תמונה כמה זמן יקח לי לגוף כזה ?

הנושא בפורום 'תמונות חברי האתר' פורסם ע"י incredible hulk, ‏23/1/19.

טוען...
  1. 2,676 נק' מוניטין
    0
    Ohad

Ohad משתמש משקיע

Ohad
    לייקים:
    822
    חד"כ:
    בבית :)
    השאלה שצריכה להישאל היא אם שני אנשים בדיוק אותו דבר מבחינה גנטית, משקיעים בצורה זהה בתזונה/אימונים ושינה.
    האחד מזריק והשני לא. מי לדעתך יגדל יותר ?אז במקרה הזה המוזרק לא עבד קשה יותר מהטבעי.

2. 32 נק' מוניטין
    0
    עזוב..

עזוב.. משתמש מתחיל

עזוב..
    לייקים:
    29
    המוזרק. אבל המוזרק הוא לא רציני, לכן זה לא באמת רלוונטי.

3. 2,676 נק' מוניטין
    0
    Ohad

Ohad משתמש משקיע

Ohad
    לייקים:
    822
    חד"כ:
    למה הוא לא רציני?
    אתה לא רואה מלא אנשים שמתאמנים כדי להיראות הרבה יותר טוב?
    לא כולם מכוונים להתחרות באולימפיה ולהגיע לרמה של פיל היט, זה לא הופך אותם להיות לא רציניים.

yujinius אוהב/ת את זה.
  4. 32 נק' מוניטין
    0
    עזוב..

עזוב.. משתמש מתחיל

עזוב..
    לייקים:
    29
    אתה משווה אדם טבעי למוזרק? יש טבעיים רצינים ולא רציניים. כמו כן יש מוזרקים רציניים ולא רציניים. מלבד שלדעתי המוזרקים הרציניים היחידים הם מתחרים מוזרק שמשקיע בתזונה שינה ואימונים כמו אדם טבעי (משתמש בדוגמה שלך) הוא כבר מוזרק פחות רציני כי הוא לא מבין שהוא צריך להשקיע יותר כי על חומרים הגוף שלו מסוגל לקבל יותר עבודה.

5. 540 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    430
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    קודם כל אני עובד הרבה יותר קשה ממוזרקים וזה עובדה. אני מתחרה נגדם ולוקח אותם בלי מלח, זה מעיד על הצלחה גדולה יותר בתור טבעי שדורש עבודה כפולה ומכופלת.
    בתור אחד שמכיר מוזרקים, אני אוכל פי כמה יותר מושקע ומחושבן מכל מוזרק שאני מכיר (ואני מכיר את המפורסמים ביותר).
    גם מפיונרים עובדים קשה, וגם סוחרי סמים ואנבולים עובדים אפילו מאוד קשה, וכן, אני מזלזל גם בהם.
    מי שהולך בדרך חסרת אחריות על עצמו, ומזיק לעצמו או שלוקח דרכי קיצור, אני בז לו (אני לא מדבר על מתחרה שנכנע להזריק כדי להיות מקום ראשון).
    אתה פשוט לא מבין באימונים או במוזרקים, אתה לא מבין איזה אימונים צריך לעשות כדי להגיע רחוק, ומי הם הקהל שמזריק.
    לא סובל מכחישים. קיבלת במה, התפרסמת בזכות חומרים לא חוקיים (או חוקיים, למי איכפת), ואתה גם בא לקחת את הכבוד שמגיע לטבעיים שעבדו פי כמה קשה ממך.
    מזריק מכחיש בדרך כלל נראה בסדר בלבד, ברגע שהוא טוען שהוא טבעי, הוא סוג של אגדה ודוגמה שמעוררת תקווה ושאיפה אצל מתאמן טבעי שאיכפת לו מהבריאות והגוף שלו. אם אתה מכחיש, אתה נותן תקווה שיקרית, ולוקח קרדית על מה שבכלל לא מגיע לך. אם הייתה דפוק והזרקת, תשא בתוצאות, אם יש לך אישה מפגרת שתעזוב אותך בגלל זה, תעזוב אותה קודם כי אין התאמה. מיתוסים לא גורם לאף אחד להתרחק ממוזרק, זה לא מדבק. יש נזקים מוכחים, וזה לא רק אני אומר, אתה תשמע את זה מכל מוזרק שנשאר לו טיפה שכל בראש למרות ההחלטה המפגרת שלו. כל ילד בפורום כאן ששואל מאיפה להשיג חומר, כולם יגידו לו שיתרחק מזה. אני לא שופט אף מוזרק על הדרך שהוא הגיע למצב שהוא החליט להזריק, כמו שאני לו שופט אחד שמשתמש בסמים איך הוא הגיע לשם. זה אותו דבר, זה לא חוקי ומזיק.
    זה אפילו לא אחוז.
    אני מתחרה powerlifting, הסיכוי בכלל לא אפסי. בתחרויות עולם ופיתוח גוף הסיכויים מאוד נמוכים אבל זה פחות מאחוז מהמוזרקים.
    שוב, זה שטויות. אני משקיע פי כמה מכל מוזרק שאתה ואני מכירים. ואתה מוזמן להיפגש איתי ולהכיר את האימונים שלי וההשקעה שלי. זה הרבה יותר קשה להתחרות טבעי ממוזרק במיוחד אם אתה מתכנן לנצח במקום הראשון.

