נענה Sarms

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י The Blast, ‏10/2/19.

טוען...
  1. 17,144 נק' מוניטין
    1
    The Blast

The Blast משתמש משקיע

The Blast
    לייקים:
    5,362
    חד"כ:
    Profit
    שלום לכולם מי שתנסה בסארמס אשמח לשמוע איך השפיע עליכם ומה הורגש מבחינת כוח ומסת שריר
    קראתי כבר על סארמס באופן כללי אשמח בכל זאת לשמוע
    לגבי
    Rad140
    Mk677
    Osterine
    וכו

שים אוהב/ת את זה.
  2. 1,219 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש משקיע

frozen
    לייקים:
    990
    שמח שזה עלה,אני גם מת לשמוע.
    עוקב

Ragnar אוהב/ת את זה.
  3. 195 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש פעיל

שים
    לייקים:
    178
    יאלה מרימים את הפוסט הזה חזרה למעלה :Sync-0h5y1d7:
    אז ככה הSarms הראשון שקיניתי היה MK2866 ששמעתי שהוא הכי "עדין" - בשלוק הראשון העיף אותי :drOfzb0GcH: סך הכל חצי מ"ל ודלקות בחדר כושר :sporty074-39:הוורידים יצאו לטייל ניראת כאילו אני על סייקל, עירני לא מתעייף עצרתי את עצמי בכוח אחריי 3 שעות בחדר כושר . וניסיתי שוב ביום השני עוד חצי ואותו הרגשה .. ואחריי פעמיים כבר מכרתי אותו הבן אדם שקנה אותו התלהב ואחריי שסיים עלה 2 קילו והבנתי למה אומרים עליו "עדין" לא בגלל המרץ :drOfzb0GcH: בגלל האנבוליות שהוא נותן, באמת עדין ולא רציני .
    אחריו LGD שהשלוקים הראשונים לא הרגשתי כלום :37mv: אז שוב מכרתי אותו ועוד בקבוקון סגור לחבר שהוא באמת בודיבילדר ואחריי שהוא סיים אותם התוצאות היו שהוא עלה 14 קילו :drOfzb0GcH: למרות שהוא בן אדם ענק והתחיל ב97 עלה ל111 מלא נוזלים אבל באמת שבוע וחצי אחריי התייצב על 106 כניראה שזה העלייה ה"נקייה" .
    ו RAD140 כאפרה עליו :wub: שלוק ראשון הרגשה טובה של טסט חיצוני :s28: אבל שוב אחרי 3 שבועות הניסויי נתקע עקב פציעה רשלנות רפואית (אבל הפעם אני לא מוכר ) .. אנחנו נחזור אליו .:wub:
    הרבה חברים בסביבתי קנו MK 677 כולם מדווחים רק על תופעות לוואי אף אחד לא פגש בGH עצמו .. והאמת שכולם נשרו גג בסוף החודשיים הראשונים ורק אחד היום בימים האלה בחודש ה7 (שם מוכר מאוד בתחום הבודיבילדינג בארץ נשאל אותו באמת ונעדכן).

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/19
    The Blast ו-frozen אוהבים את זה.
  4. 4 נק' מוניטין
    1
    Energy

Energy משתמש מתחיל

Energy
    לייקים:
    1
    Mk677 השתמשתי בו , בהחלט עזר לי בכוח במשקלי עבודה, אעלה נוזלים וכומבן תיאבון ומסת שריר גם הייתה עלייה לגבי תופעות לוואי : עייפות מידי פעם , שינה עמוקה

Rad140 השתמשתי בחיטוב עזר לי להוריד א.ח הביא לי גם כוח במשקלי עבודה , התופעות לוואי שהיו זה שאחרי חודשיים איתו הטסט ירד והחשק המיני ירד , אבל הכל חזר לאחר שימוש בכלומיד

שים אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...