מיואש לא מבין כמה אני צריך לאכול במסה.

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י iliya, ‏16/3/19.

טוען...
  1. 12 נק' מוניטין
    0
    iliya

iliya משתמש מתחיל

iliya
    לייקים:
    12
    אז ככה בכללי הBMR שלי זה 1746. אחלה נכון? יפה
    עכשיו הקטע פה שאני לא יודע במה לחלק, הרוב אומרים לי 1.2 והרוב השני 1.55 (בדקתי במלא מחשבונים ושאלתי מלא אנשים גם, אמרו לי במפורש אם אתם מתאמן בין 4-5 פעמים בשבוע תחשב ב1.55, אם אתה מעל זה ואתה מתאמן כל יום או שאתה עובד בעבודה ממש קשה אז אפילו 1.9....)
    הקטע פה שאני לא יודע במה לחשב!!! אם אני מחשב ב1.2 זה יוצא 2095 ואני במסה! אז מה עושים? פשוט מוסיפים לזה 10% יותר הרי אנחנו רוצים לעלות בשריר. זה יוצא בערך 2304 קלוריות! ועוד במסה? נו באמת משהו פה מסריח. גם אם אחשב ב15% זה יצא 2409 בערך וזה עדיין נשמע לי מגוחך לאכול 2400 קלוריות במסה.
    לעומת זאת, אם באמת נחשב את זה ב1.55 זה כבר יוצא 2700 בערך וזה נשמע לי הרבה יותר הגיוני.
    בבקשה אנשים, אני כבר מיואש נמאס לי לזיין תשכל לאנשים שאני לא יודע כמה באמת לאכול כי זה כבר ממש אבסורד ולא נעים לי בעצמי לחפור להם! אני יודע שיהיה פה תגובות כמו ל חשב כל שבוע ולעשות ממוצע אבל אני באמת לא מבין בזה. בבקשה, 2400\2300 קלוריות? נשמע לי באמת בולשיט...

2. תשובה נבחרת:
    נבחרה הודעה #3 ע"י Mr. power, ‏16/3/19
  3. 91 נק' מוניטין
    0
    ליאמוש

ליאמוש משתמש מתחיל

ליאמוש
    לייקים:
    68
    למה שלא תתחיל עם קלוריות מסויימות ותראה את ההתקדמות שלך? אף אחד לא יודע מה הניטרלי שלך..
    תכפיל ב1.2 ואם אתה לא עולה תוסיף קלוריות או להפך.

yujinius אוהב/ת את זה.
  4. 722 נק' מוניטין
    0
    Mr. power

Mr. power משתמש קבוע

Mr. power
    לייקים:
    482
    תשובה נבחרת
    תעזוב כבר את כל החישובים החסרי משמעות האלה! כמו שליאם אמרה, תתחיל מכמות קלוריות מסויימת לשבוע-שבועיים. במידה ושמרתה על אותם הערכים למשך הזמן הזה ובכל זאת לא עליתה במשקל, אתה נמצא על נייטרלי זה הכל.
    דבר שני למה ״מגוכך לאכול 2400 ק׳ במסה״? למה שתאכל כמו חזיר אם אין לך כמעט מסת שריר (לא לך ספציפית)? למתאמן מתחיל אין שום צורך לדחוף כמות קלוריות גבוה ואז להראות כמו שק חרא בתקופת המסה. אם אתה מתקדם על 2400 או אפילו 2000, אין עם זה שום בעיה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/19
    yujinius, ליאמוש ו-iliya אוהבים את זה.
  5. 12 נק' מוניטין
    0
    iliya

iliya משתמש מתחיל

iliya
    לייקים:
    12
    וואלה תודה רבה לך גבר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...