איך להתאמן נכון בזמן חיטוב

הנושא בפורום 'אימונים' פורסם ע"י shanarh, ‏10/2/19.

טוען...
  1. 20 נק' מוניטין
    0
    shanarh

shanarh משתמש מתחיל

shanarh
    לייקים:
    11
    אני אחרי מסה ארוכה של שנה שעליתי בה 15 קילו, כרגע חודש וקצת בתוך החיטוב ואחרי ירידה של 4ק"ג.

עד עכשיו הכל הלך מעולה, במקום שהמשקלים ירדו הם רק עלו (חוץ מבסקוואט ובדדליפט , סקוואט נשאר אותו דבר דדליפט טיפה ירד)

עכשיו פתאום החיטוב מתחיל ליפול עלי ואני נחלש...

מתאמן במתכונת של ab

A:
    בנץ פרס 3x6-8
    פרס 4x6-8
    לחיצת חזה בשיפוע עליון במוט 4x8-10
    הנפות לפנים 3x10
    פרפר במכונה 3x10
    סקול קראשר 3x10
    פשיטת מרפקים בכבל 4x10

B:
    סקוואט 3x5
    דדליפט 2x5 (סט שני קל יותר)
    חתירה במוט 4x6-8
    חתירה במכונה 3x10
    פולי עליון 3x10
    כפיפות מרפקים 3x10
    פטישים 3x8-10

בטן מכניס מתי שיש זמן...

מבחינת חזרות ומשקל כשהייתי במסה הייתי מנסה להתקדם כל אימון במשקלים... בחיטוב המשכתי עם זה וכרגע אני מנסה בכל הכח להישאר באותם משקלים ולעלות אפילו...

כתוצאה מזה כל האימון שלי כרגע כבדים... ובגלל שאני מתחלש הם נהיים יותר בכיוון של סטים של חמישיות ורבעיות כבודות במקום 6-8 (מדבר על המורכבים בלבד)

אני עובד ככה כי קראתי והבנתי שהעצימות יותר חשובה מהנפח בזמן החיטוב... האם זה נכון?

האם עדיף להמשיך לדחוק 80kg אבל במקום שישיות לעבור לרבעיות מאשר לרדת לעבוד עם משקל נמוך יותר?

האם להמשיך להרים הכי כבד שאני יכול בכל אימון או לעשות אימונים עם דגש על נפח במהלך השבוע?

חייב לציין שאני עובד המון לילות בזמן האחרון מחוסר ברירה וזה ממש מזיין אותי... אני מצליח לישון אחרי משמרת 6-7 שעות אבל זה לא כמו שנת לילה.

אני חושב שמה שאני בעצם צריך זה להבין איך לתכנן התקדמות תוך כדי חיטוב והתחשבות בעובדה שבשלב כלשהו כנראה אאבד כוח...

כרגע נתונים:
    משקל גוף 67 (התחלתי חיטוב מ-71)
    גובה 165
    משקלים (כרגע.. לא שיאים):
    בנץ: 80kg לרביעייה, 75kg לשישיות.
    דדליפט: 135kg לרביעייה
    סקוואט: 97.5 לחמישיות
    פרס: 50 לרבעיות.
    חתירה: 80kg לשישיות.

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/19

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...