ראקוטן- לא משפיע

הנושא בפורום 'פציעות ספורט ובריאות הגוף' פורסם ע"י itamard, ‏9/2/19.

טוען...
  1. 29 נק' מוניטין
    0
    itamard

itamard משתמש מתחיל

itamard
    לייקים:
    23
    יש לי פצעים לא בצורה כל כך מרובה. הרופא המליץ לי לקחת ראקוטן וטען שאני אצטרך לקחת לשולשה חודשים כי אין לי כל כך הרבה פצעים.
    וובכן התחלתי מינון של 20 מג בהוראת הרופא, כמתוכנן התופעות לוואי התחילו, וגם ההחמרה במצב הפצעים.(התאמנתי רגיל)

כעבור חודש ושבוע עשיתי בדיקת דם וחוץ מ cpk קצת גבוהה וסוכר מעט גבוהה, הכל היה תקין. הרופא אישר לעלות את המינון לארבעים.

עברו חודשיים ושבוע מאז שהתחלתי את הראקוטן. ואני לא רואה אף שינוי בפנים. כל פעם באים פצעים חדשים גם היובש לפעמים יש בפנים לפעמים לא.
    הרוב אומרים שזה משפיע אחר חצי שנה. אבל כפי שאני רואה כעט הרקוטאן בקושי משפיע.(מבחינת תופעות הלוואי וגם מבחינת התוצאות)

והאמת שזה מעיק עליי הייתה לי ירידה חדה במשקל גוף וגם במשקלי עבודה. וירידה כללית בשרירים. חבל שאני אצטרך להאריך לחצי שנה ואני יהיה גם עם פצעים. וללא שרירים!!

אשמח אם משהו יכול לעזור!

2. 7 נק' מוניטין
    0
    romma953

romma953 משתמש מתחיל

romma953
    לייקים:
    7
    זה לוקח זמן
    תן לזה הזדמנות
    אני שהייתי ילד לפני כמה שנים טובו שתיתי תחרא הזה כמעט שנה
    הגעתי ל60 מלגרם הייתי מפוצץ בפצעים זה הוציא לי לא רק בפנים גם בחזה גם בגב
    זה היה סבל איום באמת שרציתי לוותר באמצע כי גם ייבש לי תחיים והכל כאב לי
    אבל לקראת חודש רביעי ככה התחלתי להרגיש שינוי ואז זה התחיל להעלם ולקראת סוף טיפול הייתי כמו חדש
    וטפו טפו כבר לפחות עשור אני נקי וכבר שכחתי מזמן מה זה
    תן לזה צאנס הייתי בדיוק במצב שלך
    לגבי אימונים תשמע אני זוכר בזמנו שאמרו לי לא להתאמן אני חושב שתעזוב תאימונים כרגע כי ראוקטן הוא משפיע רצח ויכול לגרום לך לפציעות תזכור שרירים תמיד אפשר לבנות
    אז תסבול כמה זמן אבל בסוף לפחות לא תסתובב כמו איזה ספוגנייה מכוסה ותסתכל על עצמך ותחשוב איזה גועל נפש
    תחשוב חיובי

3. 382 נק' מוניטין
    0
    The King

The King משתמש פעיל

The King
    לייקים:
    131
    אפשר להתאמן עם רואקוטן, זה לא שאסור, אבל ההמלצה היא להוריד את המינון כי הכדור מייבש את המפרקים כמו את כל שאר הגוף ויכול לגרום לכאבים ולפציעות. תתאמן בהתאם לאיך שאתה מרגיש. אם אתה מרגיש סבבה ואין לך כאבים אתה יכול להמשיך להתאמן.
    המינון המקובל הוא 0.5-1 מ"ג לכל ק"ג גוף.
    אם אתה חושב שהטיפול לא משפיע או לא משפיע מספיק לדעתי אתה צריך לפנות לרופא שלך. אני מאמין שהוא ישקול לפי דבריך ומצבך (בהשוואה למצבך בתחילת הטיפול), אם להאריך לך את משך הטיפול או אולי להגדיל לך את המינון.
    התרופה הזו יעילה והיא הוכיחה את עצמה באחוזי הצלחה מאוד גבוהים. אך הטיפול הזה דורש סבלנות וגם די הרבה סבל, אז אני מציע לך להמשיך את הטיפול ולהיות קשוב לרופא שלך.

itamard אוהב/ת את זה.
  4. 170 נק' מוניטין
    0
    Ragnar

Ragnar משתמש מתחיל

Ragnar
    לייקים:
    47
    אין טעם לחזור על הדברים שנאמרו פה, מנסיוני התרופה כן עובדת פשוט צריך לתת לזה זמן...
    בהתחלה זה מוציא פצעים ואז אצלי בערך מחודש 4 הפצעים התחילו להעלם. (לקחתי תתרופה בערך חצי שנה)
    וכל זה היה בתקופת מסה והתאמנתי דיי רגיל והעלתי מסת שריר ועליתי בכוח אבל יותר לאט מהרגיל.

itamard אוהב/ת את זה.
  5. 29 נק' מוניטין
    0
    itamard

itamard משתמש מתחיל

itamard
    לייקים:
    23
    הבנתי שיש גם בעיה שהכדור עושה רמת שומן וסוכר גבוהה בדם. (לכן כתוב בעלון שיש להפחית בכמות הסוכר)
    דבר זה לא יהיה מסוכן בעת מסה?!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...