עלייה במשקלים בזמן חיטוב

הנושא בפורום 'אימונים' פורסם ע"י אני=], ‏8/7/19.

טוען...
  1. 94 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש מתחיל

אני=]
    לייקים:
    82
    אז אני על חיטוב כבר תקופה, ו-הללוייייההה!!! המשקל פתאום התחיל לזוז!
    (וחייבת לציין שלא שיניתי כלום בתזונה, ולא הורדתי עוד קלוריות. גם לא הוספתי אירובי. פשוט המשכתי כמו שעשיתי לפני, למרות התסכול שאני לא יורדת. חיכיתי בסבלנות ואז פתאום ירד קילו ב-בום...)
    ומצד שני אני שמה לב שאני מצליחה יותר באימונים. אם זה להעלות משקלים, או לסחוט עוד חזרה, שניים, שלושה..... וכבר להכניס את זה קבוע לאימונים.
    כמובן שיש אימונים חלשים יותר, אבל המגמה היא לחלוטין עלייה במשקלים.
    אמנם מדובר בהתקדמות נוראא איטית, אבל בכל זאת.
    זה הגיוני דבר כזה? לרדת במשקל ולעלות במשקלים?
    כל זאת כשאני בוודאות על גירעון קלורי? (מודה שבזמן האחרון אוכלת קצת יותר בשבתות - מבחינתי הוכחה ניצחת שבשבת לא משמינים חחח :lol: )

2. 3,513 נק' מוניטין
    0
    TvrSp12

TvrSp12 משתמש משקיע

TvrSp12
    לייקים:
    2,413
    קודם כל בהצלחה, זה כיף להיות בכיוון שאתה רוצה (חיטוב או מסה)
    כנראה שכן משהו השתנה, יכול להיות שלא שמת לב אבל זה פחות רלוונטי, פשוט תמישיכי.
    לגבי משקלי עבודה גם בחיטוב אפשר להתקדם בהם, במידה והוא לא אגרסיבי.
    בקיצור צרות טובות, תבואי להתייעץ כשמשהו ייתקע :)

אני=] אוהב/ת את זה.
  3. 3,261 נק' מוניטין
    0
    Arik

Arik משתמש קבוע מנוי בייעוץ אישי

Arik
    מנוי בייעוץ אישי
    לייקים:
    646
    חד"כ:
    אוניברסיטת בן גוריון
    כן, אני בחיטוב ואני עולה במשקלים.

אני=] אוהב/ת את זה.
  4. 94 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש מתחיל

אני=]
    לייקים:
    82
    במקום סתם לפתוח עוד אשכול, אוסיף פה שאלה:

את האימונים שלי אני עושה ABABXXX
    עכשיו, כמה דברים: בימים של הABAB יוצא שאני אוכלת בגירעון (כי אני בדירה שלי) כ-1,000
    ודווקא בXXX אני אוכלת או ניטרלי או טיפה יותר (לא חושבת שברמה שהורס את הגירעון) כ-1400.
    זה הורס באיזשהו אופן?
    כי ההיגיון אומר שעדיף לחלק את זה הפוך, אבל סופש אני בבית של ההורים....

ושמתי לב שהשרירים שלי נוטים "להיתפס" גם אם לא העליתי משקלי עבודה... :/
    ובכלל, אני מתלבטת אם כדאי לי כבר להפסיק את ה"חיטוב" הזה ולחזור לניטרלי...
    מבחינה פסיכולוגית זה קשה לי ממש לחזור לניטרלי. אוף. בע. צכה ללכת לעבוד על שריר המוח שלי.

5. 352 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    199
    אם את לא יורדת את כנראה חורגת בסופש יותר מידי או לא באמת אוכלת 1000 וגם נראה לי שאת יודעת את זה.....לדעתי לחזור לניטרלי לאיזה תקופה באמת יעשה לך טוב ויאפו אותך קצת. חוץ מזה שאת בטוחה שאת צריכה חיטוב? אולי שווה לך להתחיל מסה

Arik אוהב/ת את זה.
  6. 3,261 נק' מוניטין
    0
    Arik

Arik משתמש קבוע מנוי בייעוץ אישי

Arik
    מנוי בייעוץ אישי
    לייקים:
    646
    חד"כ:
    אוניברסיטת בן גוריון
    עדיף לשמור על אותו ערך קלורי לאורך כל הימים (פרט ליום אחד בשבוע - cheat day), אבל עזבי כרגע היגיון וכו'. הדבר הכי טוב זה להתנסות בעצמך. מציע לך להישקל כל יום בבוקר, ובכל סוף שבוע תעשי מיצוע על המשקלים וככה תראי את קצב ההתקדמות שלך.

