mk677 לגביהה

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י DAN11, ‏9/3/19.

טוען...
  1. 4 נק' מוניטין
    0
    DAN11

DAN11 משתמש מתחיל

DAN11
    לייקים:
    4
    אהלן חברים אני בן 22 בגובה 160 (שוקל 70 עם 17 א"ש לערך). אני חושב על כך שהסיכוי האחרון שלי לגבוה אפילו בס"מ יהיה עם ibutamoren
    אז לפני הבהלה, והאיחולים שלכם שאקבל אקרומגליה ולפני שאתם שופטים תנו לי להסביר.
    אני כן שרירי, הכל טוב והכל יפה, וגם נראה בסדר, אבל - גובה 1.60, הגובה שלי הוא בעייתי עד גבול המכניס אותי לדכאון.
    בין אם זה בעיות עם בחורות יפות וגבוהות ממני בהרבה ובין אם זה בין החברים ואפילו ביציאה למועדונים כשכולם מסתכלים עליך מלמעלה תמיד!
    כבר הזמנתי את התרופה בנוזל וקראתי על כל הסיכונים ואני מוכן לקחת אותם.
    השאלה שלי אם אקח את התרופה ולא תהיה לה השפעה על הגובה, יהיה רק השפעה במסה הרזה?

2. 169 נק' מוניטין
    0
    dox

dox משתמש פעיל

dox
    לייקים:
    158
    0

3. 11 נק' מוניטין
    0
    רועי לוין

רועי לוין משתמש מתחיל

רועי לוין
    לייקים:
    8
    אפשר להתחיל טיפול של הורמון גדילה עד גיל 16 מקסימום כי בים 16-18 עוד יש לך לגבוה אחרי 16 הבנתי שאין טעם וגם מדובר בזריקות של Hgh פעם בחודש ו
    לא mk 677 שזה סארמ לפיתוח גוף
    החיים מבאסים אין מה לעשות אני נראה 10מ-10 לפחות לפי המחמאות שאני מקבל אבל לא הולך לי עם בנות בארץ יש לי טעם מסויים של בנות ובאזור לי אין כמעט דרכים להכיר אז הכרתי לפני שנה בתאילנד מישהי שמביאה לי אושר הייתה בארץ 3חודשים ועכשיו אחרי חצי שנה שלא נתראה אני מארגן לה ויזה קבועה אני בן 21 והיא 27

4. 1,418 נק' מוניטין
    0
    Grizzly Bear

Grizzly Bear משתמש קבוע

Grizzly Bear
    לייקים:
    540
    לא יעזור כנראה. תשמע אתה תצתרך להשלים עם זה פשוט. עדיף לך לשים פס על זה ולקבל את עצמך כמו שאתה. יש דברים יותר גרועים בחיים האלה מאשר להיות נמוך.

שים ו-Boyyy אוהבים את זה.
  5. 11 נק' מוניטין
    0
    רועי לוין

רועי לוין משתמש מתחיל

רועי לוין
    לייקים:
    8
    מחזק את התשובה של גריזלי
    צודק בהחלט

6. 579 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש פעיל

Deidara
    לייקים:
    443
    הכל תלוי בגיל עצמות שלך, נניח אם אתה בן 19 אבל גיל עצמות 16 עוד יש לך כמה ס''מ לתת. העניין הוא שבגיל 22 הסיכויים שהגיל עצמות שלך
    לא עבר כבר את ה17-18 בערך אפסי (הסתיימה הגדילה) אפשר לבדוק גיל עצמות אצל רופא גדילה אבל תור לכאלו דברים לוקח סביבות חצי שנה ובכללי
    הסיכויים שלך כמו שאמרתי באמת שואפים לאפס. כלום לא יעזור לך אם הגיל עצמות מעל 17-18 וזה אמור להיות המצב אתה מנסה לטפל בבעיה מאוחר מידי.

