אחר גנטיקה מחורבנת

הנושא בפורום 'תמונות חברי האתר' פורסם ע"י פינוקיו, ‏8/5/19.

טוען...
  1. 111 נק' מוניטין
    0
    פינוקיו

פינוקיו משתמש פעיל

פינוקיו
    לייקים:
    47
    אז ככה, אחרי תקופה של עלייה ממשקל 65 למשקל 77 ב ss וירידה בלינארית למשקל 72 אלה התוצאות. מקפיד לאכול חלבון כמו שצריך אבל לא מצליח לשמור ממש על משקלי העבודה שהייתי בסוף ss. הטכניקה שלי טובה מקפיד על שינה ו3 פעמים בשבוע.
    הגעתי למסקנה שהגנטיקה גרועה. האם יש ניתוח להורדת השומנים בצדדים שלא מלווה בסיכונים או תופעות לווי? האם יש תחליף לסטרואידים שיעזור לי לשנות הגוף באימוני הכוח? פשוט נשבר לי שהגוף לא משתנה כבר מגיל 26 (היום בן 31 כבר)
    @Mike
    --- עידכון הודעה, ‏8/5/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏8/5/19 ---
    שאיבת שומן
    "הכל נראה טוב, מוצק ויפה. רק שכל השומן מתיישב לי דווקא בבטן או בדיוק על הירכיים. חוץ מזה, הכל טוב, אין טענות.. רק ש.."
    להרבה נשים יש אזורים ספציפיים, בהם השומן מתרכז. זה יכול להיות הצוואר, הירכיים, הבטן, המותניים, הברכיים ועוד. ואם רק היית יכולה להסיר את השומן מהאזור הזה, כל הגוף היה נראה אחרת. כל ההרגשה הייתה שונה. אם את מזדהה עם האמירות הללו, שאיבת שומן ממוקדת זה בדיוק מה שאת צריכה. את כבר יודעת שדיאטה לא תעזור וגם לא ספורט. זה הגוף שלך. את יכולה להשלים עם העובדה, או שאת יכולה לשנות אותה
    ההתקדמות הרבה בתחום הכירורגיה האסתטית מאפשרת שאיבת שומן, כמעט ללא סיכונים, ומביאה יותר ויותר נשים, לא לקבל את הגזירה ולעשות את השינוי.

ברמה הבסיסית שאיבת שומן הינה הסרה של עודפי שומן דרך פתחי כניסה קטנים באמצעות טכניקת שאיבה. על בסיס העיקרון הזה ניתן להסיר שומן, לעצב ולחטב על מנת ליצור צללית טבעית ויפה. על ידי שאיבת שומן ניתן להשיג תוצאות מעולות של חיטוב באזורים אשר לרוב אינם מגיבים לדיאטה או אימון גופני.

שאיבת שומן מתאימה לטיפול באזורים שונים ומגוונים בהנחה שאיכות העור באותו האזור טובה ומספקת – צוואר, זרועות, חזה, בטן, גב תחתון, מותניים, אגן, ירכיים, ברכיים. ניתן לטפל באזור אחד או במספר אזורים באותה ההזדמנות.

אין לבלבל שאיבת השומן עם פתרון קל ומהיר לטיפול בהשמנה משמעותית. לא מדובר בניתוח לירידה במשקל!
    מספר השיטות הקיימות כיום לביצוע שאיבת שומן יכול להיות מסיח ומבלבל ממה שבאמת חשוב לדעת- המפתח לתוצאה מעולה הוא מנתח אמין שיידע להוביל לתוצאות טובות בדרך הבטוחה ביותר.

מת להוריד את השומן בצדדים כבר הרבה זמן מה אומרים?

