי מה הם עושים'' אבל מתקדמים מעולה, הגוף שלהם פשוט מגיב מצוין לאימוני כוח. יש אנשים שיכולים להתאמן בבית עם מתח ולפמפם קצת דאמבלים והם יראו כמו מתאמנים. אין מנוס אתה תצטרך להתאמן כמו בן אדם בנפח מתאים לא נמוך מידי לא גבוה מידי ולעלות במשקל בצורה הדרגתית ולא מהר מידי, אתה יודע שאין לך יחסים טובים עם תאי השומן אז תצטרך להיזהר גם בתזונה.

אגב - לא יזיק שתעשה בדיקת דם שכוללת טסטוסטרון טוטאל (יהיה סיפור לקבל יותר מזה) לראות שהעניינים בסדר, על הדרך תבדוק קצת את הבריאות שלך!

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/19
    frozen ו-ASAFABADI אוהבים את זה.
  12. 8,239 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,652
    נכון, אבל לא התחלת עם מסת שריר אמיתית שצברת. בכמה חודשים בודדים עלית מעט מאוד במסת שריר.
    לא באמת איבדת הכל, אבל לא באמת התחלת ממצב רציני.

יש הרבה מאוד אנשים שמגדירים את עצמם פאוורליפטרים כי הם מנסים כל הזמן להרים יותר משקלים, זה לא אומר שהם באמת פאוורליפטרים או מתאמנים כמו פאוורליפטרים.
    פאוורליפטרים אמיתיים צריכים גם להשקיע עבודה בפיתוח מסת שריר, ועבודה בהרבה נפח, לפחות הרבה נפח אפקטיבי.

תן לה חודש

דדליפט הוא לא כה גומר אנרגיות, מאיפה הגיע ההנחה השטותית הזה שאם תעשה דדליפט בכמות הגיונית פעם-פעמיים בשבוע אז אתה גמור?
    כן זה תרגיל קשה, אבל הוא גם נותן תמורה עצומה, והוא לא מעייף יותר מסקוואט

ASAFABADI אוהב/ת את זה.
  13. 1,474 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    951
    אם תעשה סט אחד מסכן בשבוע אז כמובן שלא תהיה גמור, אבל מה הטעם? הוא מחפש להתחזק בדדליפט? ממש ממש לא נשמע לי מהמילים שלו.

14. 36 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    33
    קודם כל תודה על התשובה המפורטת.
    *דווקא עשיתי נפח די גדול עם ab רגיל ועליה במשקלים גם סבבה לגמרי, אכן סיימתי לאחר 5 חודשים כי התחלתי את המסה על א.ש קצת גבוה מידי
    1.אומנם עשו מסה כפול ממני אבל ההבדלים הם הרבה יותר מכפול
    2.לא יודע איך זה אצלך אבל אתמול אפילו ראיתי שני פאוורליפטרים נותנים בנץ' גבוה ונראים סבבה+ בעוד שכל הברוס של המכון שיושבים שעה בכייבל קרוס לחזה תחתון נראים הרבה יותר טוב מהם וזה למה אני מתחיל לחשוש שהתוכניות כוח למיניהן שמקדמים פה בפורום נחותות משמעותית לבניית מסת שריר לעומת תוכניות ab abc פשוטות בלי שום תכנונים
    3.וכן אגם גנטיקה זה הדבר הכי חשוב בפער וזה די מבאס אותי וגורם לי לחשוב שאני עושה הרבה דברים ומתאמץ לחינם כי התוצאות לא יהיו כנראה קרובות לאחרים..
    בנוגע לטסט דרך אגב גם לי היה חשש שאולי הוא לא בנורמה כי בנוסף גם זקן לא צומח לי יותר מידי, הקול לא עבה מידי וכו' אבל בדקתי ואומנם אני קצת מתחת לממוצע אבל בטווח התקין לגמרי ותאמת זה קצת באסה כי אם הייתי מתחת לנורמה הייתי יודע שאני יכול לקחת רפואית טסט ולעלות בהכל

15. 8,239 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,652
    בבלוק ההיפרטרופיה האחרון שעשיתי היה לי 2 אימונים עם דדליפט. אימון אחד היה דדליפט רומני ל-4X10 אם אני לא טועה ועוד 3X12 של דדליפט באחיזת סנאצ', ובאימון השני משהו כמו 7X10 עם משקלים כבדים. עדיין שרדתי את שאר האימונים בסדר גמור

16. 1,474 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    951
    1) אין לך שמץ כמה קילו נוסף של מסת שריר משפיע על מראה של בן אדם (במיוחד שהוא lean)

2) לא ממש רואה כאלו דברים אגיד לך את האמת, אני מאמין לך אבל לא חסר באינטרנט דוגמאות.

3) אתה לא מתאמץ לחינם אתה עובד על עצמך, אתה זה אתה. אין באמת דרך לדעת מה הטסט שלך חוץ מבדיקת דם, איך החשק המיני שלך? זו השאלה הכי גנרלית שאני יכול לשאול בערך..

17. 36 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    33
    הכוונה בפאאורליפטרים גם זה האלה שאומרים מספיק רק תרגילי בסיס למתחילים ולא הרבה נפח ענקי, כמו מה שהחברה פה בפורום אומרים שלא תראה אותם למשל עושים כבל קרוס מכונות וכאלה
    2.אם אמרת שאולי באמת התוכנית כבר לא מתאימה כי עברתי את השלב שלה עכשיו בהנחה שאני אוכל הרבה ומעלה במשקל אבל לא עולה כי התוכנית כבר לא מתאימה לי אז בעצם אני אעלה רק בשומן?? פתחתי פה בדיוק אשכול כזה לפני כמה ימים בדיוק בגלל החשש הזה שהזכרת פה
    --- עידכון הודעה, ‏10/7/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏10/7/19 ---
    חשק מיני למעלה מאוד, ובאמת לפי הבדיקות הכל תקין אצלי

18. 1,474 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    951
    אני שואל - מה זה עוזר לו? הוא רוצה לפתח תחת וגב תחתון? בסדר שרירים חשובים אבל התרגילים האלו לוקחים ממך כוח להמשך האימון. הוא יכול להתחיל במתח עם משקל / פולי / חתירה שבאמת עובדים ישירות על כל הגב ולא תחת וגב תחתון (אני מדבר פה על היפרטרופיה) אני בטוח במילים לא עדינות כי זה מה שזה, שהוא לא שם זין על דדליפט באמת. זה ששרדת לא אומר כלום, אתה לא מפתח גוף..זאת אומרת שאתה מוכן לעשות את ההקרבה הזו למען המטרות שלך. שהוא יעשה את ההקרבות שלו למען המטרה שלו (להתרכז במה שבאמת יקדם אותו מבחינת היפרטרופיה במקומות הנכונים) ולא תחילת אימון לחשוב שדדליפט זה המרכז שלו. דדליפט רומני אני יכול להבין, אבל פשוט אין טעם לבן אדם שמעוניין בגוף.

19. 36 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    33
    אתה צודק אומנם חשוב לי גם כוח אבל באמת לא תחת וגב תחתון אלא דברים אחרים יותר חשובים לי

20. 1,474 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    951
    תצטרך לפצל קצת יותר את התשובה הזו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...