תמונה 3 שבועות מסה- מתחיל. להמשיך?

הנושא בפורום 'תמונות חברי האתר' פורסם ע"י anonimi77, ‏26/1/19.

טוען...
  1. 47 נק' מוניטין
    0
    incredible hulk

incredible hulk משתמש מתחיל

incredible hulk
    לייקים:
    11
    25 אחוז שומן גבר זה שמן רצח
    גוף שנראה טוב זה בין 10 ל12 אחוז שומן מתחת לזה זה כבר וואו מעל לזה זה בסדר אבל אם הוא מתחיל להיכנס לעולם הפיטנס והפיתוח גוף אז שיתחיל בחיטוב יפה ירזה יוריד אחוזי שומן לאזור ה11 12 ואז יעשה עלייה נקייה במסה ובזה רק הוא מתחיל כן?? יש עוד מלא סשנים של חיטוב ומסה עד שהוא יגיע חמה שהוא ירצה להגיע . זהו

2. 364 נק' מוניטין
    0
    The King

The King משתמש פעיל

The King
    לייקים:
    119
    א. מי אתה שתקבע מה נראה שמן? אף אחד לא מתאמן בשביל שאתה תגיד שהוא נראה טוב. אני מניח שרוב האנשים מתאמנים בשביל להראות טוב לטעמם האישי. מה תגיד אם מישהו אוהב את הגוף שלו ב25 אחוז שומן?
    ב. 25 שומן יכולים להראות על אדם A בצורה אחת, ועל אדם B בצורה אחרת. הכל תלוי בגנטיקה.
    ג. נתתי בכוונה דוגמא קיצונית בשביל להעביר נקודה. המספרים זה לא מה שמשנה כאן.

3. 136 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש פעיל

Deidara
    לייקים:
    114
    מותניים גדולות מקושרות להרבה דברים בריאותיים לא טובים בכלל (סוכרת וכו') אני למשל בעבר שקלתי קצת יותר מהגובה שלי
    אבל המותניים שלי מאוד צרות גנטית (גם מבנה עצם וגם שומן פחות מצטבר בהם מאשר הבטן התחתונה) אני חושב שאנשים כמוני
    יכולים יותר למשוך את המסה לא רק מבחינה וויזואלית אלא גם בריאותית. אם המותניים שלו נראות כך על משקל כזה, הם לא ממש הולכות
    להיות קטנות יותר בתהליך אלא רק לגדול. זה נכון שהפתרון הגדול הוא לבנות מסת שריר והרבה כדי להיפתר מהלוק הזה. אבל כדי לבנות
    הרבה מסת שריר צריך לבנות את השטח לפני (חיטוב) הוא לא צריך לחטב עוד הרבה הוא 1.66 ושוקל 60 הוא יכול לשקול 57 בכיף גם
    וזה יהיה בסדר, ואז להתחיל תאריך ארוך של מסה נקייה. במצב שלו אני לא אומר לו עכשיו לרדת 10 קילו, אני אומר 3 קילו גג
    הוא שוקל 60 כל ירידה של קילו תעשה שינוי של שמיים וארץ, זה לא כמו בן אדם ששוקל 90.

4. 47 נק' מוניטין
    0
    incredible hulk

incredible hulk
    לייקים:
    11

ומי אתה שתגיד למישהו שהוא שחיף?
    ועזוב לא מתעסקים פה בקקה .
    25 אחוז שומן זה 25 אחוז ! אתה מבין מה זה אחוז?
    על בן אדם שהגובה שלו הוא 190 יהיה 25 אחוז שומן ועל בטן שהגובה שלו 150 יהיה 25 אחוז שומן שנהיים יהיו שמנים סליחה מלאים באותה מידה אתה מבין מה זה אחוזזזזזזזז??!?!?!??!?!?!!!

5. 136 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש פעיל

Deidara
    לייקים:
    114
    אף אחד לא צריך להגיע ל10 אחוז שומן אם הוא לא מעוניין בכך. יש אנשים שזה סבל מיותר מבחינתם ויותר מתחברים בכללי למראה
    של 13-15 אחוז שומן, אתה לא חטוב כמו 10 אבל יש לך הרבה יותר חופש ואנרגיה. לא את כולם מעניין 4-6 קוביות משורטטות בבטן
    או וריד בבייספס מצטער להגיד לך, במצבו הוא לא צריך לחשוב יותר מידי על א.ש כי אין לו כ''כ הרבה לרדת (אין מה להוריד)
    אין לך מה להגיד לו לרדת ל10...

6. 47 נק' מוניטין
    0
    incredible hulk

incredible hulk
    לייקים:
    11

בדיוק!

אחי אני 186 וכשהתחלתי את התהליך שקלתי 76 16 אחוז שומן עם היקף טבור של 96 סמ!!! ממש כמו בטן בהיריון אני משמין בבטן ממש כמו כדור!
    והורדתי הכול הגעתי להיקף של 84 סמ שקלתי 67 11 אחוז שומן והתחלתי מסה נקייה הרבה יותר מרוצה ונראה טיל

עכשיו שוקל 71 אחוז שומן 13 וממשיך לעלות יפה ולאט

Deidara אוהב/ת את זה.
  7. 0 נק' מוניטין
    0
    anonimi77

anonimi77 משתמש מתחיל

anonimi77
    לייקים:
    0
    המבנה גוף שלי ממש מוזר...

