תמונה ההתקדמות שלי עד עכשיו

הנושא בפורום 'תמונות חברי האתר' פורסם ע"י ליאמוש, ‏3/7/19.

טוען...
  1. 151 נק' מוניטין
    0
    Ron.cohen13

Ron.cohen13 משתמש פעיל

Ron.cohen13
    לייקים:
    101
    יש תמונה שאני מאוד אוהב ושונא
    שרואים מישהו שעומד מול המראה ומצד אחד רואים אותו שרירי וההשתקפות שלו שחיפית
    כלומר שתמיד את תרצי עוד ברגע שאת תכנסי באמת לאימונים שזאת הסיבה שאני אוהב ושונא
    צריך לדעת להציב מטרות קטנות ולעמו בהם כדי לא ליפול ליאוש

2. 642 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    362
    השאיפות שלי מאוד גדולות. וגם מתבססות על תמונות אינסטגרם של בנות.
    אבל עם זאת אני יודעת שזה המון תלוי בפוזה,גנטיקה,צילום וכו. אז כן יודעת להשאיר את זה אמיתי. מכוונת להכי קרוב שאוכל להגיע,צריכה לדעת לשחרר מהקיצוניות ומהרדיפה אחרי שלמות. ולגבי לאהוב את עצמי....אה...עובדת על זה חחח

3. 271 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש פעיל

אני=]
    לייקים:
    206

האינסטגרם הזה זה רעל.
    אם את רוצה להתחיל לאהוב את עצמך דבר ראשון תסירי עוקב מכל הדוגמניות האלה.
    אני אישית התחלתי לעקוב אחרי דוגמניות למידות גדולות. למרות שאני מממש לא נחשבת בקטגוריה הזו, החלטתי לעשות לעצמי "סדנת חינוך פסיכולוגית" שאפשר להיות יפיפייה גם את את שמנה - דובה.
    ובכלל, בכל מידה.
    קל וחומר איך שאני עכשיו...

אביב חזיזה ו-Ron.cohen13 אוהבים את זה.
  4. 642 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    362
    אני לא רואה את זה רע אם אני מודעת לזה שזה לא באמת ככה. זה נותן לי איזה פרי דמיון לאיך בא לי להיראות,גם אם זה לא באמת מציאותי. זה נותן לי בוסט או איזשהי מטרה. ואני לוקחת את זה או משתדלת לקחת את זה לפן חיובי מאשר לשבת לבכות שבא לי להיראות ככה ולא עושה כלום כדי לאפשר לעצמי להגיע קרוב ככל שהגנטיקה והעבודה הקשה תאפשר לי, ודוגמניות למידות גדולות מדהימות בעיניי.

5. 17,337 נק' מוניטין
    0
    The Blast

The Blast משתמש משקיע

The Blast
    לייקים:
    5,442
    חד"כ:
    Profit
    כל הכבוד על השינוי !!

ליאמוש אוהב/ת את זה.
  6. 1,305 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    851
    קוראים לזה cope.

7. 271 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש פעיל

אני=]
    לייקים:
    206
    עם מה?
    עם שטיפת המוח שעושים לנו בכל מדיה אפשרית שמראה לנו איך אנחנו אמורות להיראות, למרות שלא בטוח שנוכל אי פעם להיראות ככה?
    למה להתמודד עם דבר כזה? זה גורם רק לתסכול וירידה בערך העצמי.
    לדעתי כל אדם צריך לקבל את עצמו כמו שהוא, עם הגוף שאיתו הוא נולד.
    הדבר היחיד שאתה צריך לשאוף אליו זה להיות ה-אתה- הכי טוב שיש, ולא לשאוף להיראות כמו "החטובה ההיא מהאינסטה שמעלה לסטורי כל דבר שהיא אוכלת וכל משקל שהיא מרימה".
    כי אף אחת אחרת בחיים אל תיראה כמוה.
    ומי אמר בכלל שהחיים שלה כלכך נוצצים כמו שהיא מציגה? אף אחד לא ערב לכך שהיא באמת מסיימת את כל מה שהיא שמה לעצמה בצלחת וצילמה כלכך יפה לסטורי.

