חיטוב הורדת כמויות כל כמה זמן?

הנושא בפורום 'אימונים' פורסם ע"י Lior98, ‏8/2/19.

טוען...
  1. 2 נק' מוניטין
    0
    Lior98

Lior98 משתמש מתחיל

Lior98
    לייקים:
    2
    שלום החיטוב האחרון שלי היה מתבצע בכמויות מסויימות של התחלה ןכל שבועיים להוריד קצת כמות ואחרי 3 חודשים לסבול מרעב קצת ראיתי התפריטים באתר קילוגרם הם הולכים לפי משקל נניח אני שוקל 90 אז אקח תפריט לפי 85 אבל הם לא אומרים כלום לגבי הורדה בכמויות? זה אומר שאם אני אקח תפריט כזה בחיטוב אני פשוט נשאר איתו כל החיטוב? נראה לי 2000 קלוריות לחיטוב של 3 חודשים זה הרבה

2. תשובה נבחרת:
    נבחרה הודעה #3 ע"י golangm, ‏10/2/19 ב- 16:34
  3. 17 נק' מוניטין
    0
    Goodtime123

Goodtime123 משתמש מתחיל

Goodtime123
    לייקים:
    14
    בתחילת החיטוב הראשון שלי הייתי על 2800 קלוריות וירדתי.
    תלוי מה עצימות שאתה מתאמן

4. 24 נק' מוניטין
    0
    golangm

golangm משתמש מתחיל

golangm
    לייקים:
    20
    תשובה נבחרת
    תיקח תפריט, תראה אם אתה יורד בממוצע של שבוע.
    ירדת יותר מחצי קילו? תעלה קצת קלוריות.
    ירדת 100 גרם בממוצע של שבוע? תוריד קצת קלוריות.
    לא יורד בכלל, תוריד קצת קלוריות.
    הנייטרלי שלך משתנה עם הזמן, תלך לפי ממוצע שבועי. אין כלל שאומר לך כל יומיים תוריד או תעלה קלוריות, לך לפי ממוצע שבועי, תכוון לירידה של 0.5%-1% מהמשקל שלך בממוצע שבועי.

MasterSplitter ו-kotzer אוהבים את זה.
  5. 2 נק' מוניטין
    0
    Lior98

Lior98 משתמש מתחיל

Lior98
    לייקים:
    2
    אז אתה אומר לקחת תפריט של 85 קילו ולראות איפה זה מעמיד אותי? הבעיה במשקלים זה מאוד גבולי כי אני גם מלא נוזלים בגלל פחמימה וגם בגלל קריאטין אני יכול בחודש אחד לאבד 4 קילו וזה יהיה רק נוזלים

6. 24 נק' מוניטין
    0
    golangm

golangm משתמש מתחיל

golangm
    לייקים:
    20
    שמע מבחינת קריאטין אני לא מבין בזה לא רוצה להגיד סתם, תחכה לתשובה של אנשים במבינים יותר.
    בגדול בחיטוב בדרך כלל בטח אם אתה שוקל הרבה אתה תרד יחסית הרבה מהר בהתחלה ( בעיקר נוזלים), קח בחשבון. אבל בכללי בחיטוב הרעיון מאוד פשוט ולא מסובך, לא יורד במשקל - תוריד קלוריות (אוכל או להוסיף אירובי), יורד יותר מדי - פחות אירובי / יותר אוכל. תעשה הכל במתינות אל תרעיב את עצמך ישר, תוריד לאט לאט, אחר כך תעלה לאט לאט.
    בכל מקרה הייתי מחכה לתשובה לגבי הקריאטין ממי שמבין יותר

kotzer אוהב/ת את זה.
  7. 5,470 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    2,709
    אתה לא תאבד 4 קילו נוזלים אלא אם תיקח משתנים חזקים.
    בהחלט בחודש הראשון אתה עלול לרדת יחסית מהר, אבל לא 4 קילו. אם תוריד משמעותית את הפחמימה ותוריד את הקריאטין אתה בהחלט עלול לראות ירידה של 1%-2% מהמשקל בשבוע, אבל אחרי 2-4 שבועות זה יתייצב, ואז תוכל להתחיל לעקוב כמו שצריך

8. 2 נק' מוניטין
    0
    Lior98

Lior98 משתמש מתחיל

Lior98
    לייקים:
    2
    ושאומרים 100 גרם פחמימה מתכוונים ל100 גרם של אורז/פסטה או ספציפית ל100 גרם פחמימה מבחינת ערך תזונתי?

9. 5,470 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    2,709
    מן הסתם 100 גרם של הערך התזונתי, ולא של מזון שמכיל פחמימה

10. 2 נק' מוניטין
    0
    Lior98

Lior98 משתמש מתחיל

Lior98
    לייקים:
    2
    סתם שאלה שמסקרנת אותי עשיתי לפני שנה חיטוב עם קובי ירושלמי בחודש השני ירדתי באוכל לכמות שאם אני אעריך את הכל ביחד זה

חלבון 6 ביצים ביום 450 גרם עוף שייק חלבון
    שומן 2 כפיות שמן
    פחמימה 100 גרם אורז בסמטי (פה זה לפי אורז ולא לפי פחמימה) ו2 פריכיות ותמר אחד

כל זה היה התפריט השאלה שלי אם זה לא היה קצת מדי דווקא? הרבה אני שומע שבחיטוב עושים תפריט של 2000 קלוריות אפילו יותר ודווקא איתו הייתי מרגיש יותר מורעב וכאילו זה לא היה נראה החיטוב הכי וואו אגב יש לי גם את התפריטים אני יכול לצלם אם זה ייתן הערכה יותר טובה לפי המשקל והאחוז שומן שהתפריט הוצמד לו כי לי זה היה נראה תמיד קצת מדי

וגם בתוכנית אימונים בחיטוב הוא הביא abcd שזה נראה לי בחיטוב הקודם סתם היה מוגזם

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/19 ב- 18:35
  11. 5,470 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    2,709
    כל אידיוט עם ידע מינימלי בתזונה ואימונים יכול לבנות תפריט שבטוח תרד במשקל ממנו כי אתה פשוט בטוח נמצא בגירעון קלורי. בלי לבדוק אפילו מה הנייטרלי ואיפה עובר הגבול, פשוט תוכנית רעב וככה אתה בטוח בגירעון. וכנ"ל תוכנית אימונים "שלא תשתעמם".
    זה מה שנקרא ליצן במקצוע.

אתה צריך להיות בגירעון קלורי מסויים, לא מוגזם מדי, עם חלבון מספיק גבוה כדי לשלוט על הרעב וכדי לשמר כמה שיותר שריר, ואתה צריך תוכנית עם כמה שיותר נפח, בתוך תחום הכמה אתה יכול לעשות. בשביל לדעת להתאים לך את זה צריך איש מקצוע אמיתי, לא סתם מישהו שייתן לך את המינימום האפשרי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...