מפרסם מחדש מאמר על dnp שמייק פירסם ב2008

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י frozen, ‏27/2/19.

טוען...
  1. 309 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש פעיל

Deidara
    לייקים:
    240
    קראתי קצת ופרשתי לא ראיתי שרצו להוציא לאנשים בריאים את המעי הגס סתם ככה, לא קראתי הכל בכל מקרה אין פה משהו ספציפי או נקודה שאתה שולח אותי אליה. ויש לי סבתא אחת והיא בטוחה שאני בקרבי (לא התגייסתי בכלל) אוותר על הרעיון.

2. 647 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש קבוע

frozen
    לייקים:
    475
  3. 529 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    419
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    מאמר - DNP המדריך המלא מאת Berk0
    הסיכונים בלקיחת DNP
    נתחיל בהבהרה חשובה: DNP אינו חומר למתחילים, בטח לא לכאלה שמחפשים קיצורי דרך. השימוש אינו מומלץ עקב הסכנות ותופעות הלוואי הקשות הכרוכות בשימוש ב DNP. לאנשים שאינם מתחרים בתחרויות פיתוח גוף מקצועיות, אין מה לחשוב כלל על DNP. אותם אנשים חובבנים, שרק רוצים להוריד שומן, יכולים לנסות חומרים פחות מסוכנים כגון: קלן, אפדרין, יוהימבין ואף T3. לקיחת מנה ממוצעת של DNP תוביל בדרך כלל לעלייה של 1.5-2 מעלות חום הגוף. הסכנה בצריכת DNP היא היפרתרמיה (חום יתר) המוגדר כמצב קיצוני בו הגוף מייצר או סופג יותר חום ממה שהוא יכול לשחרר. במילים אחרות, חום הגוף מטפס ל 40-41 מעלות ובטמפרטורות אלו הגוף שלנו מתחיל להרוס חלבונים (בין היתר אינזימים). אי לכך, תרחישים רבים יכולים לקרות כגון: נזק מוחי, קריסת מערכות ובסופו של דבר מוות. הבעיה הגדולה עם DNP שמינון יתר שלDNP הוא עניין שכיח. עוד סכנה לא מוכחת היא סרטן; ישנן השערות המדברות על כך שלקיחת DNP גורמת לשחרור מוגבר של רדיקלים חופשים מן תאי השומן המתרוקנים, ושחרור רדיקלים חופשים אלה מעלה את הסיכון לגידולים למיניהם.[​IMG]
    .

תופעות לוואי
    הזעה מוגברת אחת מתופעות הלוואי השחיכות והכי מורגשות. בנוסף יתכן ותחוו נדודי שינה, נוזלי גוף בעל גוון צהוב (זיעה, זרע, הפרשות נרתיק, שתן, דמעות), עור בצבע צהוב, כאבי ראש, סחרחורות, התייבשות התכווצויות שרירים וכאבי שרירים ועייפות מוגברת (עקב ריקון מאגרי ה-ATP מהשרירים). כל מי שנוטל DNP, חייב להוסיף לתפריט התזונה שלו קלוריות (בעיקר מפחמימות) לפני האימון, בעיקר על מנת שיוכל לתפקד ולזוז במהלך האימון. DNP ידוע כחומר הגורם להרגשת עייפות קיצונית, כזו שאפילו מונעת מהאדם ללכת. בנוסף, תיתכן ספיחת נוזלים שנעלמת כעבור 4-7 ימים לאחר סיום השימוש בחומר. התקף אלרגי קשה היא אחת תופעת הלוואי המסוכנת ביותר. כ-10 אחוז מהאוכלסיה אלרגים לחומר, שאר האוכלוסייה עלולה לפתח אלרגיה לאחר מספר ימי שימוש. במידה ואתם מקבלים פריחה, כוויות, בועות על העור, יש להפסיק מיד את הנטילה ולפנות לרופא. אם תמשיכו להשתמש בתוסף למרות האלרגיה ל-DNP, אתם בסכנה ממשית להתקף אלרגי חריף שיוביל לשוק ומוות. שימוש ב DNP יכול גם לגרום לפגיעה קשה בראייה ועיוורון, עקב עליית טמפ’ הגוף שפוגעת כמעט בכול רקמה עדינה, החל מהמוח ועד לעיניים.
    זה בין השורות שם ולא מפורש, שמעתי את זה מרופא בן כמעט 70. אחפש מקור מפורש. אני לא רוצה לסבך אותך עם סבתא שלך.