סביר שתיכנס לדיכאון ותרגיש רע אבל זה מה שזה, תתגבר על זה עוד חודש, חודשיים, שנה, שנתיים, 40 שנה כל אחד אחרת אבל בסופו של דבר אתה תצטרך להבין שזה מה יש. בחורות יפות גבוהות ממך...כולם מסתכלים עליך מלמעלה וכו' זה משהו שאתה תצטרך להשלים איתו וזה הכל. זה כמו שמישהו עם סוכרת יצרח שהוא רוצה מתוק בלי הגבלה, זה יעזור לו? זה לא. זה מבאס? אני מתאר לעצמי שמאוד.

העניין הוא שאני מנסה להוריד אותך מהשטות הזו של להכניס חומרים זרים בגיל 22 למטרה לא הגיונית, אם מישהו מעוניין כוח / מסת שריר והוא לא מסתפק ביכולות שלו כטבעי אני בין האחרונים שינסו להוריד אותו מזה אם הוא באמת מעוניין, אבל אתה פשוט בא עם מטרה לא הגיונית וכלום לא ישתנה ואתה סתם תתבאס, פתאום יפתח לך התיאבון כמו בהמה ותופעות לוואי פוטנציאליות ובסוף השימוש אתה תראה שאתה ב-ד-י-ו-ק 1.60.

תעשה עם זה מה שאתה רוצה, בהצלחה.

elchonon אוהב/ת את זה.
  7. 900 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש קבוע

elchonon
    לייקים:
    695
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    נמוכים ממך קיבלו בחורות טובות.
    בחורות, חברים, ומועדונים זה סיבה די נפוצה לרצות לגבוה, אבל זה באמת הכל בראש.
    אתה יכול להשיג בחורה מדהימה גם בתור שמן או נמוך. ואתה יכול להיות מרכז החברה גם כן.
    יש לך יותר סיכוןי לפתור את הקשיים שלך עם יעוץ פסיכולוגי, מאשר חומר כלשהו.
    חוסר ביטחון עצמי פוגע גם בגבוהים וגם בחתיכים. היו לי גם כמה סיבות לחשוב שאני איזה סוג ב', ולך תדע מי תרצה אותי.
    אבל אני מאמין בעצמי היום, וחושב שאני בסופו של דבר די מוצלח, אני נשוי לבחורה הכי מגניבה בעולם כבר כמה שנים.
    הפיתרון שלך באמת נמצא בתוך הראש שלך, ולא מחוץ לעצמך.
    אבל לא ביקשת שיכנועים. אז ממליץ לך לדבר עם רופא קודם, ותראה אם אין לו שום עיצות בשבילך.

8. 579 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש פעיל

Deidara
    לייקים:
    443
    להגיד להם שזה הכל בראש אף פעם לא עובד, כי זה לא...

9. 900 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש קבוע

elchonon
    לייקים:
    695
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    נראה לך שנפוליון היה פחות מוצלח מהפוטנציאל שלו בגלל הגובה שלו?
    ברור שאפשר להיות הכי מוצלח שאתה יכול להיות אם אתה מאמין בעצמך.
    ובחורות יפות לוקחות גברים שמנים ומכוערים כי יש להם משהו אחר להציע, כמו כסף, חוש הומר, יחס איכפתי וסובלני, או שפשוט היא נמשכת אליו כמו שהוא.
    אני אישית מאמין שגובה הוא לא הדרך לפיתרון של הבעיות הנ"ל.

