ייעוץ דיון מכון כושר ״לזוז״

הנושא בפורום 'Powerlifting/Weightlifting' פורסם ע"י אנונימי7797, ‏14/5/19.

טוען...
  1. 59 נק' מוניטין
    0
    אנונימי7797

אנונימי7797 משתמש מתחיל

אנונימי7797
    לייקים:
    11
    מישהו שמע על הרשת הזו? לפי מה שראיתי באינטרנט המקומות נראים טובים סך הכל, ובדיוק פתחו אחד בירושלים, בנוסף לשניים פעילים בראשון לציון. מישהו שמע ויכול לתת לי חוות דעת?

2. 80 נק' מוניטין
    0
    עידן 1234

עידן 1234 משתמש מתחיל

עידן 1234
    לייקים:
    77
    אני מתאמן בלזוז בראשון.(מול קשת טעמים)המכון עצמו סבבה אבל זה מכון למי שבא לתת v שהיה במכון בערך.
    פעם אחת ״זרקתי״את המוט בדד ליפט.(זרקתי עלק...המוט היה לי ביידים עד הרצפה עם קצת רעש חזרה אחת)וקבלתי נונונו....
    ואסור להתאמן עם גרביים גם שאתה בפינה בצד.

סיפור אמיתי מאתמול,עשיתי דיפ סקוואט אתמול(ממש עמוק עד סוף תנועה למטה תחת ברצפה כמעט)וממש מסתכלים עלייך כאילו אתה עוד שנייה שובר תברך...ושלידי בן אדם עושה רבע סקוואט עם 40 קילו הכל תקין ולא תוקעים בו מבטים....

אם אתה לפטר שיעשה קצת רעש וצעקה בrm1 חפש מקום אחר.
    אם אתה מחפש רגוע ונחמד,זה אחלה של מכון.

orazulay11 ו-elchonon אוהבים את זה.
  3. 7 נק' מוניטין
    0
    joseph246

joseph246 משתמש מתחיל

joseph246
    לייקים:
    4
    התאמנתי פעם אחת בלזוז אשדוד.
    המקום לא ידידותי ליפטרים אומנם יש במה אבל המאמנים מתלוננים על הרעש אסור לזרוק ואסור מגנזיום

4. 1,007 נק' מוניטין
    0
    Mr. power

Mr. power משתמש קבוע

Mr. power
    לייקים:
    676
    לא יודע על מה כל הרעש והצילצולים בשאר הערים אבל לזוז ביבנה אחלה של מקום. אף אחד לא מזיין תשכל על שום רעש וגם לא על זה שעושים סקוואט בלי נעליים.. מה שממש אהבתי זה שיש אשכרה 4 כלובים ו 3 בנצ׳ים.

nyeoNi אוהב/ת את זה.
  5. 16 נק' מוניטין
    0
    HalfSquat

HalfSquat משתמש מתחיל

HalfSquat
    לייקים:
    16
    עידן לא יודע על מה אתה מדבר, אבל אני מתאמן בלזוז מזרח כבר שנה וחצי, בחיים לא העירו לי על דדליפט, לא על סקוואט (התרסקתי שם עם 200 ואף אחד לא צייץ שהמוט עוד שניה מתעקם על המוטות בטיחות), לא על רעש ולא על בטיח. מקום נהדר, 7 מקומות לעשות סקוואט, במה לדדליפט, הרבה מוטות, פלטות, אני כמעט ולא מחכה לציוד שיתפנה גם בשעות העומס (למעט בנץ' אולי), אחלה אווירה. מומלץ בחום.

נ.ב זה שהעירו לך על סקוואט שעשית, לפי התיאור שלך לפחות, מעיד על זה שאתה לא בדיוק יודע לעשות סקוואט אם אתה גאה בדיפפפפפ סקואט עד הרצפה.

nyeoNi אוהב/ת את זה.
  6. 80 נק' מוניטין
    0
    עידן 1234

עידן 1234 משתמש מתחיל

עידן 1234
    לייקים:
    77

איך קוראים לך?אולי מכירים

לא העירו לך על זה שהורדת נעליים לסומו?לי כל פעם שהורדתי נעל(ולא יחף כמובן,עם גרביים)באותה שנייה העירו לי.
    אני וחבר עשינו דד ליפט וכן העירו על הרעש ולא זרקנו שום מוט.(אולי בבמה לא מעירים אבל הבמה לא נוחה,אבל בכלוב ליד הסמית כן מעירים)

אף אחד לא העיר על הסקוואטים שאני עושה,אבל 2מתאמנים שעושים בייספ עם 7.5 קילו ליד הסמית דפקו מבטים. וזה לא נדיר.
    הסקוואט אחלה,תודה על הדאגה 0 כאבים ויש גמישות אז אין סיבה לא לעשות דיפ סקוואט.
    והתחת עד הרצפה כמעט היה רק בחימום עד ה60 קילו,אחרי זה היה דיפ רגיל.

ואגב,אני שם ולא חושב על לעבור,המקום סבבה לגמרי אבל מה שרשמתי זה דברים שקרו לי. לא מבין איפה הבעיה?
    אבל פעם אחת הייתי בפטנס לנד והבנתי את ההבדל יופי.
    מי שרוצה רעש וכבד פטנס לנד בראשון יהיה יותר טוב בהרבה.

7. 470 נק' מוניטין
    0
    nyeoNi

nyeoNi משתמש פעיל

nyeoNi
    לייקים:
    249
    חד"כ:
    ביתי
    הייתי מאמן כמה שנים בלזוז בסניף ראשון מזרח ומערב.
    ובתור ליפטר לפני שאימנתי הייתי עושה דד ליפט מאוד כבד שעוד לא היה משקולות ובמות באמצע הרחבה ואפילו היו מחכים לי דקה לפני הסגירה.

אחד המכונים הכי מדהימים שיצא לי לדרוך בהם.
    בין הנוחים גם לליפטרים מבחינת שטח אימון ובמבחינת פלטות קופצות ומוטות אולימפיים.
    כל כמה חודשים יש בו שינויים מה שתמיד היה כואב לי ממקומות אחרים שנשארים שנים לא בסדר ואף אחד לכ מרים את הכפפה.

צריך לקחת בחשבון שהסניפים עמוסים באנשים ואפ אתה ליפטר שמרים כבד כדאי לך להגיע בשעות פחות עמוסות.

לא מכיר את האנשים שהגבו פה
    אבל רוב המאמנים שלנו בעבר היו ליפטרים וחיים את העולם ויותר מזה גם מנסים להשריש אותו לרוב המתאמנים במכון, מה שלא תראה בהרבה מכונים בחוץ, אני כבר לא שם כמה חודשים ומקווה שדברים לא ישתנו מידי.
    בכל אופן אלו שהיינו מעירים להם בעבר ברוב המקרים זה ילדים עם הרבה רצון להראות נוכחות. לרוב מאוד מביך.
    ילדים שצועקים בכל המכון בהרחקת כתפיים עם 6 קג, זה לא לגיטמי בכלל..
    רוצה להאמין שבחיים מאמן אצלנו לא העיר לכם על דד ליפט כבד, ואת נושא הליפטינג יחף אני יכול להסביר לכם אם תרצו, לצערי זה בעיה של ביטוח ולא של מאמנים חרא.
    כולנו מתים לעשות סומו יחפים..

הייתי ותמיד אהיה מתאמן עם מגנזיום
    בדכל גם מחלק למתאמנים שצריך. תלוי בסניף בדכל
    כל ליפטר יודע שיש וולסלבה וצעקה בהרמה ויש להגזים.

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/19
    shahafnoy ו-HalfSquat אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...