ליאמוש אוהב/ת את זה.
  8. 642 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    362
    עם זה אני לגמרי מסכימה. אבל ברגע שאת מודעת שזה לא ככה ואת מודעת לכל מה שנלווה לתמונה ושזה לא באמת נראה ככה במציאות(או שכן?) אבל זה מאין תמונה דמיונית בראש.ונותן לך מוטיבציה להגיע קרוב. ונותן לך את הבוסט לאימונים. זה לא הופך את זה לרע.

9. 1,305 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    851
    בלבול מוח. את עוקבת אחרי דוגמניות ''כבדות'' בכדי להתמודד עם המצב. את יכולה לקחת מה''חטובות'' השראה בכדי להיות חטובה בעצמך.
    אם המטרה שלך היא להיות חטובה (ואת לא שמנה לטענתך) למה את עוקבת אחרי דוגמניות שמנות בכוונה? למה את לא מורידה גם להן עוקב?
    אה כן, כי בא לך להתמודד עם המצב הקיים. קוראים לזה cope. לגבי הנוצצים, עוד cope.
    --- עידכון הודעה, ‏15/7/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏15/7/19 ---
    ''למה שאעקוב אחרי כריסטיאנו רונאלדו באינסטגרם אם אני אף פעם לא אהיה טוב כמוהו בכדורגל / עשיר כמוהו / אראה כמוהו בלה בלה? אעקוב אחרי איזה יוסי מהליגה הישראלית''

10. 271 נק' מוניטין
    1
    אני=]

אני=] משתמש פעיל

אני=]
    לייקים:
    206
    ראשי כל - אני מבקשת שתאט את קצב ההקלדה שלך ותחשוב על המילים שאתה מקליד ועל מה שהן מביעות.
    אני קוראת ממך רק זילזול, וזה לא נעים.
    שנית, אתה חושב שאני לא עוקבת אחרי "פיט" ו"בריאות" ו"כושר" וכל מני כאלה באינסטגרם? - ברור שאני כן. ואני לא מתכחשת לזה ולא מתביישת בזה, ולא אומרת שזה רק רע.
    אבל, כן, הורדתי מלאאא עוקבים לבחורות "פרטיות" שהעלו באופן אובססיבי את תכולת הצלחת שלהן ואת גופן השדוף מדי יום ביומו.
    וכן, יש שתי דוגמניות למידות גדולות שאני עוקבת אחריהן והן גם ממלאות אותי בהשראה. וחבל שזה רק שתיים. חבל שאין יותר.

ובכלל, אני לא חושבת שצריך ללכת לחפש דוגמניות כדי לקבל השראה!
    ואני לא שמנה שצריכה שיטפחו לי על הערך העצמי שלי, אני נראית נפלא, ברוך השם. אבל יש לי עבר ממש לא קל עם אנורקסיה, ועברתי מסע ארוך וקשה עם עצמי. ותאמין שלי שה"Coping" שלי יותר קשה פה משל כולם חח. אז אני מאוד מאוד ערה ומאוד מאוד נגד כל הדברים האלה של "לרצות להיות כמוה וכמוה וכמוה", ומאוד בעד "תאהב את עצמך כמו שאתה, מאדפאקה". ומי שקשה לו לאהוב את עצמו עקב עודף אינסטגרם -זה הזמן לקצץ! (והוכח מחקרית - וגם לא צריך להיות גאון כדי להבין- שכל הרשתות החברתיות פוגעות קשה בביטחון העצמי.)

11. 1,305 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    851
    סבבה (אין לי כוח להרחיב כי את תסתכלי על זה בפן אישי מידי ואני שונא להיתמם)

רק אגיד שיש הבדל בין דוגמניות פיטנס בתור לוק, לבין אישיות ש''אובססיבית'' עם הצלחת שלה. ברור שלא בריא לעקוב אחרי כל אחת. לעשות לעצמך ''סדנת חינוך פסיכולוגית'' ולעקוב אחרי שמנות זה cope. ''אפשר להיות יפה בכל מידה'' זה cope. אין פה משהו אחר, מצטער.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/19
  12. 271 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש פעיל

אני=]
    לייקים:
    206
    אחלה :)

13. 1,305 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    851
    ערכתי.