10. 579 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש פעיל

Deidara
    לייקים:
    443
    כמו שגברים אוהבים בחורות יפות עם גוף יפה ככה הן אוהבות גברים יפים עם גוף יפה. לא יודע מאיפה בא הרעיון שהן יוצאות עם גברים שמנים נמוכים ומכוערים כי יש להם חוש הומור ויחס אכפתי וסובלני, ולא רואה סיבה שהיא תימשך לגבר מכוער נמוך ושמן. תמיד יהיו יוצאים מן הכלל אבל זה לא אומר שזה הכל בראש שלו. אם הוא היה 1.75 במקום 1.60 החיים שלו היו נראים אחרת בוודאות, מה לעשות? זו האמת..אני אפילו לא מנסה ''לנחם'' אותו רק גורם לו להשלים עם המציאות שהוא לא יכול לשנות ''אנשים מעליי'' ''בחורות גבוהות ממני'' אין זה לא משהו שהוא יוכל לשנות. פשוט חבל לי לראות שהוא חושב שאיזה הורמון גדילה בגיל 22 יעשה משהו, כי זה לא יעשה כלום, מנסה לשמור על הבריאות הפיזית שלו.

11. 900 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש קבוע

elchonon
    לייקים:
    695
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    אתה חי בהסתכלות עצובה ולצערי גם לא נכונה.
    כמו שגבר יכול להתאהב בבחורה מדהימה, גם אם היא לא דוגמנית, אבל משהו בה מושך אותו, ובשבילו היא הכי יפה בעולם.
    גם בחורה יכולה למצוא את זה בגבר.
    וכן להיפך, גם אם גבר מתחתן עם בחורה הכי יפה בעולם, אבל הוא מתרגל לזה, ומשהו באישיות שלהם לא מסתדרים, הם לא ישארו ביחד, ובשבילו היא בכלל לא מושכת.
    אישתי היפה ביותר בעיניי, גם אם מישהו יגיד לי אחרת.
    אם התרגלת לשפוט אנשים רבים לפי המראה החיצוני שלהם, ולא הצלחת להסתכל מעבר לזה, סביר להניח שאתה חושב שגם כולם מסתכלים עליך כך.
    אבל תדע לך שאהבה לא מפגישה רק את היפים ביותר עם היפים ביותר, והמכוערים עם המכוערים. לאדם יש הרבה יותר תוכן מהמראה החיצוני שלו.
    ואם אתה לא רואה את זה, תשנה את הסביבה שלך, ואני מבטיח לך שתראה את זה.

12. 579 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש פעיל

Deidara
    לייקים:
    443
    שילך להתחיל עם כמה בחורות אני רוצה לשמוע על התוצאות ואיך הם אהבו את האופי הסובלני שלו, נסכים שלא להסכים. אני לא אגיב פה יותר כי זה יוצא קצת מהשאלה הזו (אני הוצאתי)
    --- עידכון הודעה, ‏10/3/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏10/3/19 ---
    טוב זה אני חייב:

''אני נראה 10 מ10 ולא הולך לי עם בחורות בארץ'' לפעמים זה ממש מלחיץ אותי שיש אנשים שמאמינים בזה.

13. 900 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש קבוע

elchonon
    לייקים:
    695
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    זה בדיוק הנקודה שלי. גם אם אתה נראה פצצה (לפחות לדעתו), זה לא מבטיח לך בחורות.
    הייתה רוצה לצאת עם בחורה פצצה ש"חייבת" גם את היחס של כל הגברים האחרים?
    או שפשוט בכוח מנסה להכתיב לך איך לחיות את החיים שלך? או שצועקת עליך בלי סיבה באמצע הרחוב?
    יופי או גובה זה לא הכל. אפשר למצוא את בחורת החלומות (הזיווג), גם אם אתה נמוך, תשקיע במה שכן יש לך שליטה.
    עם קצת הדרכה וביטחון עצמי, מאמין שהוא יפתיע אותך ואת עצמו.

