גניקומסטיה - עונה על שאלות

הנושא בפורום 'פציעות ספורט ובריאות הגוף' פורסם ע"י MrShayke77, ‏3/2/19.

טוען...
  1. 4 נק' מוניטין
    0
    MrShayke77

MrShayke77 משתמש מתחיל

MrShayke77
    לייקים:
    4
    עברתי ניתוח גניקומסטיה לפני 3 שבועות, מניח שיש פה לחלקכם שאלות על התהליך או על הנושא ובשמחה אענה על השאלות שלכם.

קצת עלי
    בן 23, עודף משקל אבל לא חריג בצורה מוגזמת, עברתי את הניתוח במרפאה פרטית ברמן גן, בלי התחייבוות מקופת חולים או סבסוד, עלה 9.5K.
    מרוצה מאוד מהתוצאות, יש שינוי, לא אפרסם תמונה

frozen אוהב/ת את זה.
  2. 320 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש פעיל

frozen
    לייקים:
    240
    כמה זמן ניתוח?
    זמן החלמה?
    כאבים?

3. 396 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    294
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    סליחה על הבורות, אבל ניתוח זה האפשרות היחידה?
    והאם זה בהרדמה מלאה או חלקי?

4. 320 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש פעיל

frozen
    לייקים:
    240
    למיטב ידיעתי הרדמה מלאה..

elchonon אוהב/ת את זה.
  5. 4 נק' מוניטין
    0
    MrShayke77

MrShayke77 משתמש מתחיל

MrShayke77
    לייקים:
    4
    הניתוח שלי ארך בסביבות ה40 דקות פחות או יותר, אך לאחר מכן הייתי צריך להשאר במרפאה עוד כ 3 שעות להתאושש POST SURGERY
    זמן החלמה משתנה מאדם לאדם, ככל שתנוח יותר ככה תבריא יותר מהר. פעילות ספורטיבית אפשר לחזור רק אחרי חודשיים בערך(עברו לי 3 שבועות וחצי מיום הניתוח ועדיין לא יכול לחזור לרוץ)
    כאבים מן הסתם שיש, יום אחרי הניתוח אתה בקושי יכול לזוז, להתכופף, למתוח את הגוף בכלל. שבוע ראשון אתה בעיקר שוכב, גם כי זה חשוב למנוחה, וגם כי אתה לא יכול להסתובב יותר מדי. בהדרגה הכאב לאט לאט יורד והגמישות לאזור ולגפיים חוזרת.

יש ניתוחים בהרדמות מלאות, ויש בחלקיות. אני עשיתי בחלקית שזה אומר זריקות הרדמה לאזור החזה+סירופ וכמה כדורים לטשטש את החושים ולמסטל לי את התחת שאני לא ארגיש כלום, ואבאלה אני לא הרגשתי שום דבר. לא ידעתי איפה אני בכלל.
    יש כמה אופציות לתהליך הזה, אבל בעיקר זה מתחלק ל2 עיקריות, שיטת הVASER ושיטה כירורגית יותר.
    VASER זה מכשיר שממיס את השומן ושואב אותו מאזור הפעילות, נכנסים עם חתך ממש קטן דרך הבית שחי ומבצעים את הפעולה באזור החזה המיועד.
    השיטה הכירורגית היא יותר מסובכת ומסוכנת, שבה חותכים את אזור הפטמה ושולקים ומוציאים את הגוש שומן ממתחת לפטמה(אחוז השומן שיוצא הוא יותר גבוה ויותר ''זבל'' הולך גם) אבל מצד שני זה משאיר צלקת באזור הפטמה, שהיא גם יותר בולטת, וגם ההחלמה היא יותר ארוכה. בשיטת הVASER יש צלקת פצפונת בחתך בבית שחי שבקושי רואים, וגם הוא מחלים לאחר חודש-חודשיים

elchonon ו-frozen אוהבים את זה.
  6. 0 נק' מוניטין
    0
    Eden87

Eden87 משתמש מתחיל

Eden87
    לייקים:
    0
    וואי באמת ??? 9.5k
    אני בן 31 מת לעשות ומפחד.הסבסוד בקופת חולים זה ב10600 אלף..אשמח לשוחח עמך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...