8. 47 נק' מוניטין
    0
    incredible hulk

incredible hulk
    לייקים:
    11
    אחי הכול בסדר
    יש משפט שאומר " גם עץ עקום אפשר ליישר "
    :)
    תעבוד קשה תצליח ותהיה מרוצה

9. 136 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש פעיל

Deidara
    לייקים:
    114
    יש הבדל מאסיבי בהיקפים בין אנשים בגובה שלך לאנשים בגובה של פותח האשכול. אני בגובה של פותח האשכול וההיקף טבור
    בפעם האחרונה שבדקתי (ממש מזמן) היה 65 אבל אני מניח שזה השתנה
    --- עידכון הודעה, ‏27/1/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏27/1/19 ---
    לא מוזר פשוט אתה צובר הרבה שומן באזור המותניים, אני אישית צובר הרבה שומן בבטן התחתונה ולא הרבה ב''צדדים''
    אתה כנראה הפוך ממני (אז שנינו מוזרים?) לא....כל אחד והדפקה שלו.

10. 364 נק' מוניטין
    0
    The King

The King משתמש פעיל

The King
    לייקים:
    119
    במקום להתלהם תנסה להבין ולא להיות בוק.
    דבר ראשון לא אמרתי לאף אחד שחיף. אמרתי "יכול להיות" וגם את המילה "שחיף" שמתי במירכאות כי אין הגדרה כזו באמת.

בקיצור, יכול להיות שאצל אדם אחד מצטבר יותר שומן בבטן, אצל אדם שני השומן מצטבר באופן שווה בכל הגוף ואצל אדם שלישי זה בכלל מצטבר בעיקר ברגליים והוא ייראה יחסית חטוב בפלג הגוף העליון. לצורך העניין שלשתם גם באותו הגובה. אז הנה נתתי לך דוגמא למקרה שבו שלושה אנשים שונים כנראה יראו מאוד שונה אחד מהשני על אחוז שומן זהה, בגלל גנטיקה שונה. בנוסף, גם אם כולם היו נראים אותו דבר (כמו שאתה חושב) על 25 אחוז שומן, יכול להיות שאדם A יאהב את עצמו ככה, ואדם B לא יאהב וירצה להתחטב.

11. 76 נק' מוניטין
    0
    liranstar

liranstar משתמש פעיל

liranstar
    לייקים:
    98
    אם תעשה מסה החיטוב שלך יהיה יותר ארוך כי התחלת מאחוז שומן גבוה אבל אז תצטרך לחטב פעם אחת,
    ואם תעשה חיטוב שוב תעשה מסה ושוב תעשה חיטוב שזה תהליך יותר ארוך בעיניי,
    זה עניין של שיקול דעת לא מעבר, העיקר שתתמיד והתוצאות יגיעו בסוף,
    תעשה את מה שאתה אוהב ומעדיף,
    והעניין של המותניים זה ירד שתגיע לאחוזי שומן נמוכים תתעלם מזה בינתיים רק תהיה סבלני ותהנה מהתהליך
    זה תהליך שלוקח זמן אבל שווה את המאמץ וההשקעה תזכור מה שמתאים לאחרים לא בהכרח מתאים לך.

elchonon ו-incredible hulk אוהבים את זה.
  12. 0 נק' מוניטין
    0
    anonimi77

anonimi77 משתמש מתחיל

anonimi77
    לייקים:
    0
    תודה רבה אחי!

13. 369 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    267
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    אני לא מבין כאן את הדיון בכלל.
    אתה נראה לי סבבה לגמרי. אתה נראה כמו כל בן אדם ממוצע שנכנס לחדר כושר, גובה, משקל, אחוז שומן נורמלי למי שלא מתאמן.
    אין צורך בלנתח את הגוף שלך לפרטים הקטנים, אתה נמצא בשלב מתחיל באימונים, ומה שהאנשים פה חושבים על הגוף שלך לא יתרום לביטחון העצמי, או לאימונים שלך.

האם להתחיל מסה או חיטוב, זה לא כל כך רלוונטי לדעתי, תתחיל להתאמן.
    אנשים שוכחים את השלב המאוד חשוב הזה. תתחיל לפתח הרגלי אימונים קודם לפני הכל, חיטוב או מסה לא יעזרו לך אם אתה לא מצליח להביא את עצמך להתאמן.
    תתחיל תוכנית אימונים מסודרת למתחילים (על פי שיקול דעתך, או בעצת מאמן, שזה עדיף).

אחרי שאתה נכנס לסדר אימונים קבוע תוכל להחליט על שינוי בתזונה ובאימונים כדי להגיע למטרות ספציפיות באימונים.
    זה נטו תלוי בדעתך הפרטית, זה נשמע כאן שהרבה חושבים שכדאי לך להתחיל בחיטוב, למרות שאם אני הייתי במצב שלך (והייתי), הייתי מתחיל עם מסה, כי לא מעניין אותי מה אנשים חושבים עלי, אני רוצה להיות חזק עם שרירים גדולים יותר משיראו לי את הקוביות. אחרי שהשגתי את השרירים הגדולים, עבדתי כדי להשיג חיטוב.

ולגבי הגוף שלך, נבראת בצלם אלוקים, הוא מדהים כמו שהוא. והאימונים שלך לא נועדו לשנות אותו, אלא כדי לתרום לך הרגשה יותר טובה ממנו.
    בהצלחה

14. 0 נק' מוניטין
    0
    anonimi77

anonimi77 משתמש מתחיל

anonimi77
    לייקים:
    0
    תודה אחי, באמת הייתי קצת מבולבל. אעשה מה שאמרת

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...