תוכנית של קנדיטו

הנושא בפורום 'אימונים' פורסם ע"י ASAFABADI, ‏18/6/19.

טוען...
  1. 30 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    30
    אני כרגע בחיטוב ועושה את התוכנית כוח קונטרול של קנדיטו ובימי קונטרול אני מרגיש מותש הרבה יותר מהימים הכבדים בגלל כמות הסרטים, עכשיו הוא אומר בימי קונטרול לא להגיע אף פעם למצב של כשל רק בימים הכבדים לנסות למתוח את הגבולות
    עכשיו אני אומנם לא הגעתי אף פעם לכשל בימי קונטרול אבל אני כן על rpe 9.5-10 מגיע ג'סטין האחרונים, זה תקין או שהרפי הזה צריך להיותר ק בימים הכבדים ובקונטרול לא לעבור את הרפי 9 אפילו לא בסט האחרון?

2. 8,017 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,459
    RPE 9 זה סבבה, נסה לא לעבור אותו, אלא להישאר תמיד סביבו

3. 30 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    30
    רק בקונטרול? בכבד אני כן יכול 9.5-10 סט אחרון?
    ועוד משהו התרגילי האופציונליים אני עושה אותו דבר בימי קונטרול ובכבד אז בהם אני כן יכול להגיע לRPE 10 גם בימי קונטרול? כי הוא אומר לעשות גם בקונטרול רגיל 3X10 ולא משהו שונה כמו בתרגילים המורכבים

4. 8,017 נק' מוניטין
    1
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,459
    הכוונה הייתה בימים הרגילים להישאר באיזור ה-9, בימי קונטרול עדיף 8-9

זה בסדר גמור.
    אם התרגילים האופציונליים שלך הם מורכבים אולי לא הייתי מגיע ל-10, אבל RPE גבוה זה סבבה

ASAFABADI אוהב/ת את זה.
  5. 30 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    30
    הכוונה גם לימי קונטרול נכון? בהנחה שזה לא מורכב סתם נגיד כפיפת מרפקים אני יכול גם בימים כבדים וגם בקונטרול להגיע לרפי 10?
    דרך אגב ממש תודה על הכל רק עכשיו ראיתי פה את הדבר הזה מוניטין חבל שלא הענקתי לך כבר מזמן...
    עוד 2 שאלות קצרות:
    1.היום ביום קונטרול למשל בסט אחד של הפרס עשיתי אותו משקל כמו אימון קונטרול הקודם אבל הצלחתי לסיים 10 חזרות רק ברפי 10 עד כמה זה לא טוב? כנל במתח, הייתי צריך להפסיק למשל בחזרה השמינית כשאני עדיין על רפי 8 או לא?
    2.עשיתי חודש שעבר יד קדמית ואחורית ועכשיו הרחקת כתפיים לצדדים וכתף אחורית בשני אופציונליים, מה אתה אומר חודש הבא לעשות לחיצת חזה בשיפוע עם משקולות ופרפר לחזה תחתון? או שזה יפגע לי בבנץ'?

6. 8,017 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,459
    אפשר

לא ביג דיל פעם אחת, יש 1000 סיבות ללמה השבוע הלך לך פחות טוב. אם זה ממשיך אז זה כבר סימן שכדאי להעשות בהם ריסט קל

אם זה ברשימת התרגילים האפשריים אז אתה יכול לנסות, תראה איך זה משפיע עליך ותלמד מזה

ASAFABADI אוהב/ת את זה.
  7. 30 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    30
    עוד שאלה קצרה כשאתה אומר רפי 9 למשל הכוונה רק בסט האחרון ובשאר שיהיה אפילו 7-8? כי אותו משקל בסט הראשון ובשלישי או השישי בקונטרול לא ירגיש לי אותו דבר..

8. 8,017 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,459
    הכוונה בממוצע. אם זה יהיה 8-8.5-8.5-9-9-9.5 זה בסדר גמור

9. 30 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    30
    אהההה הבנתי
    אז אני יכול בכבד להגיע אפילו לRPE 10בסט האחרון אבל אם הראשון היה 8 והשני 9 אז אני בסדר?

10. 8,017 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,459
    כן, למרות שעדיף שזה יהיה טיפה פחות מ-10, לא להגיע למצב שזה 10 אמיתי שבאמת אין לך אפילו טיפה יותר לתת

11. 30 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    30
    עדיין קשה לי להבדיל מה זה 10 אמיתי או לא, הכוונה בעשר אמיתי שלוקח לי נגיד 5 שניות להתרומם?

12. 8,017 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,459
    10 אמיתי אומר שאין לך יותר חזרות לעשות וגם לא יותר משקל, שזה המקסימום האמיתי. 10 קל, או 9.5 יהיה שאין לך יותר חזרות, אבל אם היה טיפה יותר משקל על המוט היית מצליח

13. 30 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    30
    וכשאתה אומר על 10 אמיתי שאין לי יותר משקל הכוונה אפילו עוד חצי קילו כנ"ל על 10 קל או 9.5 ששם כן יש לי עוש משקל אבל ממש קצת חצי קילו כזה

14. 8,017 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,459
    אין סיכוי שתדע להבדיל אם יש לך חצי קילו יותר או לא, אבל אם נגיד מדובר על 2.5-5 קילו יותר.
    בסופו של דבר זה מיומנות נרכשת, עם הזמן אתה תלמד לזהות את הדברים האלה

MasterSplitter אוהב/ת את זה.
  15. 16,837 נק' מוניטין
    1
    MasterSplitter

MasterSplitter מנהל ראשי מנהל

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    4,796
    בלי קשר לתכנית שאני לא מכיר אותה, ממליץ באופן כללי להתרחק מRPE10 ולהשאר כמעט תמיד סביב 9 לכל היותר, אלא אם אתה יכול להסביר למה שווה לתת מעבר.

