נעים מאוד- מנהל פורום פציעות חדש- ניר קריגר וטיפים לכתיבה מועילה בפורום

הנושא בפורום 'פציעות ספורט ובריאות הגוף' פורסם ע"י Nir Kriger, ‏13/6/19.

טוען...
  1. 60 נק' מוניטין
    0
    Nir Kriger

Nir Kriger מנהל פורום פציעות ובריאות הגוף מנהל

Nir Kriger
    מנהל
    לייקים:
    41
    שלום לכולם,
    לפני כשבועיים התחלתי לנהל את פורום פציעות ספורט ובריאות הגוף. עד כה אני מתרשם מאוד לטובה מרמת השאלות והתשובות, שיתוף ידע זה הכוח שלנו בעידן הזה.
    אשמח לטובת מענה נכון יותר של שאלות להקפיד על כללי הכתיבה הבאים (מיותר לציין שיש לשמור על שפה נקייה, להמנע מפרסום ללא רשות ולהיות נחמדים)
    למי שכותב שאלה: לכתוב שאלה כמה שיותר ספציפית וממוקדת.
    דוגמה לשאלה לא ממוקדת: מה עוזר לכאבי כתפיים?
    דוגמה לשאלה ממוקדת: היי, אני ניר בן 38 מתאמן 10 שנים בחדר כושר 2 אימונים בשבוע, בריא בד"כ. ביום שני לפני שבוע אחרי תרגיל לחיצת כתף החל כאב בכתף האחורית. מאז אני מרגיש כאב כשאני מוריד חולצה ובתרגילי לחיצה.
    1. האם לדעתכם אני צריך לפנות לייעוץ אצל בעל מקצוע ואם כן למי ומתי?
    2. האם אני צריך בינתיים להימנע מפעילות או שאפשר להתאמן בתרגילי אחרים?
    נכון, זה דורש לאסוף מידע בראש ולכתוב אותו בצורה מסודרת. אבל בהחלט לא מאמץ גדול מדי כשעוסקים בבריאות.

למי שעונה על שאלה: לענות בהתאם לידע ולהכשרה. אם אתה בעל מקצוע בתחום האימון או הרפואי ציין זאת בתחילת התשובה, וענה בהתאם להכשרה שלך תוך ציון מקור הידע (ניסיון\מחקר\ניחוש). שאל שאלות נוספות כדי להשלים את התמונה ואז תענה בהתאם.
    אם אתה לא בעל מקצוע ציין זאת והשתדל להמנע מתשובה חד משמעית כגון "אני יודע\זה בטוח\היה לי בדיוק" וכדומה. ככל הנראה אין לך את כל הפרטים ואתה מלביש מקרה אחר שאולי רק מזכיר אותו. נסה לענות בהתאם למידע שברשותך
    דוגמה למענה לא מתאים: אחי אני יודע מה זה היה את זה לאח שלי הוא התחיל לקחת כורכומין וזה עבר לו בצ'יק.
    דוגמה למענה מתאים: יכול להיות שתוסף תזונה כמו כורכומין יכול לעזור. ממליץ להתייעץ עם תזונאי.
    (למען האמת זה כנראה לא יעזור, כאבים שנובעים מאימון צריכים להיות מופנים לפיזיותרפיסט או למאמן מנוסה או שילוב ביניהם)

ועכשיו קצת עליי:
    בן 38 מרחובות, תחום הספורט האהוב עליי הוא ריצה וכושר אאוטדור. מטפל בהרבה ספורטאים חובבים מענפים שונים.
    פיזיותרפיסט ומדריך כושר- טיפול בפציעות ספורט, כאבים ופגיעות שריר שלד ובניית תכניות אימון בתקופת פציעה\מחלה
    ניהול מותג מדרסי וואסילי מדיקל- התאמת מדרסים, הכשרת אנשי מקצוע, שיווק והפצה.
    מרצה- הכשרות פיזיותרפיסטים, מאמנים, הרצאות לקהל הרחב.
    Running Lab- ניתוח תנועה ושיפור ביצועים בתחום הריצה.
    בעל קליניקות Keep on Moving ברחובות (מושב סתריה) והוד השרון (מושב ירקונה)
    שלחו לי וואטסאפ אם אתם חושבים שתזדקקו לאחד משירותיי https://bit.ly/2IluGrM
    טלפון 0528245827
    אתר הבית שלי: www.keeponmoving.co.il
    פייסבוק: www.facebook.com/physicalmove

אז שוב, נעים להכיר ומקווה שתמצאו את המקום הזה מועיל עבורכם!

ziv_r ו-Grobe אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...