14. 271 נק' מוניטין
    0
    אני=]

אני=] משתמש פעיל

אני=]
    לייקים:
    206
    אני חושבת שככל שאתה משתמש יותר במילה "cope" ככה אני פחות ופחות מבינה למה אתה מתכוון.
    אם תוכל להסביר לי אני ממש אשמח.

ורק לפרוטוקול אספר לך שאת המעקב אחרי שתי הדוגמניות למידות גדולות עשיתי ממש מזמן, בתחילת הדרך, כששקלתי 40 קילו והייתי צריכה לשכנע את עצמי שאני לא אמות אם אעלה במשקל.
    אבל אני כן מאמינה שאפשר להיות יפה בכל מידה. (אוקי, ברוב המידות ההגיוניות.)
    אפשר בהחלט להיות יפה, ואפילו יפה מאוד (!) גם אם אתה לא חטוב.
    אני לא חושבת שחוץ ממני יש לי איזושהי חברה שהיא "חטובה" - אפילו לא אחת. וחלקן אפילו עם עודף משקל ברמות שונות.
    אבל וואלה, חברות שלי יפות אחת-אחת! לא רק החברות הקרובות, אלא בכל המסלול בלימודים!
    אין אפילו מישהי אחת שהיא קצת קצת קמצוץ של מכוערת או דוחה. מהכי שמנה להכי ציפלונת.
    ומכולן אני היחידה שהולכת לחדר כושר. היחידה. ואני לא חושבת שזה הופך אותי ליותר "שווה" מהן, או אותן לפחות "שוות" ממני.
    --- עידכון הודעה, ‏15/7/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏15/7/19 ---
    אני חושבת שהבנתי את הגישה שלך.
    אתה מדבר על מה שנקרא "קנאת סופרים תרבה חכמה"...
    כלומר, כשרואים מישהו שממש רוצים להיות כמהו, יענו "מקנאים בו", הרצון הוא לדחוף את עצמך עד כמה שתוכל כדי להשיג כמו מה שיש לו, ואפילו יותר.
    למעשה זו קנאה שהיא חיובי, כי היא מניעה אותנו. יצר התחרותיות שבנו, שזה יצר בריא סה"כ.
    הבעיה מתחילה עם העובדה שיש משהו אחר חמור יותר שיש לטפל בו תחילה, שזה הערך העצמי שלא ילך ויגדל ככל שתתקרב למטרה שלך.
    הפעולה שצריכה להיעשות כאן היא הפוכה: קודם כל להעריך את עצמך ולאהוב את עצמך כמו שאתה, ואז ללכת ולהתקדם ולהתפתח.
    לא מתוך הערכה עצמית נמוכה ואמונה ש"כשאגיע לראש ההר אהיה שמח ושלם עם עצמי" - כי זו חשיבה מוטעית. הדבר היחיד שאתה רואה מפסגת ההר זה רק את 3904839 הפסגות שעוד לא כבשת.
    ברגע שתהיה שלם עם עצמך, תהיה מאושר כל הדרך אל הפסגה.

קיצררררררר- ליאמוש, את מהממת. עד שלא תפנימי את זה לא תרגישי ככה, לא משנה כמה חטובה תהיי :P:

15. 192 נק' מוניטין
    0
    אביב חזיזה

אביב חזיזה משתמש פעיל

אביב חזיזה
    לייקים:
    141
    בתור אחד שהיה די חזק באינסטגרם עם הרבה מאוד עוקבים והרבה מאוד פרסום אני יכול להגיד בצורה חד משמעית שהדבר הזה זה פשוט רעל, זאת הצרה הכי גדולה של הדור הזה, אין לכם בכלל מושג כמה הנוער מושפע מהשיט הזה מבחינת התנהגות ומבחינת מצבי רוח, עשו הרבה מחקרים בנושא הנ"ל והגיעו למסקנה שחלק גדול מאוד מדיכאונות אצל בני נוער ואפילו מקרי התאבדות ופגיעה עצמית נובעים בגלל הדבר הזה שנקרא אינסטגרם, אני בעצמי ניסיתי לצאת מזה כמה פעמים אבל אחרי שאתה בתוך זה ממש קשה לצאת מזה, בקיצור צריכים לקחת הכל בפרופורציה נכונה ולא לתת לדברים כאלה להשפיע על מצבי רוח ועל רגשות, לגבי השינוי שלך באמת כל הכבוד את ניראת ממש טוב ולא בגלל שעכשיו יש לך גוף חטוב יותר פשוט כל אחת יפה בדרך שלה, כמובן שכיף לראות אנשים שהציבו לעצמם מטרה והצליחו להשיג אותה למרות כל הקשיים ומי כמוני יודע כמה קשיים יש, מאחל לך המון בהצלחה בהמשך הדרך מאמין שתגיעי הכי רחוק שאפשר ושתצליחי לכבוש כל מטרה שתציבי לעצמך