14. 579 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש פעיל

Deidara
    לייקים:
    443
    היית רוצה אישה יפה עם אופי מושלם בדרך כלל אבל פעם בחודש יש לה נטייה לפוצץ את עצמה במכות ולצרוח? זה בערך מה שאתה מנסה לומר.
    מישהי יפה אבל עם פאקים, מובן שזה לא יעבוד אבל העניין הוא שילוב. מה זה צועקת עלי בלי סיבה באמצע הרחוב? אז יש לה בעיה במוח מה זה קשור. היית רוצה לצאת עם מישהי שהיא גם מכוערת וגם אוהבת לצרוח עליך בלי סיבה ברחוב? הנה גם אני יכול, זה קל. עדיף אם כבר את היפה שאוהבת לצרוח
    ופה בעצם אני מדבר על העניין של סיכויים, אם הוא 1.60 הסיכויים שלו מדרדרים דרמטית. אתה מנסה למצוא פאקים אבל מי שיפה לא בהכרח משוגעת או שרלטנית יופי וגובה זה לא הכל, נכון בסופו של דבר גם מה שהבן אדם השני מוציא מהפה הוא חשוב לא אמרתי שלא, אבל העולם הרבה הרבה יותר שטחי ממה שאתה מציג אותו אלחנן, אולי בסביבה שלך טיפה פחות.

ולגבי הקטע שאמרת שהוא מחזק את טענתך, איך בדיוק? זה בראש שלו שהוא 10 מתוך 10. אם הוא היה 10 מתוך 10 הוא לא היה צריך לעשות כלום בחורות היו באות אליו לבד, מי שחושב שלא צריך התעוררות רצינית של המציאות (לא אתה) הוא לא מחזק שום טענה כי הוא כנראה נראה ממוצע. לא חסר אנשים שאומרים 10/10 אבל הם גג 5-6. נו באמת אני נראה 10 מתוך 10 (זה אומר שלמות!!!!) שבחורות רואות אותו ישר הם מרגישות אתה יודע מה ואז הוא אומר שלא הולך לו עם בחורות בארץ אז הוא הלך להכיר מישהי בתאילנד? חחחחחחחחחחח הרשה לי, הרשה לי אלחנן לצחוק על הבדיחה הזו שלו.

חחחח ''אני נראה מושלם! אבל לא הצלחתי להכיר אף אחת בארץ אז הלכתי לי לתאילנד לסדר לי מישהי ולארגן לה ויזה'' חחח סיפור כזה עוד לא שמעתי.

15. 169 נק' מוניטין
    0
    dox

dox משתמש פעיל

dox
    לייקים:
    158
    חחח הרגת אותי אבל לא יפה

אתה סתם מגזים בעניין של הגובה
    אבל גם אלחנן מגזים בעניין של הביטחון העצמי

16. 579 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש פעיל

Deidara
    לייקים:
    443
    1.60 זה לא 1.70

17. 11 נק' מוניטין
    0
    רועי לוין

רועי לוין משתמש מתחיל

רועי לוין
    לייקים:
    8
    הנה אני 1.77 גובה 3תמונוץ מהשנה האחרונה
    --- עידכון הודעה, ‏10/3/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏10/3/19 ---
    image.jpg 7BF03C3C-BFDF-4409-B649-A4B797BD9D85.png
    --- עידכון הודעה, ‏10/3/19 ---
    לפני שנתיים הייתי נורא חסר בטחון ואני לא מהטיפוסים שיוצאים למועדנים כלכך וגם כשאני יוצא הרבה פעמים לא מוצא מישהי שהיא לטעמי היו פעמים נדירות אבל בפעמים האלה פישלתי והתנהגתי קצת בטמבליות
    וביום יום אני עובד אז אין לי מסגרית להכיר...

ומלא בנות מסתכלות עלי ומחייכות לי אבל בקטע של חיבה לא כי הן רוצות אותי לדעתי אבל עכשיו אני מסודר
    גם ככה יש לי

קבצים מצורפים:

18. 169 נק' מוניטין
    0
    dox

dox משתמש פעיל

dox
    לייקים:
    158
    יותר מ10/10 אתה 11/9

19. 11 נק' מוניטין
    0