מתכונים עם חמאת בוטנים

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י golangm, ‏7/6/19.

טוען...
  1. 119 נק' מוניטין
    0
    golangm

golangm משתמש פעיל

golangm
    לייקים:
    74
    טוב אני יודע שיש כל מני מתכונים לשיבולת שועל עם חמאת בוטנים וניסיתי חלק ואני לא מוצא משהו טוב שאפשר לאכול לאורך זמן,
    מחפש רעיונות למתכונים עם שיבולת שועל וחמאת בוטנים, בלי יותר מדי מרכיבים ועדיפות למשהו שאפשר להכין לפחות ל3 ימים מראש (כמה שפחות התעסקות).
    עד עכשיו הייתי אוכל בבוקר:
    50 גרם ש"ש + 50 גרם חמאת בוטנים + 100 מ"ל חלב מחמם במיקרו ואוכל, זה סביר אבל לא יותר מזה.
    ניסיתי גם להמיס 6 קוביות של שוקולד מריר לשים בכלי קטן ולהקפיא לאיזה 20 דקות, אחר כך להוסיף 50 גרם חמאת בוטנים ולהקפיא ללילה, זה גם סבבה אבל לא יותר מזה.
    מחפש רעיונות למשהו שאפשר להכין מראש ולאכול על הבוקר, כל רעיון יתקבל בברכה :victory:

2. 649 נק' מוניטין
    0
    nyeoNi

nyeoNi משתמש פעיל

nyeoNi
    לייקים:
    347
    חד"כ:
    ביתי
    שייקים יותר זורם טעים וקל כשמדובר על העמסות
    בעיקר בטעם, אבקת חלבון בטעם שוקולד, ש"ש, חלב, סילאן, נוטלה, טחינה גולמית, אבקת נס קפה.

לא צריך מספרים מדוייקים, חלק ממה שרשמתי פה בבלנדר, בעיקר עם אבקת חלבון בטעם שוקולד שהוא דומיננטי ולא טעם עדין. וזה פצצה.

3. 119 נק' מוניטין
    0
    golangm

golangm משתמש פעיל

golangm
    לייקים:
    74
    לא לוקח אבקת חלבון בכלל (לא כי יש לי משהו נגד פשוט לא צריך את זה)
    ואני לא מחפש לדחוף המון קלוריות, אני מנסה לעשות מסה עם עליה מתונה מאוד במשקל ולא "מלוכלכת" כמה שאפשר.
    אני מחפש משהו שאפשר להכין לכמה ימים מראש, עם חמאת בוטנים ש"ש ואולי עוד מרכיב אחד.
    * בעיה עם החמאת בוטנים זה שהיא נדבקת כזה בפה, זה חמאת בוטנים B&D אני חושב שזה נקרא, 100% בוטנים אז נניח סתם לשים על לחם זה לא קל לאכול את זה כי זה נדבק לך בפה, מחפש משהו שהוא לא סתם דייסה של ש"ש עם חמאת בוטנים במיקרו/סיר

בשביל כיוון זה התפריט שאני כרגע רוצה להתחיל לאכול מיום ראשון, חסר לי בעצם מה לאכול בבוקר:

1. 50 גרם חמאת בוטנים + משהו, מחפש מתכון לארוחת בוקר [310 קלוריות-8 פחמימה, 26.5 שומן, 14 חלבון]

2. 4 פרוסות לחם לבן, 2 ביצים קשות, 100 גרם גבינה לבנה 3% ומלפפון [577 קלוריות - 66.3 פחמימה,18 שומן,35.6 חלבון]

3.תפוח (72 קלוריות-19.1 פחמימה, 0.2 שומן, 0.4 חלבון)

4. 250 גרם אורז לבן מבושל + טונה במים + ירק (אפונה/קישואים/עגבניה) [429 קלוריות-70 פחמימה, 1.1 שומן, 31.5 חלבון] *בלי לחשב את הירקות כי משתנה

- אימון

5. 300 גרם אורז לבן מבושל + 250 גרם בשר טחון מבושל / חזה עוף [818 קלוריות-84 פחמימה,17 שומן, 73.8 חלבון]

סך הכל:
    2206 קלוריות
    156 חלבון
    247 פחמימה
    63 שומן
    חסר: 200 קלוריות~ טיפה לשומן/פחמימה
    --- עידכון הודעה, ‏8/6/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏8/6/19 ---
    מישהו? איפה כל השפים פה?

4. 119 נק' מוניטין
    0
    golangm

golangm משתמש פעיל

golangm
    לייקים:
    74
    חייב רעיון דחוף, כבר נמאס מש"ש עם קצת חלב וחמאת בוטנים במיקרו לא יכול לאכול את זה כבר.
    הבעיה שזאת חמאת בוטנים b&d והיא ממש נדבקת בפה אם אוכלים נגיד סתם על לחם, צריך רעיונות לארוחת בוקר עם חמאת בוטנים 50 גרם ^^

5. 11 נק' מוניטין
    0
    Dm4

Dm4 משתמש מתחיל

Dm4
    לייקים:
    11
    למה אתה כל כך נעול על חמאת בוטנים לא הבנתי?

6. 119 נק' מוניטין
    0
    golangm

golangm משתמש פעיל

golangm
    לייקים:
    74
    כי יש לי עוד 2 קילו של חמאת בוטנים בבית חח

7. 11 נק' מוניטין
    0
    Dm4

Dm4 משתמש מתחיל

Dm4
    לייקים:
    11
    חחחחח אה אוקיי , פשוט לא הבנתי מה המחוייבות לחמאת בוטנים , בכל מקרה אני אוהב לשים על בננה או לחם עם חמאת בוטנים ומעל לחתוך בננה

8. 155 נק' מוניטין
    0
    1tay

1tay משתמש מתחיל

1tay
    לייקים:
    66
    שייקים...במקום לשים שיבולת בקערה עם חלב וחמאת בוטנים , שים את זה בשייקר תוסיף איזה פרי (ממליץ בננה) , תוסיף אבקת חלבון , יכול גם להוסיף עוד מלא דברים : אבקת קקאו , אגוזים למינהן וכל דבר שעולה לך לראש

9. 119 נק' מוניטין
    0
    golangm

golangm משתמש פעיל

golangm
    לייקים:
    74
    שתי בעיות עם זה, היום ניסיתי לעשות שייק מש"ש חמאת בוטנים קצת חלב ו2 קוביות שוקולד.
    שמתי בבלנדר אבל השיבולת שועל לא נטחנת לרמה שאפשר לשתות אותה אז חלק זה "שייק" וחלק זה עיסה של שיבולת שועל :/

10. 649 נק' מוניטין
    0
    nyeoNi

nyeoNi משתמש פעיל

nyeoNi
    לייקים:
    347
    חד"כ:
    ביתי
    אם הבלנדר לא מספיק חזק, תוכל לקנות שיבולת שועל טחונה, למיי פרוטאין יש גם בטעמים.
    מוצר מעולה

11. 155 נק' מוניטין
    0
    1tay

1tay משתמש מתחיל

1tay
    לייקים:
    66
    תקנה שיבולת שועל דקה זה נטחן לי מעולה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...