קבצים מצורפים:

2. 6 נק' מוניטין
    0
    orrrr123

orrrr123 משתמש מתחיל

orrrr123
    לייקים:
    3
    קודם כל, לא הייתי קופץ למסקנות של גנטיקה גרועה אחרי שירדת בסך הכל 5 קילו...
    נראה שיש לך עוד מה להוריד, תמשיך להוריד ואז תחשב באמת לפי השיקולים שלך מה אתה רוצה לעשות.
    שנית, אם כבר, לא הייתי מנתח אלא כיום יש טכנולוגיה חדשה של הקפאת שומן - זהו תהליך שמתבצע חיצונית על אזורים ממוקדים שאתה בוחר, שמים מכשיר שמגיע לטמפרטורה נמוכה מתחת ל-0.
    מה שזה עושה זה הורג את תאי שומן שבאותו באזור, והגוף שלך מפנה את אותם תאים בהפרשות.

elchonon אוהב/ת את זה.
  3. 11,912 נק' מוניטין
    0
    hanan

hanan משתמש משקיע משתמש כבוד

hanan
    משתמש כבוד
    לייקים:
    4,293
    אל תעלב. אבל השייפ הכללי לא מוצלח ואין טעם ל״הטפל״ לשומן בצדדים.
    לפני שאתה רץ לניתוח , קח לך שנה עם מאמן ותזונאי כמו הייעוץ האישי ומאמנים אחרים מומלצים. אני בטוח שתראה שינוי משמעותי לטובה

elchonon אוהב/ת את זה.
  4. 868 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש קבוע

Deidara
    לייקים:
    633
    יש לך מסה כללית מאוד נמוכה, ברור שאתה תראה ''ספוגי'' נקרא לזה כך. שום דבר לא באמת מוצק, אתה צריך לצבור מסת שריר כללית
    ולרדת בא.ש (תהליך ארוך) על מנת שהגוף יראה יותר ''מוצק'' ופחות שומן ידבק למקומות שאתה לא אוהב. דבר נוסף הוא למה אתה מבצע SS?
    תוכנית פח בשביל לצבור מסת שריר בפלג גוף עליון (הנפח בדיחה) אכפת לך מהגוף ברמה שאתה מוכן להגיע לניתוח, תבצע תוכנית AB נורמלית.
    הייתי מציע לך בלי קשר לעשות בדיקה לפרופיל הורמונלי, אתה לא באיזה גיל מופלג אבל לך תדע? לשלול עוד בעיה וזה לא מזיק לעשות.

זה באמת קשור הרבה לגנטיקה (פלא...) אצלי המותניים זה הדבר האחרון לצבור שומן. יש לי יותר נטייה לצבור שומן בבטן התחתונה אבל המותניים דקיקות ביחס לא.ש - אני לא עושה שום דבר מיוחד ככה הגוף שלי עובד. דבר נוסף הוא שיש לי מותניים מאוד צרות מבחינת מבנה עצמות ככה שגם אם היה מצטבר שם שומן זה לא היה נראה אותו דבר על אחד עם מותניים רחבות (מבחינת עצמות) וגם מתווסף עליהם שומן, אתה מבין מה אני מתכוון?..

קח תוכנית נורמלית. תעשה פרופיל הורמונלי לפי דעתי בשביל לשלול בעיה ותראה לאן אתה מתקדם משם. המותניים שלך נראות לא משהו, כן...
    אבל גם שאר הטורסו....או במילים אחרות SkinnyFat. ככה שתתמקד במסת שריר כללית ואיך אתה מתקדם ופחות ''מותניים מותניים''
    ושוב..תפסיק לקחת תוכניות שמתרכזות כמעט נטו בדדליפט וסקוואט ולצפות לאיזה שינוי מדהים בפלג גוף עליון, שלא נדבר על כך שהתרגילים האלו
    לא הכי ידידותיים למותניים מלכתחילה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/5/19
    elchonon ו-hanan אוהבים את זה.
  5. 218 נק' מוניטין
    0
    dox

dox מושעה

dox
    לייקים:
    214
    upload_2019-5-10_0-7-6.png upload_2019-5-10_0-7-21.png

