ייעוץ בנוגע לכמה סיפורי אימה על הבנצ

הנושא בפורום 'Powerlifting/Weightlifting' פורסם ע"י ניב גמליאל, ‏13/5/19.

טוען...
  1. -132 נק' מוניטין
    0
    ניב גמליאל

ניב גמליאל משתמש מתחיל

ניב גמליאל
    לייקים:
    5
    שמעתי מהרבה שקיבלו דלקות מבנצ פרס רציתי לשאול עם לעשות עד הסוף זה חובה ואם אפשר לקצר את התנוע נגיד כמו סקוט מדלסון דקה ו6 שניות

אשמח לטיפים לשמירה הכתף ומניעת דלקות מחימום ןעד התנוע עצמה

2. 622 נק' מוניטין
    0
    Ger

Ger משתמש פעיל

Ger
    לייקים:
    239
    חד"כ:
    פרופיט עפולה
    לעשות ככה זה לעשות רבע בנץ' ואין שום סיבה שתעשה ככה.
    כל ה"סיפורי אימה" האלו זה סתם הפחדות, אם תשמור על טכניקה והתאוששות נכונים אתה כנראה תהיה בסדר

Grizzly Bear אוהב/ת את זה.
  3. 1,015 נק' מוניטין
    0
    Cobb

Cobb משתמש פעיל

Cobb
    לייקים:
    32
    ריצ' פיאנה מת! לא קשור לבנץ' אבל סתם היה חשוב לי לציין.

בתור אחד שהיו לו הרבה דלקות בכתף מהבנצ' בעבר אני יכול להגיד שהרוב היה בעיקר מטכניקה לא נכונה, לא מספיק חימום או עבודה עם משקלים גבוהים מדי ביחס לטכניקה שיכולתי לעבוד איתה בשביל להרים את זה. לאחר שכל הנ"ל תוקנו אני כבר כמה שנים בלי זכר לכאבים האלו.

elchonon אוהב/ת את זה.
  4. 1,418 נק' מוניטין
    0
    Grizzly Bear

Grizzly Bear משתמש קבוע

Grizzly Bear
    לייקים:
    540
    אתה רואה סרטונים של בודיבילדרים מפורסמים, אני לא מופתע שהטכניקה שלך לא טובה בשום תרגיל ואתה לא יודע מה אתה עושה. תתחיל ללמוד ממקורות קצת יותר איכותיים.

aviv roimi, yujinius, elchonon ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. -132 נק' מוניטין
    0
    ניב גמליאל

ניב גמליאל משתמש מתחיל

ניב גמליאל
    לייקים:
    5
    מה לגבי על לא לרדת עג הסוף ?? מדלסון הוא אחג ה
    זה משפר ואני גם שואל את המאמן הרבה והטכניקה שלי השתפרכ בהרבה במורכבים במיוחד בדדליפט עד מאט תראו.

אני שואל בריאותית מה עדיף

6. 6,283 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    3,299
    אין כזה דבר תרגיל לא בריא, יש שימוש לא בריא בו.
    בנצ' בטכניקה טובה בתוך תוכנית טובה לא אמור לגרום לדלקת, הבעיה לרוב נובעת משילוב של טכניקה לא טובה עם עלייה מהירה מדי בנפח או בעצימות

7. -132 נק' מוניטין
    0
    ניב גמליאל

ניב גמליאל משתמש מתחיל

ניב גמליאל
    לייקים:
    5
    נגיד סקאט מדלסון בוא בן הפווארליפטרים הגדולים בכל הזמנים נראה לי יש פה מספר מאוד מאוד מאוד בודד או רק( "אושרי " )של אנשים שעושים דדליפט יותר כמו שהוא עשה בנצ.

כיאלו יש יתרון בבודי בלידינג לעשות את התנוע הזאת??
    מבחינת ניפוח שריר ומניעת פציעות אני אישית לפיי מה שמאמנים אומרים עושה בנצ מלא טוב אין לי איזה כאב או משהו גם שעלייתי משקלים אבל אני דיי פוחד מהסיפורים ושירודים הבנתי שהכתף במנח הרבה יותר מסוכן וטעות קטנה יכולה להיות קרטית .

וגם כיאלו אם אתה יודע מה היתרון והחסרון של אותה תנוע בבילדינג,אני אישית הידים שלי קצרות והגוף יחסית רחב אז הטבח תנועה שלי ממש קטן שאני יורד עד ישור המרפק ב90 מעלות

8. 894 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש קבוע

elchonon
    לייקים:
    689
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    עזוב שטויות, תעשה טכניקה מלאה, ותאכל ותישן מספיק, אין לך מה לחשוש מפציעות.

9. -132 נק' מוניטין
    0
    ניב גמליאל

ניב גמליאל משתמש מתחיל

ניב גמליאל
    לייקים:
    5
    בגלל שאני עודף כדור ברזל לשעבר (בתחרויות) ראייתי מלא פריקות כתף באימונים יש לי מאוד פחד על הכתפיים,אשמח לתשןבה מלאה על הבדל בן התנוע של ה90 מעלות של המ פרק לבין תנוע של מלאה .
    גם אשמח לדעת למה אתה אומר שטיות שאני פוגש מלא אנשים בחדר כושר שמקבלים ספציפיט מבנצ פרס דלקות בכתף כרוניות המאמן שלי היה לו 10 שנים דלקת .

