Pct הכי מושלם לסייקל טסט פרופ וטרן

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י אמייר אחמד, ‏2/7/19.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    אמייר אחמד

אמייר אחמד משתמש מתחיל

אמייר אחמד
    לייקים:
    0
    אני בן 27 מתכנן סייקל שני טסט פרופ וטרן קצר 300 mg לשבוע לשניהם להצתיד בארמדיקס לאורך הסייקל ולהסתמך על pct רגיל נולבדדקס וכלומיד או יש משהו מיוחד ל pct לאחר שימוש בטרן כמובן פרגניל 500 יחידה מחלקות לשתי זריקות בשבוע 250 יחדה

2. 1,606 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    1,140
    הPCT טוב כן ככה עושים , יש כאלה שעושים בדיקות דם ומגלים שהם חייבים דוסטינקס לpct , הפרגניל צריך לדעת באיזה שבוע של הסייקל מתחילים לשים 250iu בכללי , סייקל אפשרי :up:

לכמה זמן הסייקל ?

(בכלל שתדע יש בנעוצים של הפורום איך כותבים סייקל בפוסט שמעלים , ככה כל הנתונים יהיו בפנים ולא ישאלו אותך דבר דבר)

Navira, אביב חזיזה ו-McGregor אוהבים את זה.
  3. 1,299 נק' מוניטין
    1
    Navira

Navira משתמש קבוע

Navira
    לייקים:
    772
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    כלל ברזל בחומרים מי Nor19 (התנסתי פעמים בודדות בנונדרלון קצר) זה לשמור על רמה תקינה של אסטרודיול,ופרולקטין
    מזכיר שבטרן מאוד קשה לשלוט על האסטרודיול בבדיקות דם האסטרודיול היה נורא גבוה על טרן למרות האסטרודיול הגבוה שיצא בבדיקות דם אין צורך להיבהל זה אופיני לטרן פשוט ממולץ מאוד לדעת איך הגוף מגיב לארימדקס העדיפות בשימוש בטרן זה דווקא לטרזול לכן לשמור על הכל בטווח תקין היה מאוד יעיל לPct טוב.ההשבתה של Nor19 היא מאוד ישירה לכן השבעות הראשונים של Pct ירגישו חסרות טעם (לפחות לי) חשק מיני די ירוד(בשום פנים ואופן לא להיכנס לחרדות ולא להכניס שטויות לראש זה רק יגרע תמצב) אך לקראת סוף Pct הכל חוזר לנורמה וכמה שבועות אחרי Pct צריך להיות הכל במקום (בתנאי שבאמת הטרן היה קצר לתקופה קצרה),שלו פרגניל חובה בסייקל כזה,לא לוותר על בדיקות דם בסייקל יעלה כמה שיעלה פשוט לא לוותר Better safe then sorry,קברגולין בכיס תמיד לטרזול בכיס תמיד
    טמוקסיפן היה מעט חסר טעם בזמן סייקל עם Nor19 אך אני לא בטוח בזה נחכה למומחים פשוט אישית אני שמרתי על טווחים תקינים והסייקלים הלכו חלק בלי תופעות לוואי מורגשות באמת שנהנתי

שים אוהב/ת את זה.
  4. 0 נק' מוניטין
    0
    אמייר אחמד

אמייר אחמד משתמש מתחיל

אמייר אחמד
    לייקים:
    0
    סייקל ל 8 שבעות
    300 mg tren
    300 prop
    Hcg משבוע שני 500 יחידה
    אבל הכל סלט נראה בראש להשתמש בלטרזול או בארמדיקס כמה ומתי ?
    הpct מה אמור להיות !?

5. 3,625 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש משקיע

frozen
    לייקים:
    2,443
  6. 810 נק' מוניטין
    0
    Cigano

Cigano משתמש פעיל

Cigano
    לייקים:
    448
    גבר אם זה סייקל שני שלך אני לא ממליץ לך להתעסק עם טרן, ובאופן כללי בכלל לא אבל זה כבר משהו אחר.

שים ו-Navira אוהבים את זה.
  7. 1,606 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    1,140
    אני לא מהמומחים פה , אבל טמוקסין באמת חסר טעם ואם מישהו ממש מאמין בו .. בסייקל עם Nor19 להכניס רק מהחודש השני בpct.

8. 1,299 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש קבוע

Navira
    לייקים:
    772
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    שחכתי לגמריי לציין שיש תרופה בשם טרומיפן שהיא כן תעשה עבודה מדהימה כשיש שימוש בחומרים מסוג נור 19

שים אוהב/ת את זה.
  9. 1,606 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    1,140
    למה טמוקסיפן לא וטורמיפן כן ? :s49:

10. 1,299 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש קבוע

Navira
    לייקים:
    772
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    חכם כרגע אין לי להגיד בנושא... אבל זה מה שהדילר אמר לי כשהשתמשתי בnpp אבל בpct לאחר שהחומר יצא מי מחזור הדם אין שום בעיה להשתמש בטמוקסי,בכל אופן אני לקחתי עדין טמוקסי בpct ובסייקל שמרתי על אסטרודיול ופרולקטין בטווח הנורמה כך שלא הייתי צריך טרומיפן

שים אוהב/ת את זה.
  11. 1,606 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    1,140
    כן זה בעיה ..
    בגלל שעם השנים האחרונות אנשים שדיווחו שטמוקסיפן בטרן ודקה עשה להם יותר גרוע בחזה (נפיחויות, גולות חדשות) נהיה בלאגן עכשיו .. לא יודעים מההמינוניי הNor19 שהיה אצלהם , יש מצב שהם לקחו את הטמוקסיפן באמצע הסייקל מרגישויות בחזה ..לא יודעים מה מצבם כשהם ניכנסו לסייקל מסייקל אחר .. אולי יש גנטיקה מסויימת שישר מגיבה ככה , ואנשים אחרים טמוקסיפן יעזור :confused001: . בעיה .

Navira אוהב/ת את זה.
  12. 1,299 נק' מוניטין
    1
    Navira

Navira משתמש קבוע

Navira
    לייקים:
    772
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    תשמע שים ראיתי איזה יוטבר רוסי שחפר על לא לקחת בשום אופן טמוקסיפן בסייקל טרן/דקה כי זה רק יחמיר תמצב הוא המליץ על לטרזול ובדיקות דם חוזרות, שוב אני מעדיף שהכל היה מקצה לקצה במגירה ולא להגיד "לי זה לא יקרה" בכל אופן בכיס היה לי טרומיפן אבל אני רוצה שוב לחדד את זה ולומר עם שומרים על טווח תקין של אסטרודיול ופרולקטין ונכנסים לסייקל על אחוז שומן 14 ומטה היה קל לשלוט על כל אלה. עם לטרזול עוד לא התנסתי אז אין לי מה להגיד עליו אבל ארימדקס עושה עבודה טובה וחייב לציין מתחת ל12 אחוז שומן מסטרון במינון נמוך עושה עבודה פנומינאלית בענין האסטרודיול ממליץ לכלום

שים אוהב/ת את זה.
  13. 1,606 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    1,140
    מלך :s28:

Navira אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...