ImCarryGG, orazulay11, Devil ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. 1,342 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש קבוע

elchonon
    לייקים:
    958
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    מסכים עם קודמי.
    כולם מאשימים גנטיקה, וגם אני כמעט עשיתי את זה לעצמי בעבר.
    אבל להוריד שומן, ולעלות שריר זה בגנים של כולנו.
    לא מדובר בגובה וברוחב עצמות שלך (שזה כן גנטי), כולה צאי שומן שאתה יכול לשרוף, ותאי שריר שמחכים להיבנות.

dox אוהב/ת את זה.
  7. 111 נק' מוניטין
    0
    פינוקיו

פינוקיו משתמש פעיל

פינוקיו
    לייקים:
    47
    אני מאמן בעצמי, הטכניקה שלי מבוקרת בצילומים, האכילה שלי טובה, השינה הטובה. שום מאמן או תזונאי לא יצליחו לשנות את הגוף, גם אתה בזמנו עשית יעוץ ועשית ss עם עלייה במסה וירידה בחיטוב, ואמנם ראו תוצאות, אבל אני ציפית ליותר, אמנם תגיד גיל 40 אבל גנטיקה זה גנטיקה אי אפשר להלחם בה.
    --- עידכון הודעה, ‏10/5/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏10/5/19 ---
    אין הרבה לאן לרדת במשקל 72 המקסימום שיכולת לרדת זה עד 68 בשביל לא להיות שחיף. וכן יש לי צילום שהייתי במשקל 65 שהתחלתי תמסה, ואתה תצחק אבל לא היה שום שינוי. כבר 5 שנים עושה ss ואז חיטוב עושה שוב ss ואז חיטוב ולא רואה מהדבר הזה תוצאות
    --- עידכון הודעה, ‏10/5/19 ---
    5 שנים מנסה אס. אס. מה שעולה במסה זה טיפה שריר והרבה שומן, מה שיורד בחיטוב זה הרבה שריר וטיפה בשומן. בלי סטרואידים או משהו מיוחד אני לא רואה איך אני משנה את הגוף
    --- עידכון הודעה, ‏10/5/19 ---
    קודם כל איזה בדיקה צריך להגיש לרופא לגבי פרופיל הורמונלי? אני עושה בדיקות דם מדי שנתיים ועשיתי בדיקת טוסטסטורון לפני כמה שנים, לא נמצא שום בעיה.
    בכל מקרה לגבי הss, נראה שאתה קצת מפקפק בה, אבל ראיתי המון אנשים שעשו ss ואחר כך חיטוב ונהיו ממש שריריים בפלג גוף עליון, בנוסף אני מבצע בכל אימון תרגיל עזר (מתח ומקבילים שני סטים ל10 חזרות) ובאימון האחרון של השבוע אני מוסיף תרגיל ליד הקדמית והיד האחורית. כך שאני לא רואה בעיית נפח בעיקר אחרי שאני קרוע מחמש חזרות, כמובן שלאחר החיטוב הנל שאני נימצא אני לא הולך לבצע שוב את התכנית, אבל אני גם סקפטי לגבי fbw והab, כי גם אותם ניסיתי בעבר ונכשלתי בכל הקשור לשינוי הגוף. סטרואידים או קריאטין יכולים לעזור?

8. 868 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש קבוע

Deidara
    לייקים:
    633
    אתה לא ''מגיש'' (מניח שאין לך מה להגיש) אתה מבקש מהרופא / רופאת משפחה שלך בדיקת דם שבה גם יבדקו הורמונים מסוימים (תעשה חיפוש נרשם פה הרבה פעמים מה צריך) בבדיקת רגילה לא בודקים כאלו דברים. וכן אני מפקפק בSS כי הנפח שלה לפלג גוף עליון הוא בדיחה. בינתיים יש יותר memes מתוצאות בנוגע ל''פיתוח הגוף'' מהתוכנית הזו. תסתכל מה אתה אומר כאן ''באימון האחרון של השבוע אני מוסיף תרגיל ליד קדמית ואחורית* ואו נפח מקסים! רואים שאין לך הרבה מושג בעניינים האלו, בלי להעליב. אם נכשלת בSS FBW וAB אתה מבין שאתה אשם כן? כנראה התזונה שלך לא באמת טובה כמו שאתה חושב. או שוב, אם אתה עושה הכל נכון ולא מתקדם אולי יש בעיה הורמונלית (אני לא יודע - זו אפשרות)