ASAFABADI אוהב/ת את זה.
  16. 30 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    30
    1.שאלה קטנה לי אליכם, בתרגילים האופציונליים הוא אומר שאפשר להחליף מתי שבא לי וקוצר פה המליץ כל חודש בערך עכשיו אם לדוגמה עשיתי חודש של תרגילי יד קדמית ואחורית או כתפיים או חזה באופציונליים ואז אני עובר לתרגילים אחרים, איך אני אתקדם במסת השריר בשרירים האלה?
    הרי צריך פרוגרסיב אוברלואד ואם הרגלתי את הגוף לx נפח לכתפיים ואז אני מוריד את הנפח לא רק שאני לא אגדל אלא אפילו ארד לא?

2.בנוסף אני כבר שבועיים התחלתי מסה ומשקלי העבודה בבנץ' לא עולים ואפילו נהיה לי קשה יותר איך זה הגיוני? הרגע רק התחלתי מסה אני אמור לעלות תוך שניה במשקלי העבודה

17. 8,017 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,459
    אתה מחליף את התרגיל חזה בתרגיל אחר לחזה, את תרגיל הכתף בתרגיל אחר לכתף, ואת תרגילי הידיים בתרגילים אחרים לידיים.
    הפרוגרסיב אוברלואוד יהיה בתרגילים החדשים, בנוסף לתרגילי הבסיס

אף אחד לא אמר שבשניה שאתה מתחיל מסה משקלי העבודה אמורים לעלות, זה נכון במידה וזו הסיבה היחידה שמשקלי העבודה לא עלו.
    אני רואה שאתה מסתבך מאוד, לא עדיף ללכת למאמן שיפתור לך את כל הסוגיות האלה? מישהו שינתח ספציפית איפה הבעיה שלך, וייתן לך תוכנית מותאמת? כי לכבות שריפות פה בפורום זה לא תמיד הפיתרון

MasterSplitter אוהב/ת את זה.
  18. 30 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    30
    1.יש רק שני תרגילים אופציונליים להכניס לכן זה לא מחליף תרגיל חזה בחזה או כתפיים בכתפיים. אם עשיתי באופציונליים חודש ידיים ואז החלפתי לכתפיים הורדתי 2 תרגילי ידיים בלי מחליפים אליהם.
    2.צודק לגמרי אבל המצב הכלכלי שלי בתוספת זה שאני חייל לא מאפשר לי כרגע
    ונכון הם לא אמורים אולי לעלות בשניה אבל התוכנית היא תוכנית לינארית שהמטרה שלה זה כל שבוע לעלות במשקלים ואם כבר בשבועיים הראשונים אני נתקע כנראה שהיא לא מתאימה כבר, לא?

19. 8,017 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,459
    אלה תרגילי ידיים, אתה לא תמות מלהוסיף אותם מעבר לתרגילים הנוספים

התוכנית היא תוכנית להתקדמות לינארית, אם אתה כבר תקוע על אותה תוכנית, להיכנס למסה זה לא מה שפתאום יציל את התוכנית. כבר אמרתי לך הרבה פעמים, התקדמות בונים עם מומנטום, לא בזחילה. אתה צריך לבנות התקדמות ממקום נוח. אתה יכול לעשות ריסט קל, ולהשתמש בעובדה שאתה במסה כדי לבצע יותר נפח, ולבנות יותר טוב, ולרכב על מומנטום טוב יותר. אתה יכול גם להחלי תוכנית, זו אופציה שהתוכנית פשוטה לא אידאלית לך ואתה כבר מתקשה להתקדם בצורה לינארית. פשוט סתם ככה אלה המלצות כלליות ואין לי דרך לנתח כרגע את מה יתאים לך

20. 30 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש קבוע

ASAFABADI
    לייקים:
    30
    1.אני יכול להכניס אז 4 תרגילים אופציונליים? הרי אם עשיתי 2 תרגילי כתפיים פתאום להוסיף עוד 2 תרגילים חזה לא יהיה יותר מידי? ואם אני גם רוצה ידיים זה כבר נהיה 6 תרגילים אופציונליים...
    2.אני אנסה אולי ריסט בבנץ' ובפרס שזה מה שאני תקוע בעיקר אבל הקטע שכבר עשיתי בהם ריסט והורדתי משקלים ובכל זאת לא הצלחתי לעבור את המחסום של 60...
    3.בנוגע ללעלות נפח איך בדיוק אני אמור לעשות את זה? אני לא יודע אם אני רוצה לשנות את התוכנית שלו כי היא אמורה לעבוד כמו שהיא כתובה והוא יודע כנראה מה הוא אומר, מה שכן עשיתי שזה אפשרי בגבולות התוכנית זה להוסיף 2 תרגילי חזה בסוף
    4.אפרופו תרגילי חזה אופציונליים נראה לי מוזר קצת להוסיף את שניהם בסוף אחרי הכל, הם לא אמורים לבוא ישר אחרי הבנץ' ולפני התרגיל חתירה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...