זה קשור לחומצות חלב של השריר, תשתדלי אולי לאכול יותר חלבון במהלך היום. זה שהשרירים נתפסים לא בהכרח מעיד על אימון טוב וגם הפוך.

איפה את עומדת בחיטוב? לאן את רוצה לשאוף ?

7. 94 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש מתחיל

אני=]
    לייקים:
    82
    אבל
    אהמ.
    אבל אני כן יורדת.

קראת בכלל את מה שכתבתי? חחח
    --- עידכון הודעה, ‏16/7/19 ב- 18:13, תאריך ההודעות המקורית: ‏16/7/19 ב- 18:02 ---

ירדתי 2 קילו בינתיים, בקצב של חצי קילו לחודש (הקצב האיטי הוא בוודאות בגלל הסופשים)
    ואני שוקלת כל מה שאני אוכלת, כל גרגר ואפון.
    גם אם קורה שאכלתי צ'יט (כמו היום, שהתיישבתי על חצי שקית פופקורן), אני שוקלת אחכ את מה שנשאר וככה מחשבת כמה אכלתי...
    בסופי שבוע אני מחשבת עד שישי בערב, (כי אני דתיה) ובארוחת ערב שבת אני אוכלת תמיד אותו הדבר: מרק עוף, חצי כרע עוף
    (יש רק חלקים מסומים בעוף שאני אוהבת. ושקלתי את זה כמה פעמים ביום חול וזה יוצא70 גרם לכרע גדווולל) , חתיכת חלה (לא יותר מפרוסה, חצי כפית חומוס, קצת סלטי ירקות חיים. קיצר זה לא עובר את ה1400. כי במהלך היום אני אוכלת עד 800 גג, ואז נגיייידד 600 בערב שבת שהתפרעתי בו.
    שבתות עצמן אני לא ממש יודעת, אבל בכל מקרה אף פעם לא מגיעה לרמה של "התפוצצות", לא אוכלץ יותר מדיי שטויות (מקסימות חצי פרוסת עוגה . כן. חצי.) פירוץ, הרבה ירקות, ותמיד מעדיפה עוף על פני בשר. כמעט ולא לוקחת אורז (אולי כף או שתיים)
    קיצר אני לא סתומה.
    וכן אני יורדת אבל ממש לאט...
    כנראה כי אם בשבתות אני על ניטרלי, אז יוצא לי גירעון של בערך 1000 לשבוע...
    שזה בול חצי קילו לחודש

**** מה שכן - ולזה אני לגמרי מודעת, שבשלושת השבועות האחרונים אכלתי קצת יותר בשבתות כי היו אורחים כל שבת. אז אכלתי גם קצת פיצוחים (וכשאני אומרתקצת אני מתכוונת ל2-3 קשיו, 10 גרעיני אבטיח, 2 פקאן סיני, חופן פופקורן. ככה קצת, אבל במקרה שלי 100 קל' זה מלא. ופעם אחת דחפו לי גלידה, אז זה 150 בערך. וזה בכלל הרבה.) והחודש היו גם אירועים באמצע שבוע. אז ביום של אירוע אני כמעט לא אוכלת בכלל כל היום. סביבות ה500-600 ובאירוע אני משתדלת לא להתפרע מדיי. וגם אם כן אני מגיעה לניטרלי בלי חריגה משמעותית. ביום שאחרי חוזרת כרגיל.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/19 ב- 18:26
  8. 352 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    199
    אוי אז לא הבנתי אותך כמו שצריך,סליחה.
    אם את כן יורדת ואת רואה שזה עובד לך אז איפה הבעיה? הגירעון הוא שבועי. את תחליטי אם בא לך לחלק אותו בכמה ימים או בסופש. או ביום שלם, חוץ מזה שאל תשברי את הראש אם את יורדת וזו הכוונה שלך...
    אבל אני יכולה להבין את הקושי בלאכול קצת מקרוב.קרוב מאוד. אולי באמת שווה לך לחזור לניטרלי לתקופה קצרה...את לא בתחרות והקושי לא שווה את זה...