וגם רב הבודי בילדרים וגם בן הגדולים בבנצ בכל הזמנים עושה תנוע עד המפרק זה לא שטיות הרבה אנשים דוגלים בזה ואשמח לדעת למה גם מבחינת עומס על המפרקים וגם מבחינת פיתוח החזה .

10. 894 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש קבוע

elchonon
    לייקים:
    689
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    בחצי תנועה, יש נטיה להשים משקל שאתה לא מצליח להרים באמת, ואתה מעמיס יותר מידי על הגוף שלך ועושה חצי תנועה.
    יש דרך נכונה לעשות חצי תנועה, כמו ספוטו בנצ', אבל זה שלב מתקדם יותר, ורק אחרי שאתה יודע לעשות בנצ' רגיל נכון.
    אני אישית עושה מידי פעם ספוט בנצ', אבל חובה שיהיה בסיס טוב קודם.

אני מרים יותר מפי 2 מהמשקל גוף שלי בבנצ', ולא סובל מדלקות, היו לי דלקות לכמה ימים בעבר, אבל היום ברוך ה', אין לי כלום.
    אני תולה את זה בתזונה נכונה, ראיתי אנשים שניקרע להם החזה כי לא אכלו מספיק חלבון, וראיתי אנשים נפצעים, כי הם לא ישנו, לעומת זאת ראיתי אנשים מתאוששים יפה כשהם אכלו וישנו נכון, ולמדו מה זה טכניקה נכונה, ועשו גם תוכנית אימונים טובה.

השטויות שהבילדרים הגדולים עושים, מזיקים לכל מתאמן שיעשה אותם. חלק מהדברים שלהם מזיקים אף להם, וחלק מהם מיועדים לשלב מתקדם באימונים שלך.
    אדם שסוחב פציעה כבר 10 שנים, צריך בדחיפות לבדוק את התזונה והשינה שלו, וכנראה גם טכניקה. זה לא תקין.
    אימונים צריכים לעשות אותך בריא וחזק, לא להיפך. אני מרוצה מהמשקלים שלי, וברוך ה', אין לי דלקת או כאב אחד בגוף שלי, ואני מאמין שעם טכניקה, תזונה, ושינה טובה, גם אתה לא צריך לסבול שום כאב "נורמלי" של מתאמנים.
    כאבים זה לא תקין, זה קורה, וצריך ללמוד מזה מה לשפר, אבל אסור להשלים עם זה שזה פשוט חלק מאימונים נכונים.

aviv roimi, orazulay11 ו-kotzer אוהבים את זה.
  11. 6,283 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    3,299
    בחיים לא שמעתי על סקוואט מנדלסון ואני לא מצליח למצוא מה זה, ככה שזה לא נשמע תרגיל יעיל במיוחד.
    הדרך הטובה ביותר לשמור על מפרק היא להשתמש בכולו. אם אתה עושה טווח תנועה חלקי אתה מפעיל לחץ רק על חלק מהמפרק, וזה יוצר בו חוסר איזון

12. 1,418 נק' מוניטין
    0
    Grizzly Bear

Grizzly Bear משתמש קבוע

Grizzly Bear
    לייקים:
    540
    חחחחחחחח סקוואט מנדלסון

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/19
    aviv roimi, Ger, orazulay11 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. 87 נק' מוניטין
    0
    Cerberus

Cerberus משתמש מתחיל

Cerberus
    לייקים:
    56
    הוא התכוון לScott Mendelson

14. 11,030 נק' מוניטין
    2
    incin

incin משתמש משקיע משתמש כבוד

incin
    משתמש כבוד
    לייקים:
    3,685
    עזוב בילדינג, ליפטינג או טווח תנועה בבנץ', הייתי עובד על יכולות הכתיבה בעברית לפני שהייתי משחית את זמני בחדר כושר.

חדר כושר חשוב, אבל הרבה יותר חשוב לדעת להתנסח - לא בא לפגוע או משהו, פשוט ממש צורם לי לקרוא את ההודעות שלך.

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/19
  15. 11,030 נק' מוניטין
    0
    incin

incin
    משתמש כבוד
    לייקים:
    3,685
    ואסיים בשלט שראיתי ברחוב ליד מסעדה -
    Education is important, but food is importanter!

16. -132 נק' מוניטין
    0
    ניב גמליאל

ניב גמליאל משתמש מתחיל

ניב גמליאל
    לייקים:
    5
    אני דיסלקט

17. 1,146 נק' מוניטין
    0
    Gracie

Gracie משתמש פעיל

Gracie
    לייקים:
    642
    גם אני ובטוח אחוז גבוה מהפורום.. ועדיין
    תעבור על ההודעה לפני שאתה שולח.
    אתה לא רוצה לקרוא את ההודעות שלי לפני התיקונים תאמין לי.