4. 647 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש קבוע

frozen
    לייקים:
    475
    אלחנן אחי אני לא מבין מה אתה מנסה להוכיח, dnp הוא קטלני והוא הרג אנשים בעבר(אנורקסיות שלקחו אובר-דוז) אני לא מעודד שימוש,והחוויה האישית שלי עם dnp היא רעה
    הטענה היחידה שלי היא שבמינון נמוך ושימוש מושכל זה לא רע כמו שעושים מזה.

אה כן,הייתה לי עוד טענה. זה הציל חולדות משבץ ופרקינסון.
    משם לטיפול בבני אדם? לא יודע,כנראה שלא

5. 529 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    419
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    תביא את כל המחקר, לא רק שזה נשמע סבבה. ציטטתי כמה זה מסוכן מהמחקר שלך, שמשום מה החסרת.
    זה אחד החסרונות במחקר חלקי, שהקורא מסיק שזה אפילו ישפר את חייו, כשהאמת הסיכוי שלו למוות מאוד גבוה (מעל 10%).
    הוא הרג אנשים אלרגים שלא ידעו שהם אלרגים, וזה לא אנורקסית אחת, זה 10% מהאוכלוסיה.
    --- עידכון הודעה, ‏1/3/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏1/3/19 ---
    גם מי שלא אלרגי נמצא בסכנה, תקרא את זה שוב.

6. 309 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש פעיל

Deidara
    לייקים:
    240
    אלחנן....אם היו מציעים לי את הכוח שלך תמורת הסיכון הזה של ה10% אני לא יודע אם הייתי מתאפק 149eg:

frozen אוהב/ת את זה.
  7. 529 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    419
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    לא הייתי נוגע בזה. אני לא יקח את זה בחיים, ושום חומר שעלול לסכן בכי הוא זה כמות או איכות החיים שלי.
    רוב חיי אני מקווה שיהיו אחרי גיל 50 (עוד 70 שנה), ואני מתכוון לחיות אותם ברמה איכותית ביותר, ואני בז למי שמתכנן לפרוש מהעולם בגיל כל כך צעיר, או לחיות את רוב חייו בסבל בגלל שבמיעוט מחייו יזכה ב...
    אני לא שופט מה שמוביל אנשים להתאבדות, ואני לא שופט מה שמוביל אנשים להתאבדות באיכות חייהם בעתיד, אבל אני מביע את דעתי שאני חושב שזה רעיון גרוע ולא מומלצת לאדם שפוי.

8. 647 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש קבוע

frozen
    לייקים:
    475
    אני מביא את החלקים הסבבה כי כולנו יודעים שזה יכול להרוג וזה סם קשה.

אני רק רוצה ליידע שהוא עלול להיות בעל יתרונות בריאותיים בתנאי מעבדה.

מעולם אף אחד לא מת מאלרגיה לdnp. אלרגיה מתגלה מהר מאוד בצורה של פריחה על העור ותחמיר כל עוד השימוש מחמיר.
    גם אלרגיה לבוטנים תהרוג אותך .

9. 529 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    419
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    עכשיו קוממת אותי. כולם יודעים שזה מזיק? תעבור שוב על הפורום פה שאנשים חושבים שזה סוכריות. אולי בגלל שאתה מתאמן בבית לא פגשת מוזרקים, אני פגשתי. אין להם שמץ לגבי הסיכונים, אתה לא מועיל לאף אחד עם מידע חיובי לסטרואידיים, אתה רק מסכן.
    ומי שאלרגי לבוטנים שיאכל בוטנים, הוא אדיוט שעלול לסיים את חייו.
    הבעיה, שכן אנשים אלרגים לא יודעים אפילו שהם אלרגים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/19
  10. 647 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש קבוע

frozen
    לייקים:
    475
    זה לא סטרואיד. זה מפר צימוד

וברור שאני מועיל,אני מבין שאתה שמעת רק דברים רעים בחייך אבל בשימוש מושכל ונכון אתה לא תמצא מחקר אחד רע,אתה לא תמצא בן אחד שנפגע.