9. 94 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש מתחיל

אני=]
    לייקים:
    82
    חח כן זה פחות מומלץ לי לאכול מעט מדיי (בגלל הטראומה חחחח) אז לכן הגבלתי את עצמי למינימום של 1000, למרות שאני יכולה פחות, ולמרות שאני יודעת שזה ייאט את ההתקדמות שלי.
    אני סופר מבואסת על עצמי על הניטרלי של הסופשים, ועל זה שזה עוד יותר מאט את ההתקדמות. אני כלכך מפחדת לאבד שליטה שוב... כי הנה, עכשיו מבחינתי לחזור שוב לניטרלי ביומיום זה סופר קשה.
    עם כל כמה שאני אוהבת לאכול אין לי קיבולת מי יודע מה, אז להרגיש תחושה של אוובר איטינג זה נוראא קשה לי...

ליאמוש אוהב/ת את זה.
  10. 352 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    199
    אבל אם את בכל זאת מתקדמת וגם נהנית בסופש. מה מפריע לך בעצם? אז ההתקדמות היא קצת יותר איטית אבל את חוגגת ואוכל מה שאת רוצה. וגם זה נותן לך את החשק להתמיד...
    --- עידכון הודעה, ‏16/7/19 ב- 18:59, תאריך ההודעות המקורית: ‏16/7/19 ב- 18:55 ---
    חוץ מזה שפשוט תאכלי מאכלים עם דחיסות גבוהה אם את מתקשה לאכול. לא חסר...וגם דברים טעימים....אולי זה יחזיר לך את המוטיבציה

אני=] אוהב/ת את זה.
  11. 3,513 נק' מוניטין
    0
    TvrSp12

TvrSp12 משתמש משקיע

TvrSp12
    לייקים:
    2,413
    אם זה אפשרי,עדיף שתשלבי ימי מנוחה בין האימונים, יהיה לך יותר קל להתאושש מהאימונים ואולי תוכלי גם להתקדם במשקלי העבודה.
    לגבי התזונה זה לא יפגע בגרעון אם בממוצע השבועי הכללי את עדיין בגרעון.
    מה שכן יהיה לך יותר קל להתאושש מהאימונים אם תאכלי יותר בימים של האימונים

אני=] אוהב/ת את זה.
  12. 94 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש מתחיל

אני=]
    לייקים:
    82
    חח זהו, העניין הוא שכן, אני נהנית וסבבה, לי, אבל אני לא ממש מתקדמת לשום מקום.
    כי כמו שאני תמיד אומרת, אני ממש סבבה עם איך שאני נראית, מצד שני, אני יודעת שאני יכולה יותר.
    אני יודעת שאני דורכת במקום. וזה נוראא מתסכל. (אני מהמעצבנים האלה שמתבאסים על ציון 96 ולא 100. (או 92. מרצה מעצבנת. על מה הורידה 8 נקודות? על מה???) )
    מצד אחד אני בקושי יורדת במשקל, ומצד שני בקושי עולה במשקלים.
    ברור שאחוז השומן השתנה לטובה, (אני מרגישה את זה בעיקר כשאני הולכת לישון. המיטה שלי יחסית קשה, והיא הולכת ונהיית קשה יותר ויותר חח) אבל האווירה הכללית היא של פול גז על ניוטראל...

לצערי רוב הזמן אין לי אפשרות...
    ואני בגירעון, אבל קל שבקלים חחח
    דרך אגב, אני סופרת את הגירעון שלי רק מהבחינה התזונתית... כלומר אם אכלתי גירעון של 300 נניח, + עשיתי אירובי של 200, או אימון כח, אני לא מוסיפה את זה לחישוב. לא יודעת, פשוט מתעלמת מזה ._.

אולי לאט לאט אנסה לחזור לניטרלי. סביבות 1350.
    אצטרך הרבה כוחות נפש כדי לעשות את זה...
    אוף. זה מחסום רציני.
    גם בפעם האחרונה שעשיתי את זה פחדתי פחד מוות, ובסוף עליתי רק בחצי קילו בחודשיים...! זה כלום, וזה מעולה.
    והייתי על ניטרלי, כביכול. (אבל אז לא היה לי את המשקל של האוכל, אז בטח היו חריגות קטנות...)
    אז הייתי 53.8, היום אני 52. ונשארתי עם אותם משקלי העבודה, ואפילו בהם עליתי קצת!
    נראה כבר מה אעשה.

מבחינתי, אני חושבת שהמטרה העיקרית שלי זה להגדיל את קצב חילוף החומרים.
    בשביל זה אני צריכה להעלות מסת שריר. בשביל זה אני צריכה לאכול יותר.
    אבל אני מפחדת שאם אוכל יותר - אעלה במשקל.
    אני רוצה בעצם לעלות את קצב חילוף החומרים מבלי שזה יעלה אותי במשקל.
    פרדוקס חיי.