18. 11,030 נק' מוניטין
    0
    incin

incin
    משתמש כבוד
    לייקים:
    3,685
    תיארתי לעצמי - אבל אני מכיר הרבה דיסלקטים, זה מעבר לכך.

גם אני עובר על כל הודעה/אימייל שאני כותב לפני שאני לוחץ "שלח".

aviv roimi, elchonon ו-yujinius אוהבים את זה.
  19. -132 נק' מוניטין
    0
    ניב גמליאל

ניב גמליאל משתמש מתחיל

ניב גמליאל
    לייקים:
    5
    אני קורא לרב אבל יש לי בעיות עם ניסוח גם שזה לא בכתב אני לא מאמין שאחוז גבוה אני מאובחן עם דסלקציה ואני מנסה כמה שיותר לנסח את עצמי אבל זה לא מונע ממני דברים בחיים הצלחות וכשלונות ,רק פה באתר יורדים אלי באופן קבוע כי ביקשתי עזרה בטכניקה של הדדליפט וlb סקוואט ובשביל כל האתר הזה אני מצורע שלא יודע להזיז משקולות ,וזה משהו שאתם צרכים לעבוד אליו כי לא משנה כמה אני מוגבל בניסוח דברים אני בחיים לא יוריד בן אדם למטה בשביל לתת להרגיש יותר טוב בנוגע לעצמי ,וזה שאני שואל שאלות פה זה בגלל שאני חדש ולא מבין בתחום זה לא אומר שאני בן אדם טיפש וזה לא אומר שאני לא משתפר ,הדבר הכי גרוע שבן אדם יכול לעשות לעצמו זה לחשוב שהוא יודע הכל ולהתבייש לשאול ,אנשים כמוני לטווח ארוך מצלחים יותר .

חפרתי אבל זה היה שווה להוציא את זה פה כי יש פה אנשים באופן קבוע שמנסים להוריד אותי למטה במיוחד "גרייזלי בר" שאני יבקש ממנו שלא יגיב באשכולות שלי יותר עם הוא יכול
    --- עידכון הודעה, ‏15/5/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏15/5/19 ---
    זה למה אני עובד בטווחי חזרות גבוהים גם כדי להוריד כמה שיותר עומס ובמשקלים גבוהים אני מאבד פוקס,למשל בסקוואט יש עומס שבלי לשים לב אני מעקם את הגב אבל שאני עושה בעומס של 70-90 קילו ככה אני עושה טוב ב100 קילו אחרי החזרה החמשית אני מתחיל לראות בעיות בטכניקה "אני מצלם את עצמי " ושהגב מתעקם בעלייה.
    בדדליפט בפלטה אחד אני עד איך שהוא את העלייה ואת הסטפ אפ עושה בסדר+- ,מאוד קשה לי בגלל מבנה הגוף.

בבנצ למשל אני לא עובר את 70 ל 8 חזרות ולרב עושה 50 קילו ל20 חזרות בגלל הסיבה שאני לא עושה טווחי חזרות מלאים בעומס גבוה וזה הבעייה העיקרית שלי,בגלל זה גם שאלתי עד המפרק עם זה טוב אולי זה יקל עלי ויתן לי לעלות משקלים .

אז כולם פה אמרו טווח חזרות מלא אז אני ימשיך למרות שמוזר שרב הבודי בלדרים הגדולים עושים אחרת ,אבל נגיד קאי גרין גם עושה מלא אז כנראה שלעשות מלא זה לא כזה גרוע כמו שחשבתי ואני צריך לא לקפוץ משקלים ולנהל עומסים נכון.

תודה רבה .

Big man ו-elchonon אוהבים את זה.
  20. 1,418 נק' מוניטין
    0
    Grizzly Bear

Grizzly Bear משתמש קבוע

Grizzly Bear
    לייקים:
    540
    אם אני אישית גרמתי לך להרגיש נפגע אז אני מצטער, אבל אתה שואל דברים וכשאומרים לך מה לעשות אתה עדיין עושה משהו אחר. אם אתה רואה סרטונים באנגלית כבר ומבין אותם, למה שלא תראה סרטונים של אנשים חכמים ומבינים במקום הבילדרים האלה שמפוצצים בכל חומר ידוע ולא ידוע?! Alln Thrall אחד הערוצים הטובים בשביל ללמוד טכניקה, Jeff Nippard מדבר על טכניקה, תזונה ואימונים, ומתבסס על מחקרים ולא סתם אומר מה בראש שלו. Picturefit מעולה. ויש עוד מלא. כשמישהו רואה סרטונים של דני קגנוביץ׳ שלא יצפה לתוצאות כלשהן. ותפסיק להפגע מכל דבר כמו ילדה קטנה. אנשים ימצאו דברים רעים להגיד עלייך גם כשתהיה הכי שרירי, הכי חזק והכי מוצלח.
    תאמין לי כל אחד חווה ירידות ועקיצות מדי פעם, גם החזקים שפה.

aviv roimi, elchonon ו-yujinius אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...