אפקת חלבון

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י Diode, ‏31/1/19.

טוען...
  1. 3,477 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש משקיע

frozen
    לייקים:
    2,371
    הלו הלו להירגע מה אתה ילד?

2. 87 נק' מוניטין
    0
    liranstar

liranstar משתמש פעיל

liranstar
    לייקים:
    99
    לאכול בריא זה משהו ולפתח את הגוף שלך עוד יותר זה משהו אחר , תזונה תמיד יותר טובה מאבקות ציפיתי שזה ברור לכולם, אתה מערבב נושאים פה לא קשורים אחד לשני, זה שאני לא מסתפק במה שיש לי ומחפש לפתח את הגוף שלי עוד זה משהו , וזה שאני לא מאמין באבקות זה משהו אחר לגמרי.

3. 1,474 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    951
    אז בגלל שהוא ''מזיק לעצמו'' (למען מטרה) בצורה אחת הוא לא צריך לדאוג לדברים האחרים? כמו תזונה בריאה יותר? כושר? זה כמו שתגיד שמי ששותה אלכוהול (לא דבר בריא במיוחד) סיים את הסיפור שלו לא אכפת לו מעצמו אז למה שלא יאכל כל יום כל היום צ'יפס וגלידה ולא יסתכל על מה הוא מכניס לגוף שלו כי ממילא הוא מכניס דברים שלא הכי תורמים לו ואף מזיקים! מתקשה להבין את ההיגיון בתגובה הזו.

4. 87 נק' מוניטין
    0
    liranstar

liranstar משתמש פעיל

liranstar
    לייקים:
    99
    מי שמאמין שאבקת חלבון יותר טובה ממזון מוצק, זה עניין של חיסכונ
    אני לא מהנן מתי באנתת
    סלח לי אבל להתווכח על זה שאבקת חלבון יותר טובה מחלבון שמתקבל ממזון זה מיותר בעיניי
    מאמין אלוהים ולא אלוהים , אתה מדבר שטויות עכשיו זה נטו יותר זול לא מעבר , אבל יותר טובה זה בטוח לאאא ואם עדיין יש לך ספק בזה אז :wallbash: זה מה שיש לי להגיד לך.

5. 440 נק' מוניטין
    0
    The King

The King משתמש פעיל

The King
    לייקים:
    187
    איפה הוא אמר שאבקת חלבון "טובה" יותר מחלבון מאוכל? אני הבנתי שהוא אומר שחלבון מאוכל לא יותר טוב מחלבון של אבקה, שזה משהו אחר. מה שהוא עוד אמר, זה שאבקת חלבון זו דרך לחסוך כסף ולצרוך הרבה חלבון כתוספת.

אבל גם אבקת חלבון זה לפתח את הגוף והחומרים שאתה לוקח זה גם לא בריא, ואפילו יותר לא בריא מאבקת חלבון.

אם הוא מזיק לעצמו עם חומרים למען מטרה מסויימת, והוא לא מוכן להזיק לעצמו הרבה פחות עם אבקת חלבון למען אותה המטרה אז זה מה שמוזר פה. הדוגמא עם האלכוהול לא כלכך נכונה, כי החומרים ואבקת החלבון משרתים את אותה המטרה בגדול.
    --- עידכון הודעה, ‏1/2/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏1/2/19 ---
    לסיכום, אני לא אומר לך תיקח אבקת חלבון. אם אתה לא צריך וסבבה לך עם אוכל, עלאכיפאק. אבל יש אנשים שזה מתאים להם. העניין הוא שאתה נגד אבקת חלבון באופן כללי.

6. 1,474 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    951
    הוא יכול לבחור לאכול ולא לשתות את ה''אבקות'' שפחות ''בריאות'' לטענתו הוא לא יכול לבחור לעבור את הגבול הטבעי שלו
    ללא חומרים.

