האם אימון לא טוב עדיין מקדם אותי?

הנושא בפורום 'אימונים' פורסם ע"י ASAFABADI, ‏31/1/19.

טוען...
  1. 12 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש פעיל

ASAFABADI
    לייקים:
    12
    היום הלכתי לאימון אחרי שלא ישנתי הרבה בלילה (4 שעות) ולא נתתי שנצ כמו שאני עושה תמיד כשאני ישן כזה קצת, הרגשתי לא עייף אז היית בטוח שיהיה אימון רגיל אבל כשהתחלתי בתרגיל הראשון כבר ירדתי בחזרות וככה גם בתרגיל השני וכו', היה לי אימון ממש רע וירדתי בחזרות משמעותית בכל התרגילים בלי יוצא מן הכלל, עכשיו השאלה שלי האם למרות שעשיתי אימון כזה עדיין השריר נקרע ויגדל\יתחזק מהמערכת עצבית לאימון הבא או שבגלל שלא היה פרוגרסיב אוברלואד אז זה כאילו לא עשיתי כלום?

2. 41 נק' מוניטין
    0
    Liran22

Liran22 משתמש מתחיל

Liran22
    לייקים:
    29
    פרוגרסיב אוברלואוד, משמע התקדמות לאורך זמן. כלומר אם תתקדם עם הזמן, אז תתחזק/ תגדל עם הזמן. זה לא מחייב התקדמות מאימון לאימון, כי מתאמנים מתקדמים לדוגמה לא מסוגלים בשלב מסויים להתקדם מאימון לאימון, ומתקדמים כל שבוע, חודש ואף יותר. אימון יחיד הוא לא קריטי להתקדמות שלך, במיוחד שאמרת שהיית עייף. תישן טוב, תמשיך להתקדם לאורך זמן, והכל יהיה טוב. (בהנחה שאתה עושה את כל השאר נכון...).

Mr. power ו-Boyyy אוהבים את זה.
  3. 12 נק' מוניטין
    0
    ASAFABADI

ASAFABADI משתמש פעיל

ASAFABADI
    לייקים:
    12
    כן אבל כרגע אני עדיין מתקדם מאימון לאימון אז השאלה שלי האם באימון הזה יצא משהו או שזה כאילו לא התאמנתי אם לא הגעתי למספר חזרות כמו באימון שעבר?

4. 80 נק' מוניטין
    0
    liranstar

liranstar משתמש פעיל

liranstar
    לייקים:
    99
    אם אתה מתאמן מתחיל זה לא קריטי בשבילך אימון אחד כזה פעם ב..לא יזיק, אבל מומלץ שלא.

5. 41 נק' מוניטין
    0
    Liran22

Liran22 משתמש מתחיל

Liran22
    לייקים:
    29
    אם אתה טוען שלא הגעת למספר החזרות באימון הזה, אז כנראה שלא הייתה התקדמות. שוב, זה לא קריטי, אל תסתכל על אימון אחד, תסתכל על ההתקדמות שלך לאורך תקופה. זה תהליך, אל תצפה לשינויים דרסטיים מאימון לאימון, ככה שאימון אחד לא טוב פעם ב.. לא מזיק.

Mr. power אוהב/ת את זה.
  6. 16,178 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter מנהל פורום אימונים מנהל

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    4,376
    אם אתה יודע לזהות שזה יום ממש רע ועדיין לא לדחוף את עצמך לקצה, להוריד משקל, להשאיר כמה חזרות בקנה. זה יועיל לך כנראה להתאוששות.

אתה צריך להסתכל על דברים בנקודת מבט של כמה חודשים. למשל האם התקדמת ביחס ללפני 3 חודשים? שם צריכה להיות ההסתכלות.

7. 106 נק' מוניטין
    0
    peta11

peta11 משתמש מתחיל

peta11
    לייקים:
    32
    הכל טוב חד פעמי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...