קריאטין זה בסך הכל תוסף שהרבה אנשים גם לא מרגישים שהוא עוזר להם יותר מידי. זה בהחלט לא מה שיביא את השינוי, האמן לי.
    בנוגע לסטרואידים - נראה לך הגיוני שלא הצלחת לפתח גוף בצורה טבעית אז החלטת לקפוץ לחומרים? זה כמו לתת לבן אדם בלי רישיון לנסוע במכונית מרוץ, מה תעשה איתה?

orazulay11 ו-elchonon אוהבים את זה.
  9. 11,912 נק' מוניטין
    0
    hanan

hanan משתמש משקיע משתמש כבוד

hanan
    משתמש כבוד
    לייקים:
    4,293
    @פינוקיו אם התייחסת לתהליך שאני עברתי, במבט לאחר הוא לא היה נכון עבורי.
    1. אין טעם לעלות מאוד במשקל גוף כאשר משקלי העבודה נמוכים. לעלות מסקוטלנד 60 ל 100 אפשר לעלות עם מאזן חיובי קטן מאוד ואם עלית במשקל הגוף, הרוב יהיה נוזלים ושומן
    2. חל שינוי בתפיסה לגבי כמה לעלות מדי שבוע, אם בעבר דיברו על חצי קילו היום זה נחשב להרבה
    3. אין משהו רע באופן מובנה ב ss אבל היא לחלוטין לא מתאימה לכל אחד

זכותך המלאה לבחור איך להתאמן ואת מי להאשים ב״מצב״ אבל לדעתי בהחלט שווה לנסות משהו שונה.

Lior Rotem ו-elchonon אוהבים את זה.
  10. 1,342 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש קבוע

elchonon
    לייקים:
    958
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    אם לא עבד לך בחודשיים הראשונים אין טעם להמשיך איתו.
    יותר חזק מסטרואידים יהיה לפתור את שורש הבעיה, אולי התזונה שלך לא מבוקרת מאיש מקצוע טוב.
    ממליץ לך להתחיל לבקש מאנשים מקצועיים עזרה, ולא לנסות לפתור את זה לבד.
    קח מאמן, תוזנאי, בדיקות דם הם בדרך כלל תיפקודי בלוטת התריס, שזה tsh, T4, T3. אתה יכול לבקש גם תפקודי כבד וכליות. והורמונים טסטוסטרון, אסטרוגן, פרולקטין, acth. אם אני לא טועה.
    אבל אם לא רואים שם בעיות, תפסיק להאשים את הגנים, ולעבוד קשה, אבל יותר חשוב זה לעבוד חכם, תמצא מאמן טוב.

11. 6,774 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    3,641
    לא יכול להסכים יותר. אם ניסית SS 5 שנים אז לא הבנת מה זה SS.

