תמונה חייב עזרה בבנית אימון!

הנושא בפורום 'תמונות חברי האתר' פורסם ע"י nehorai2323, ‏13/2/19.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    nehorai2323

nehorai2323 משתמש מתחיל

nehorai2323
    לייקים:
    0
    image.jpg ED04123A-5D02-4F13-8289-6F0DB6BFB07A.jpeg מתאמן כבר חודש וחצי התחלתי במשקל 81 כרגע אני שוקל 73 בן 16 גובה 1.74 רואה שינוי קטן אני לחות 8 קילו אבל רואים את זה בקטנה צריך עזרה בבנית אימון שיהיה כמה שיוצר אפקטיבי ובתזונה אשמח לעזרה עד עכשיו עשיתי AB שריר גדול 4 תרגילים של 4 סטים ומ10 חזרות ושריר קטן 2 תרגילים של 4 סטים ו 10 חזרות

2. 17 נק' מוניטין
    0
    Aoxo

Aoxo משתמש מתחיל

Aoxo
    לייקים:
    17
    אחי ממש ממש אין לך מה לעשות AB כרגע ובמיוחד עם נפח כזה גדול כמתאמן מתחיל שרק חודש בחדכ , לא רק שזה לא תורם אלא זה גם overtraining ולא תראה שיפור או יותר מידי היפרטרופיה

תחזור לFBW - תעשה 3 פעמים בשבוע ,
    3 סטים לכל תרגיל
    סקוואט
    בנץ
    Rows/מתח
    הרחקת כתפיים
    יד אחורית בכאבל / לחיצה צרפתית
    Bicep curls
    בטן סטטית

בקטע של התזונה אני מניח שאתה יודע שאתה צריך להיות בגרעון קלורי מהRMR שלך אם הורדתה כבר 8 קילו לפי מה שכתבתה?

קצת טיפים :
    תנסה לדחוף הרבה חלבון ביום ( מינימוםםם 100 גרם ביום , אל תרד מה100 גרם לא משנה מה)

תנסה להיות כמה שיותר פעיל במהלך היום בין אם זה ללכת ברגל במקום ליסוע ובין עם זה להוציא את הכלב לטיול יותר ארוך , לעלות במדרגות במקום במעלית וכו

והכי חשוב אל תפחד מתוכנית בלי הרבה נפח כמתחיל , יודע שהתוכנית שכתבתי לך פה היא רבע מהנפח מהתוכנית שעשיתה , אבל הרבה נפח זה לא בהכרח טוב
    אבל מה שכן , אתה כן תהיה חייב לאט לאט להעלות את הנפח. תתחיל ממה שכתבתי לך , עוד שבועיים תעלה עוד סט לסקוואט בנץ והתרגיל גב ככה שהם יהיו 4 סטים באימון , תנסה להעלות משקלים לאט לאט ואל תנעל על משקל מסויים (טעות קריטית של מתחילים להתרגל למשקל x ולעשות אותו כל אימון בלי להעלות גם לאחר תקופה)
    לאחר מכן תנסה להתאמן 4 פעמים בשבוע במקום 3 והנה ישלך עוד נפח שבועי , רק לאחר כל התהליך ההדרגתי הזה , תחזור לAB. - וגם , לא בנפחים שאתה כתבתה פה.. הם מוגזים מאוד

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/19
    Boyyy אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...