Ron.cohen13, אני=] ו-ליאמוש אוהבים את זה.
  16. 642 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    362
    זה מרדף שלא יפסק אף פעם. אבל אם הוא לא קיצוני מידי ונעשה בטוב טעם. אני שמחה על זה.
    תודה על התגובה המקסימה. זה לגמרי מעודד. רק נותן לי מוטיבציה להמשיך.
    --- עידכון הודעה, ‏16/7/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏16/7/19 ---
    אוי את מדהימה! זו סתם אני והשאיפה לשלמות שלא תיפסק אף פעם.

אביב חזיזה אוהב/ת את זה.
  17. 192 נק' מוניטין
    1
    אביב חזיזה

אביב חזיזה משתמש פעיל

אביב חזיזה
    לייקים:
    141
    בדיוק, ברגע שלוקחים דברים במידה נכונה אז הכל בסדר, בכיף שמח שזה מעודד אותך ואני באמת מאמין שתצליחי בכל דבר שתחליטי לעשות, לא סתם נאמר "אין דבר העומד בפני הרצון"
    --- עידכון הודעה, ‏16/7/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏16/7/19 ---
    לגבי עניין של שלמות צאי מנקודת הנחה שאין דבר כזה שלמות, אחד המשפטים האהובים עלי שכתבתי פעם זה, "חוסר שלמות הוא יופי והכי חשוב זה קודם כל אופי"
    לשאוף גבוה זה טוב, לרדוף אחרי שלמות זה כמו לטחון מים כי אין דבר כזה מושלם אז חבל על המרדף

אני=] ו-ליאמוש אוהבים את זה.
  18. 642 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    362
    יודעת שאין דבר כזה שלמות אבל לפחות זה נותן לי דרייב. רוצה להגיע למצב שאני שלמה עם עצמי ומסתכלת במראה ואוהבת. ומפה הדרך ארוכה

אביב חזיזה אוהב/ת את זה.
  19. 192 נק' מוניטין
    0
    אביב חזיזה

אביב חזיזה משתמש פעיל

אביב חזיזה
    לייקים:
    141
    אין ספק שזה נותן דרייב אבל לגבי להיות שלימה עם עצמך זה מתחיל קודם כל בראש הרבה לפני שזה מתחיל בגוף, ברגע שתהיי שלימה עם עצמך לא משנה איך את נראת וכמה את שוקלת אז יהיה לך הרבה יותר קל לאהוב את עצמך בעיקר מתי שתראי שאת עושה שינוי ומשיגה מטרות, אבל בגדול הכל מתחיל ונגמר בראש, בן אדם שלא שלם עם עצמו בראש לא משנה כמה שינויים הוא יעשה בגוף שלו הוא לעולם לא יאהב את עצמו לגמרי והוא אף פעם לא יהיה מרוצה, זה תמיד לחיות בהרגשה של "זה לא מספיק, אני רוצה עוד" לכן חשוב קודם כל לאהוב את עצמך בראש

אני=] ו-ליאמוש אוהבים את זה.
  20. 642 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש פעיל

ליאמוש
    לייקים:
    362
    הלוואי וזה היה ככה פשוט. להסתכל במראה ולומר...את זה אני אוהבת. תמיד אסתכל ויצא ממני צרור של טענות. אבל כמו כל דבר בחיים זה תהליך. ומקווה שזה יקרה בעתיד הקרוב. זה לא נובע מחוסר ביטחון. כי יש לי. נטו ביקורתית כלפי עצמי

אביב חזיזה אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...