האם באמת אפשרי להגדיל משמעותית תאומים?

הנושא בפורום 'אימונים' פורסם ע"י Ger, ‏11/6/19.

טוען...
  1. 623 נק' מוניטין
    0
    Ger

Ger משתמש פעיל

Ger
    לייקים:
    239
    חד"כ:
    פרופיט עפולה
    היי חבר'ה.
    גנטית מאז ומתמיד היו לי תאומים קטנים. בעבר הייתי מתאמן עליהם מלא והתייאשתי, אבל באמת נמאס לי מהפער הזה.
    האם באמת אפשרי לשנות משמעותית את גודל התאומים? האם יש מקורות מידע אמינים בנושא לגבי שיטת עבודה מלבד סבלנות?

2. 215 נק' מוניטין
    2
    nyeoNi

nyeoNi משתמש פעיל

nyeoNi
    לייקים:
    145
    חד"כ:
    ביתי
    בפועל כן, הוא שריר רגיל לכל דבר.
    מאמין שגם אפשר להגיע איתו לשינוי כמו שמגיעים בכל שריר אחר. אבל יש נקודות שמעקבות את זה.
    אני חושב שעיקר הבעיה זה המבנה האנטומי כמו ששמת לב, מי שלא יתברך בתאומים רחבים במיוחד, זה לוקח כל כך הרבה זמן לראות שינויים וגם כשיש שינויים הם רחוק ממה שאתה מצפה

גם יכול להיות שהסיבה שהוא שריר נוצתי עם חתך קטן יותר,ומורכב ברובו מסיבים מהירים (לא בטוח בוודאות) קראתי כמה מאמרים של מרצים לאנטומיה שהסיקו שהוא יעיל יותר בעבודה מתפרצת ולא לאורך זמן.

עבודה כבדה מאוד ובטווח תנועה קטן יחסית יחד גורמת לו להיות שריר שקשה מאוד לגרות אותו לפעמים.
    אבל אני ממש לא בטוח
    ( לא זכור לי שהיה גם מחקר מעשי)

גם העובדה שיכול להיות שהרבה מהמצבים הסולאוס לוקח המון מהעבודה שמתבצעת תחת עומס ארוך יותר, בכל מה שקשור לפלנטר פלקשן עם אפילו מעט מאוד כפיפה של הברך. וזה מאלץ אותך אולי לעלות יותר בנפחים בעבודה מבודדת על הגסטרו כדי להגיע לMAV ואולי אתה לא שם..

בכל מקרה אני לא מרבה להקשיב להם, אבל הסרטון שלו לא נראה רע במיוחד

עריכה: גם של דרמייק מעניין

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/19
    Stav123 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...