אין לך מה להאשים גנטיקה, גנטיקה תקבע אך ורק את כמה יהיה לך קל לשפר את מצבך. כולנו הכרנו יותר מאדם אחד שרק מללחוץ על דוושת הגז באוטו הוא פיתח רגליים ונהיה שרירי בכל הגוף מריצה. אלה אנשים עם גנטיקה טובה, וקל להם מאוד לבנות מסת שריר וקשה להם לצבור שומן.
    לך יש גנטיקה ממוצעת מינוס כנראה, כזאת שאשכרה תצטרך לחשוב מה שאתה עושה כדי לקבל תוצאות אידאליות.
    אתה רוצה לרדת בשומן, תיכנס לגירעון קלורי. אתה רוצה להתקדם במסת השריר, תצטרך הרבה נפח בנוסף לפלוס הקלורי כדי לצמצם בניית שומן ולמקסם מסת שריר. SS היא תוכנית עם 0 נפח, אז אל תצפה ממנה לכלום.
    תציב מטרות ותתרכז בהם, לומר "אני רוצה להיראות טוב יותר" זה לא מטרה, מטרה תהיה להוריד בשומן, וזה ידרוש גירעון קלורי, חלבון גבוה, ואימונים בנפח גבוה כמה שאפשר.
    אתה רוצה לבנות מסת שריר? זה ידרוש פלוס קלורי, חלבון גבוה, ויותר נפח.
    לא כולנו ברי מזל, אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להתקדם בצורה טבעית

12. 111 נק' מוניטין
    0
    פינוקיו

פינוקיו משתמש פעיל

פינוקיו
    לייקים:
    47
    תיפקודי בלוטת התריס, שזה tsh, T4, T3. אתה יכול לבקש גם תפקודי כבד וכליות. והורמונים טסטוסטרון, אסטרוגן, פרולקטין, acth.
    כל אלה כבר בוצעו , הכל תקין. TSH חרג ב5 אחוז מעל הגבול העליון אבל הרופא אמר לא לגעת בהם בנתיים.

יש מצב לתמונות עדכניות?
    חצי קילו בשבוע זה הרבה? רפיטו דיבר עם גלון של חלב ליום ממש מוזר. אני ראיתי בעיניים שלי איך אנשים התקדמו בSS, בנוסף אחרי כל אימון שלה הגעתי הבייתה רעב, מה שלא הצלחתי בתכנית AB או FBW שבהם עובדים בעצימות נמוכה ונפח גבוהה. אבל כן, ברור לי שהמסה הבאה שלי לא תיהיה SS, יש תכנית אידיאלית אחרת?

הבנתי מה זה SS, חרשתי מדריכים, חרשתי לוגים של מתאמנים אחרים, לצערי המשקלים שבהם סיימתי SS לא היו אידיאלים למרות שהטכניקה הייתה טובה, אבל פשוט הגעתי למצב שלא יכול להוסיף משקל מבלי לפגוע בטכניקה, לכן היו הרבה עצירות והרבה ריסטים, אבל בגלל המחסור בגננטיקה לא הצלחתי לעלות כבר במשקלי העבודה באיזשהו נקודה.
    במשקל 75 הלחיצת חזה נתקעה ב72 קילוגרם . הסקוואט נתקע ב100 קילו, הדדליפט נתקע ב120 קילו, הפרס נתקע ב50 והחתירה נתקעה ב70 קילו. אכלתי המון חלבון כולל שייקים ונמנעתי ממתוקים(לא תמיד) בסוף הSS נראתי סקיני פאט, לאחר מכן ירדתי ל67 קילוגרם, וכמעט שום שינוי לא ניראה, סקיני פאט זה סקיני פאט. SS נכשל , איזה תכנית אחרת מומלצת למסה הבאה שלי (כרגע אני עדיין בחיטוב עושה לינארית)

13. 1,342 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש קבוע

elchonon
    לייקים:
    958
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    לפעמים שינויים גדולים קורים כשמפסיקים לנסות, ומבקשים עזרה. מאמן אחי, תשקיע בזה. "אין אסיר מוציא עצמו מבית האסורים".

