ייעוץ לינארית-כמה שאלות

הנושא בפורום 'Powerlifting/Weightlifting' פורסם ע"י Grizzly Bear, ‏7/5/19.

טוען...
  1. 1,418 נק' מוניטין
    0
    Grizzly Bear

Grizzly Bear משתמש קבוע

Grizzly Bear
    לייקים:
    540
    היי חברים, יש לי כמה שאלות לגבי הלינארית של בי סטאר. אני לא מתאמן מתחיל, אבל אני התחלתי מהתחלה לחזור לעצמי, ככה שאחרי ה SS/SL אני אמשיך איתה.
    כמה שאלות:
    1.כשעושים ריסט בתחילת התכנית, צריכים להגיע לשיאים הקודמים בשבוע הרביעי, ולשבור אותם ב5.
    עכשיו, אני מוריד מהתרגילי בסיס למשקל שממנו צריך להוסיף כל שבוע 2.5 או למשקל יותר נמוך ולתת קפיצות גבוהות יותר? אני חושש שלא אצליח אם הקפיצות יהיו גבוהות מ2.5, אבל מצד שני המשקל יהיה לא קל משקל קל כבר מהשבוע הראשון אם אוריד רק 7.5.
    2. אני מתכוון לעשות אינקליין ביום האמצעי, אני חלש בפרס ואני שונא אותו. מצליח בקושי 60×5 עם בנץ׳ 132.5×5. כדאי בכל זאת להוסיף מתישהו לחיצה כלשהי מעל הראש? אם כן אז כמה ובאיזה יום.
    3. איך אפשר להוסיף עוד נפח לדדליפט? אני לא מרוצה מסט כבד בודד באמצע השבוע ונראה לי מעט מדי. פאוורקלין לא אופציה.
    אשמח לעזרה מחבר'ה שיודעים. @kotzer @elchonon

2. 6,282 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    3,298
    עדיף שהקפיצות יהיו נמוכות יותר ממה שאתה חושב שאתה יכול מאשר גבוהות יותר ממה שאתה יכול, ככה ש-2.5 יהיה סבבה

תלוי מה המטרה שלך. אם המטרה להתחזק בכללי זה לא יכול להזיק, למרות שלא חייב. אם המטרה להתחזק בסקוורט, בנצ' ודדליפט, אז בכלל אין צורך.

ביום הכבד אתה יכול להוסיף פירמידה יורדת

Grizzly Bear אוהב/ת את זה.
  3. 1,418 נק' מוניטין
    0
    Grizzly Bear

Grizzly Bear משתמש קבוע

Grizzly Bear
    לייקים:
    540
    תודה על התשובות.
    אז להוסיף ביום של השלשות דדליפט 5×5 בפירמידה יורדת יהיה סבבה לדעתך? כמה כדאי לעשות ביחס לדדליפט שביום האמצעי?

4. 6,282 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    3,298
    מה זה 5X5 בפירמידה יורדת?
    התכוננתי ביום שאתה עושה 1X5 כבד, אתה אמור לעלות בחמישיות למיטב זכרוני, ומה שאני מציע זה שתרד חזרה בחמישיות כמו בחימום

Grizzly Bear אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...