אתה יודע כמה נפגעים מאקמול?אספירין? עודף ויטמינים? סטרואידים ממוקמים במקום 147 בפניות לבתי חולים בארה"ב. הרבה הרבה מעל אספירין,אנטיביוטיקה,ויטמינים וכל תרופה אחרת שאתה מכיר.

נרשם רק מקרה מוות בודד אחד בארה"ב שמקושר לסטרואידים וגם זה היה מזריקה לווריד.

די לחשוב שהדרך שלך היא הצדיקה והנכונה.
    כל אחד יבחר לעצמו את האורח חיים,אני רק מציג עובדות.
    --- עידכון הודעה, ‏1/3/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏1/3/19 ---
    אז אתה לא מודע לפרוייקטים שאני עושה פה בשביל להכניס מוח למזריקים שפוגעים בעצמם. חצי פורום יכול להעיד עלי שאני הראשון שיצא נגד אידיוט שלא יודע מה הוא עושה לגוף שלו

11. 529 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    419
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    אתה הורס את ה"פרוייקט" שלך בזה שאתה מציג דברים חיוביים על DNP, הקורא יוצא מכאן במחשבה שעולם הקיצורי דרך הוא לא כזה נורא, ואין לי בעיה ספציפית עם זה, אבל תציג את כל המידע, כמו מה שאני הבאתי. או לפחות את הקישור, לעזאזל, לקח לי 4 הודעות להוציא קישור ממך, זה צריך להיות בתחילת הפוסט.
    שמעת אותי ממליץ על זה? מי שיכתוב כאן כמה אנחנו צריכים אנטיביוטיקה ואקמול, אני אצא עליו. מי שיכתוב שכל אחד צריך להיות בעודף מפגר של וויטמינים אני הראשון שאכתוב לו.
    לכל תרופה יש תופעות לואי ונזק, ואני מאמין שהוא לא מיועד לאנשים בריאים, ומי שצריך את זה, צריך להתנהג בזהירות ולהיות מודע עם יד על הדופק למקרה שהוא נידפק.
    אם היית מעלה קישור להודעה המקורית של מייק בהתחלה, האנשים פה היו קוראים את התגובות שלו והיו כנראה נמנעים מזה בהבנה נכונה שיש בזה לא מעט נזק.

12. 647 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש קבוע

frozen
    לייקים:
    475
    זה נכון ורלוונטי לכל תרופה בעולם. אני מסכים לגמרי.

אין קיצורי דרך. שום דבר שאני עושה או אי פעם עשיתי זה לא בשביל קיצורי דרך.

נכון אחי,יש קוראים תמימים שיכולים להסיק שאפשר לשתות dnp והעולם יהיה יפה יותר. אבל האנשים האלה הם כמובן לא קהל היעד שלי.
    אם בן אדם מספיק טיפש בשביל לקרוא תגובה חיובית על מפר צימוד,ששימש בעבר כחומר נפץ והיום משתמשים בו כצבע תעשייתי או דשן,והוא מחליט להשתמש בלי לעשות את המחקר האישי שלו והלמידה העצמית שלו..בעיה שלו.

אני פונה לקהילת lbs,ספציפית לפורום סטרואידים ותרופות,לאנשים שרובם יודעים מה זה dnp ורובם אנשים רציונליים עם ראש על הכתפיים.

נחזור שוב על העובדות,
    יותר מבן אדם אחד מת מdnp.

זה יכול לרפא פרקינסון לחולדות.
    זהו,זה העובדות. לא מעודד,לא מונע.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...