אקטומורף אוהב/ת את זה.
  14. 6,774 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    3,641
    ההמלצה היא עליה של 0.5%-1% ממשקל הגוף בחודש. כל מה שמעבר כנראה יהיה בעיקר שומן

ריפטו דיבר על גלון חלב רק לאנשים רזים מאוד שנראים עור ועצמות. וככה או ככה ריפטו מפגר, ככה שלא הייתי מקשיב לו בשום דבר חוץ מ-SS

מה לא עבד בידיוק? ולמה אי אפשר לעבוד על משהו באמצע? משהו עם עצימות גבוהה יחסית, אבל יותר נפח

SS מיועדת כמקפצה לאימונים טובים יותר. אתה אמור לנצל אותה כמה שאתה מצליח ולגלוש ישר לתוכניות טובות, ככה שאם עצרת הרבה ועשית הרבה ריסטים, אז פספסת את המטרה שלה. התוכנית הזאת לא מיועדת להביא אותך לתוצאות מעולות, ובגלל שהיא די חרא תוכנית היא יכולה לעבוד גם לזמן קצר מאוד

15. 14 נק' מוניטין
    0
    Duality

Duality משתמש מתחיל

Duality
    לייקים:
    11
    חשבת פשוט על לא לעשות SS???

16. 78 נק' מוניטין
    0
    עידן 1234

עידן 1234 משתמש מתחיל

עידן 1234
    לייקים:
    75
    חשבת לעשות תוכנית סטייל ppl(פוש,פול,לגס?)
    אני הכי רציני(ומצטער אם זה לא הדעה של רוב חברי בפורום)אם תאכל מספיק ותתאמן 6 פעמים בשבוע חזק וכל שבוע תשבור פעמיים כל קבוצת שריר אתה תגדל.

לי גם אמרו שפוש פול לגס זה תוכנית למתקדמים...וזה יתן לי סתם נפח מיותר וזה סתם בזבוז זמן.
    בנתיים בחודשיים איתה יש התקדמות מאוד מאוד טובה.
    ואגב גם אני בfbw/ab לא ראיתי תוצאות טובות בכלל לעומת עכשיו.

שתתן 4 תרגילים חזקים לגב בנפח טוב פעמיים בשבוע,הוא יגדל אם תרצה או לא.

17. 16 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש פעיל

ASAFABADI
    לייקים:
    16
    אז אם אני שוקל 57 קילו אני צריך לעלות בין 0.3-0.6 קילו בחודש? נשמע לי נמוך בקטע הזוי, לפי מה שאני יודע מתאמן מתחיל בהינתן שהאימונים התזונה וכו' אופטימליים יכול לעלות בשנה הראשונה בערך קילו בחודש אז איך זה מסתדר עם זה? אפילו פסיכולוגית לעלות 0.3 קילו בחודש די ישבור אותי כי אני אחשוב שלא קורה כלום ואני לא מתקדם

18. 218 נק' מוניטין
    0
    dox

dox מושעה

dox
    לייקים:
    214
    תעלה בין קילו ל 2

19. 6,774 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    3,641
    מיהו אותו מתאמן ממוצע? כמה הוא שוקל? זה ממוצע? זה כולל שבועות ראשונים שיש עליה גדולה מאוד בנוזלים?
    אתה מבין כמה משתנים יש פה? בשנה הראשונה אתה יכול בכיף לכוון לרף העליון, אם אתה רוצה גם יותר, אבל קח בחשבון שאתה מסתכן גם בעליה בשומן.
    ברגע שאתה תהיה עקבי אתה לא תשתגע

20. 16 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש פעיל

ASAFABADI
    לייקים:
    16
    סתם לדוגמא אחרי 3 חודשים כבר של אימונים בשנה הראשונה המקסימום שלי יהיה 600 גרם ולא קילו בגלל שאני שוקל רק 57? יש קשר לעליה בפוטנציאל של כמות מסת שריר לעומת המסת גוף הכוללת? כאילו בן אדם ששוקל 100 ו1.90 יכול בכמות אבסולוטית לעלות יותר מאחד 1.6 ששוקל 55? מה שכן זה נראה הגיוני כי 10 קילו מסת שריר על הבחור הראשון לא יראו אפילו קרוב כמו שהם נראים על השני, אני צודק?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...