7. 440 נק' מוניטין
    0
    The King

The King משתמש פעיל

The King
    לייקים:
    187
    אין בעיה, מסכים. אבל מפה ולהגיד "תפסיקו להאמין באבקת חלבון" או מה שזה לא היה, ולהזריק לעצמו חומרים זה מוזר.

yujinius ו-MonkeyD אוהבים את זה.
  8. 87 נק' מוניטין
    0
    liranstar

liranstar משתמש פעיל

liranstar
    לייקים:
    99
    מה אכפת לך מה אני לוקח ומה לא ? מישהו שאל אותך בנוגע למה להכניס לגוף שלי או לא ? ברגע שארצה שמישהו יטיף לי מוסר אפנה אליך, לגבי אבקה אמרתי את דעתי מוזמנים לשתות אבקות כולכם בלי סוף וזה ויכוח מיותר בעיניי ובזבוז זמן אפילו , אבקת חלבון זה ממש א לפתח את הגוף זאת תעשייה כסף לא מעבר.ואם כן למה אי אפשר להחליף את את המזון באבקה , התשובה אצלך .

9. 440 נק' מוניטין
    0
    The King

The King משתמש פעיל

The King
    לייקים:
    187
    ממש לא אכפת לי מה אתה עושה ולא הייתה לי שום כוונה להטיף לך.
    דיברת על זה שלאכול בריא ולפתח את הגוף אלו שני דברים שונים. אז עניתי לך שגם אבקה זה במטרה לפתח את הגוף (אולי לא לך, לאנשים אחרים כן), ושגם חומרים זה לא בריא. אז למה חומרים כן ואבקות לא?

10. 19,614 נק' מוניטין
    0
    Tank

Tank משתמש על

Tank
    לייקים:
    7,734
    מה הקשר בין חיסכון לבין השוואה בין מזון מוצק לאבקת חלבון? ואיפה באה האמונה בכל הסיפור הזה?
    אשמח אם תתרגם לי את המשפט הזה לעברית
    כי אתה לא יודע להסביר למה אתה צודק כי אין לך שום הוכחות לכך ואתה פשוט מאמין לזה בצורה עיוורת? לגיטימי.
    אני מטיל ספק בכל מה שאומרים לי ללא ביסוס מדעי חזק. אתה טוען שחלבון נוזלי שמגיע מאבקות חלבון פחות אפקטיבי מחלבון מוצק שמגיע מ"מזון אמיתי". אתה טוען שאתה "לא מאמין באבקות חלבון". עזוב לשכנע אותי, בוא תשכנע את עצמך קודם כל למה כל מה שאמרת כאן הוא לא בולשיט שמכרת לעצמך כדי שיהיו לך הסברים "הגיוניים" לתוצאות שלך. אתה לא אובייקטיבי בעליל, אתה מחליט שמשהו נכון על סמך ממצא עצמי בלבד. כשאתה עושה את זה ולא מבסס את הטענה שלך על מחקרים מדעיים אתה מסיק מסקנות על כמות נתונים מאוד מצומצמת, ללא בידוד משתנים ומכך מסיק מסקנות שבאחוז גבוה יהיו שגויות מהיסוד.
    ממליץ לך להשכיל קצת לפני שאתה מתחיל לזרוק טענות שגויות בפומבי בביטחון כי אתה עלול להטעות אנשים ולפגוע בהם כתוצאה מכך. יש לך ידע מאוד מצומצם ביחס לכמות ההתרברבות שלך.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/19
    The King אוהב/ת את זה.
  11. 1,474 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    951
    בריאן שואו טמבל גמור שהוא לוקח 4 סקופים בשייק בוקר אתה אומר.....הוא נפל לטריק