חפרתי רצח. :sarcastic:

ליאמוש אוהב/ת את זה.
  13. 352 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    199
    את זוכרת שאכלנו 1000 קלוריות ופחדנו שאם נעלה במשקל נשמין? נחשי מה...אני על 1700 ועכשיו צריכה להוסיף קלוריות כי המשקל לא זז. אל תפחדי להעיז....נניח ותעלי קצת במשקל. אז? את יודעת בדיוק מה צריך לעשות כדי לרדת חוץ מזה שאת בשליטה מלאה ובבקרה על התהליך

אני=] אוהב/ת את זה.
  14. 94 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש מתחיל

אני=]
    לייקים:
    82
    וואווו 1700 זה חלום. אמאל'ה. ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ._.
    ואני גם העליתי אז בזמנו. אכלתי חודשיים 1400 כמו בנאדם ושוב ירדתי ל1000:faceplam:

אני צריכה למצוא פיתרון.
    .....
    אממ..
    (אני מנסה לחשוב חחח)
    אוקיי.
    נראלי שאקבע לעצמי תאריך כלשהו....
    רגע. אוף.
    כן,
    אקבע לעצמי תאריך דד-ליין, שעד שאגיע אליו אהיה חייבת להעלות את הצריכה היומית שלי ל1400!!!!!!!!!!1!!!1
    כן!

א-בל....!!!
    אקבע לעצמי גם שאם אני עולה בקצב מהיר מדיי שעולה על חצי קילו בחודש, יהיה מותר לי להתקפל. :s49:

כן.
    אוקיי, אז תאריך הדד ליין הזה יהיה עד 1.8.2075
    סתם חח.
    אוף. :faceplam:
    הממ.
    עד שבוע הבא. :Confused:
    כן.
    עד 22.7.19
    :suicide:
    אני חייבת שזה יהיה לפני שאני חוזרת הביתה לקיץ. וגם יש לנו קורס קיץ במכללה ואצטרך את האנרגיה הזו...

ליאמוש אוהב/ת את זה.
  15. 352 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    199
    איך היה שאכלת 1400?
    תקשיבי ש1700 זה מטורף, תמיד בסוף יום אני נשארת עם 300 קלוריות ואוכלת מה שבא לי.
    עכשיו קניתי 2 חטיפי חלבון של קווסט ושל קומבט כדי להכניס עוד קצת קלוריות חחחח

אני=] אוהב/ת את זה.
  16. 94 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש מתחיל

אני=]
    לייקים:
    82
    וואו... זה היה כיף ._.
    כאילו, אני לא ממש סובלת עכשיו, אבל ברור שכל המרבה הרי זה משובח חחח. הרבה פחות דאגות, לא צריך לחשוב שלושתאלפים פעם ולתכנן את האוכל של כל היום. הייתי יותר ספונטאנית באוכל עם חברות, וכמעט שלא היה לי יסורי מצפון על "ביזבוז" קלורי כזה או אחר...
    זה קצת כמו להגדיל את ההכנסה החודשית ואת מסגרת האשראי XD

1700, זה בכלללללל...!!
    זה כשאני בבית מלון פעם בנצח ומתפרעת על חיי! (-בעיקר על בופה הירקות, כי מפחדת להגיע ליותר, אז חייבת למלא את עצמי במשהו "זול" קלורית...)

ליאמוש אוהב/ת את זה.
  17. 352 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    199
    ככה אני כשאני בקידוש בשישי בערב. מתפרעת על ירקות כדי לשמור כמה שיותר לערב.

אני=] אוהב/ת את זה.
  18. 94 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש מתחיל

אני=]
    לייקים:
    82
    וואי האמת שאני פריקית של ירקות, חולה עליהם על כל צורתם ומצבי צבירתם ._.
    חיים, מבושלים, מאודים, על האש, בתוך מים, חתוך, חרוך, שלם, מרוסק, מעוך, עם רוטב, יבש, ממולא, עטוף... קיצר הבנת חח
    ולא נראלי שיש דבר שצומח מהאדמה שאני לא אוהבת חחחח (חוץ מקווי, שאני אלרגית :S והרדוף הנחלים, שזה רעיל. ופטריות הזיה (-בעצם... אדע כשאטעם:sarcastic:))

ליאמוש אוהב/ת את זה.
  19. 352 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    199
    לא יכלת לתאר אותי בצורה טובה יותר,מבטיחה לך

אני=] אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...