התקשות שרירים.

הנושא בפורום 'אימונים' פורסם ע"י Mr. power, ‏11/2/19 ב- 21:49.

טוען...
  1. 433 נק' מוניטין
    0
    Mr. power

Mr. power משתמש קבוע

Mr. power
    לייקים:
    280
    אהלן. קרה לי משהו ממש מוזר היום. הרגשתי ששרירי הרגליים שלי כאילו התקשו. אין לי מושג איך להסביר את זה אבל המשקלים שהייתי אמור להעיף היום בסקוואט, הרגישו כמו טון. מה לעזאזל זה יכול להיות? מה שעוד יותר מפתיע זה שהדד הלך טוב יותר מהמצופה. מתיחות גם לא עזרו. ניסיתי חימום גם לא עזר מי יודע מה.. למישהו אולי היה את הדבר ההזוי הזה? רוצה רק לציין שעברו 3 ימים מאז שאמנתי רגליים (עושה עליון תחתון לכן יוצא ששישי שבת וראשון הרגליים נחות).

עריכה:בלי כוונה פתחתי בפורום הלא נכון. בבקשה להעביר לפורום המתאים

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/19 ב- 21:54
  2. 364 נק' מוניטין
    0
    The King

The King משתמש פעיל

The King
    לייקים:
    119
    נשמע שהשרירים מכווצים / נתפסו. אין כאבים? אין הרגשת כיווץ? גם לא במתיחה של השרירים?
    יכול להיות גם ששרירים מתכווצים בלילה, לאו דווקא בגלל אימון או מאמץ.

Mr. power אוהב/ת את זה.
  3. 433 נק' מוניטין
    0
    Mr. power

Mr. power משתמש קבוע

Mr. power
    לייקים:
    280
    תודה על התשובה קודם כל.

אין כאבים אין כלום. פעם ראשונה זה קורה לי בצורה כל כך קיצונית. יותר מוזר שזה קרה בדיוק ביום של האימון אחרי 3 ימי מנוחה. זה הזוי כי אכלתי המון ביומיים ואני גם לא עובד פיזית בכלל. אולי אתווסף במגנזיום מה דעתך?

4. 364 נק' מוניטין
    0
    The King

The King משתמש פעיל

The King
    לייקים:
    119
    נשמע מוזר. שרירים יכולים להתכווץ גם במהלך הלילה ואפילו באופן חמור יותר מבאימון. אבל אם אין כאבים או הרגשה שהשריר תפוס אני בספק אם זה המקרה.
    לא יודע אם הייתי רץ לתסף במגנזיום בגלל מקרה אחד ספציפי. ממה שאני יודע, גם עודף של מגנזיום זה לא דבר כלכך בריא. לכן לדעתי כדאי קודם לבדוק אם יש חוסר.
    תראה אם זה חולף בזמן הקרוב. בכל אופן חכה לתגובות נוספות.

Mr. power אוהב/ת את זה.
  5. 369 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    267
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    עודף מגנזיום משלשל, אתה יכול לקחת, ואם אתה משלשל תדע שהגזמת. אין בדיקה אמינה למגנזיום, בגלל שהוא מינרל שבתאי הגוף ולא כל כך בדם. שמעתי על בדיקות שיער (עשיתי את זה בעצמי) שאמור להיות אמין לגבי כמות המינרלים בגוף, אבל זה יקר, ואין בדיקה אמינה כזאת בארץ (יש כמה סוגים, רובם חרטא).
    פשוט צריך לקחת, ולראות אם הגזמת.
    היה לי דבר דומה למה שאתה מספר, ורק בשרירי הרגליים. אצלי זה היה ממחסור חמור של ברזל (אתה יכול לעשות בדיקת דם פשוטה בשביל זה), לקחתי תוסף ברזל תקופה, ועבר לי ברוך ה'.
    אתה יושן ואוכל טוב? הם מאוד יכולים להגביל התאוששות שריר.

Mr. power ו-Deidara אוהבים את זה.
  6. 433 נק' מוניטין
    0
    Mr. power

Mr. power משתמש קבוע

Mr. power
    לייקים:
    280
    זה עבר לי מיד אחרי האימון. לגבי בדיקות דם, עשיתי לפני חודש וחצי ולא היה שום דבר חריג. זה ממש מוזר כי אחרי האימון הכל עבר. הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה אולי הנפח היה גבוה מידי. מצד שני, אכלתי מעולה ב 3 ימים הללו. זה מוזר כי רק ברגליים זה קרה ובשאר הגוף הכל בסדר. אולי מסיבה כלשהי הזרימת דם לא טובה ברגליים? ממש הזוי..

7. 369 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    267
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    הרגליים הם שריר מאוד רגיש מבחינת החלמה. רק ברגליים היו לי כאבים כשהיה חסר לי ברזל משום מה.
    אני מקווה שתצליח לפתור את התעלומה שלך.

Mr. power אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...