12. 3,477 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש משקיע

frozen
    לייקים:
    2,371
    בקושי עושה דדליפט עם מוט ריק השמן הזה

MonkeyD אוהב/ת את זה.
  13. 8,233 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,649
    @liranstar נראה לי יש לך פער בידע לגבי מה זה אבקת חלבון ומה ששמים שם.
    יצא לך פעם לפתוח יוגורט ולראות שכבה קטנה של מים עכורים שם? זה פחות או יותא אבקת חלבון.
    במהלך הכנת גבינה מפרידים את הנוזלים מהמוצק מהחלב. במוצק יהיו לך חלבונים מורכבים יותר כמו קזאין, אבל בנוזלים נשארים חלבונים פשוטים יותר שמצליחים לעבור את הסינון, החלבונים האלה נקראים whey. פעם היו זורקים את המים האלה, אבל מישהו למד לסנן את החלבונים החוצה מהמים ולהשאיר אותם בצורת אבקה, ולמד לשווק את האמ'אמא שלהם. אז מה יש לך באבקת חלבון, בגדול? את אותם חלבונים, חומרי טעם וריח, משמרים פשוטים, חומרים שדואגים שהאבקה תישאר אבקה, וחומרים שידאגו שהאבקה תתערב טוב. כל אלה חומרים שלא מזיקים, ברובם הם די טבעיים בכלל (E300 למשל שתראה כחומר משמר, זה בכלל ויטמין סי).
    אם אתה מודאג לגבי מה שמים בפנים, תקנה תמיד אבקה עם חותמת איכות מבדיקות צד שלישי (GMP וכולי).
    האם זה יעיל יותר מאוכל מלא? כנראה שלא, זה רק חלבון מהיר לעיכול. האם הוא ייתן לך תוצאות זהות כשהערכים היומיים שלך זהים והתזונה לא מתבססת אך ורק על אבקת חלבון? ללא ספק התוצאות יהיו זהות. כמו שאין הבדל אם תאכל בקר, עוף, הודו, ארנב או חזיר, כשהערכים הסופיים זהים, אין סיבה שסוג אחד של מוצר חלב ייתן תוצאות שונות מאחד אחר

14. 1,474 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    951
    אני יכול לאכול כל מוצר חלב קיים חוץ מאבקות חלבון....וניסיתי כמה אבקות. לא יודע מה הם עושים כדי לשמור על האבקה אבקה
    אבל זה שובר לי את הקיבה.

15. 8,233 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,649
    יש סיכוי שאתה רגיש לחומר משמר מסויים

16. 3,477 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש משקיע

frozen
    לייקים:
    2,371
    אולי זה קשור ללקטוז?
    עברתי לאבקת בלי לקטוז והקיבה שלי בסדר גמור עכשיו.
    (אין לי בעיה עם שום מוצרי חלב,רק באבקה שם לב לדבר הזה)
    --- עידכון הודעה, ‏1/2/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏1/2/19 ---
    כמה שומן ארנב מכיל?

17. 8,233 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,649
    אין לי שמץ של מושג, אבל זה מזכיר אמצע דרך בין עוף לבקר רזה

frozen אוהב/ת את זה.
  18. 1,474 נק' מוניטין
    0
    MonkeyD

MonkeyD משתמש קבוע

MonkeyD
    לייקים:
    951
    כל פעם שהייתי מסתמך על אבקה איזה שבועיים (ניסיתי 4 אבקות שונות) המשקל גוף שלי היה יורד והייתי אוכל אותו דבר...
    כאילו העיכול נדפק בגלל זה. ברגע שעזבתי את זה? עולה במשקל כמו גדול! כנראה באמת יש שם איזה חומר שאני רגיש אליו.

19. 8,233 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    4,649
    מה אתה מתכוון מסתמך? כמה אבקה היית צורך?
    הקלוריות והמאקרו היו זהים?
    ושללת צבירת נוזלים?

20. 3,477 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש משקיע

frozen
    לייקים:
    2,371
    נראה לי הכי גיוני שקצת היית מוותר לעצמך באוכל כשלקחת אבקות.
    כאילו הרשת לעצמך לאכול פחות בלי לשים לב

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...