קרע במסובבי הכתף

הנושא בפורום 'פציעות ספורט ובריאות הגוף' פורסם ע"י nati5555, ‏9/2/19.

טוען...
  1. 1 נק' מוניטין
    0
    nati5555

nati5555 משתמש מתחיל

nati5555
    לייקים:
    1
    לפני כחודשיים וחצי במהלך תרגיל לחיצת חזה הרגשתי כאב חד בכתף שהקרין למרפק,ניגשתי לאורטופד קיבלתי הפנייה לאולטרא סאנוד ,הבדיקה יצאה תקינה לחלוטין ובסיכום הבדיקה נרשם כי לא נמצאו קרעים בשרירי השרוול המסובב,למרות שהבדיקה יצאה תקינה הכאב עדיין נמשך,ממה שהבנתי באולטרא סאנוד לא תמיד רואים קרעים ולכן יש צורך בבדיקת mri,תור דרך קופת חולים יכול להגיע לחצי שנה המתנה,ובאופן פרטי כ3000 ש''ח,האם לעשות mri באופן פרטי למרות שהאולטרא סאנוד יצא תקין? ,אין לי מגבלה בטווח תנועה וכאבים ביום יום,הכאב מורגש בשלב האקצטנרי בלחיצת חזה
    השאלה שלי האם להשקיע כ3000 ש''ח עבור בדיקת mri שזה סכום עצום עבורי כרגע או להמשיך להמתין ?
    אני עושה פיזוטרפיה אני עושה תרגילים לחיזוק מסובבי כתף,קרח 4 פעמיים ביום כדורים אנטי דלקתיים,וולטרן,מחזק את כל השרירים הסובבים את האיזור הפגוע כגון טרפזים כתף אחורית וכתף אמצעית,והכאב עדיין לא חולף

2. 5,246 נק' מוניטין
    0
    ziv_r

ziv_r משתמש קבוע משתמש כבוד

ziv_r
    משתמש כבוד
    לייקים:
    1,102
    @nati5555
    בפירוש יש פציעות שלא נראות ב- OS וגם לא ב- MRI רגיל, לפעמים צריך MRI ארתרוגרפיה על מנת לזהות פציעות מסויימות.
    בדרך כלל המלצה של אורטופד מומחה לכתף עוזרת על מנת לקבל הפנייה מתאימה ואישור מקופת החולים.

boos אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...