6. 36,166 נק' מוניטין
    0
    yujinius

yujinius משתמש על משתמש כבוד

yujinius
    משתמש כבוד
    לייקים:
    11,959
    מצד שני הגוף שלו מגיב ומתפתח יותר טוב מאותה כמות עבודה אז למה שיעשה יותר עבודה?

7. 2,676 נק' מוניטין
    0
    Ohad

Ohad משתמש משקיע

Ohad
    לייקים:
    822
    חד"כ:
    בהקשר של התגובה הקודמת שלך, מה רלוונטי ומה לא ?
    שני אנשים רוצים להיראות טוב? זה שמישהו מתחיל להזריק זה אומר שהוא צריך לחיות בחדר כושר?
    מוזרקים היחידים שרצינים הם אלו שמתחרים ? תפתח קצת פיטנס ותראה איזה רמה גבוהה יש בחול, והם לא מתחרים.(גם אם התחרו פעם).
    להגיד שהם לא רצינים זה אבסורד, אם הם יבחרו לעלות על במה הם כנראה ינצחו את כל מי שעליה.

אני מדגיש את הדברים שאני מתייחס אליהם במה שרשמת.

לוקח אותם? אין לי מושג איזה מוזרקים אתה מכיר. כנראה שרובם לא יודעים מה הם עושים ו/או עם גנים לצערם פחות טובים.

כנראה שהמוזרקים שאתה מכיר הם חובבנים לגמרי, אני מכיר כמה אפילו בפורום הזה, שגם לפני שהזריקו כנראה הרימו יותר מ99% מהמתאמנים הטבעיים.(ייתכן שגם יותר ממך).

אתה מזלזל בהם ? מצטער אבל גם אם יוסיין בולט לקח חומרים כדי לקבוע שיאי עולם אתה חושב שאתה יכול לזלזל בהישג כזה? אם אתה עונה לזה כן אז אין מה להמשיך בדיון בכלל.

דרך חסרת אחריות? וקיצורי דרך? אתה מדבר על אנשים שאין להם מושג מה הם עושים.
    יש מתאמנים עם הרבה אחריות, שרוצים להגיע לקצה והכי גבוה שאפשר ולכן החליטו לקחת את הדרך הזאת.(גם אם הם לא עושים את זה כדי להיות מקום ראשון). ואגב זה לא דרכי קיצור, כי לרמה מסוימת של סטרואידים אי אפשר להגיע בתור טבעי.

אנשים יכולים להגיד מה שהם רוצים, זה שאנשים בוחרים להאמין לזה זאת בעיה שלהם.

אגב מעולם לא נגעתי בחומרים אנאבולים.

8. 540 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    430
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    פיספסת כמה נקודות חשובות שאמרתי.
    אני פאוורליפטר, אז אני כשאני אומר שאני לוקח אותם, אני לא מתכוון שאני נראה יותר גדול או פחות שומן, אני מרים יותר. אני מתאמן בחד"כ עם הרבה מוזרקים בודיבילדרים. אף אחד במשקל גוף שלי לא מרים יותר ממני אפילו לא בבנצ' (שזה "ה"תרגיל של בילדרים).
    אני יודע שיש פאוורליפטרים במשקל גוף שלי שמזריקים ולוקחים אותי (אמנם לא פגשתי אותם, אני מאמין שיש), הם לא אחוז אפילו של המזריקים. להיות כל כך קרוב למקום ראשון ולדעת שכל מה שצריך לעשות כדי להשיג את זה, זה להזריק, זה פיתוי רציני, ואני לא שופט מי שמחליט להזריק בגלל זה. אישית אני רוצה לשבור שיא עולם בגיל 100 בעז"ה, ואני מאמין שהדרך לזה, זה דווקא בלי להזריק.
    99.5 % מהמזריקים הם אדיוטים חסרי אחריות שדופקים את עצמם. זה לא חוקי, ואני לא מבין למה אני צריך להסביר את עצמי שאני מזלזל באנשים שעוברים על החוק. ומזיקים לבריאות שלהם. אמנם יש אנשים שהפיתוי גדול, ואולי אפילו חישבנו ששוה להם הנזק והסיכון לעומת הרווח.
    אז אכתוב שוב, והפעם מודגש "99% מהזריקים הם חסרי אחריות, ואולי גם מחפשים בסה"כ דרכי קיצור. ל 100% מהמזריקים (שלא מזריקים בעצת רופא) זה לא בריא, ומזיק". כמה זה מזיק, והאם בכלל ירגישו בנזק לפני שימותו? זה שאלה אחרת. אבל גוף האדם לא נועד להיות בשיגעון הורמנלי מעבר למה שהאבלוציה או אלוקים קבע לנו.

9. 32 נק' מוניטין
    0
    עזוב..

עזוב.. משתמש מתחיל

עזוב..
    לייקים:
    29
    אם אתה מנצח מוזרקים בלי מלח כנראה שהמוזרקים האלה נכנסים לקטגוריה של ה"לא רציניים" ושוב יש פה התייחסות למוזרקים שאני בכלל לא מבין אותם. למה אי אפשר פשוט לקרוא את מה שכתבתי וכבר עניתי כמה וכמה פעמים? אם אדם מוזרק מפסיד לאדם טבעי והטבעי עבד קשה יותר ממנו המוזרק כבר מאבד חלק מהתנאים (לפחות שלי) להגדרה "רציני":
    1. לוקח חומרים מבלי להיקרע באימונים, תזונה ושינה
    2.לוקח חומרים מבלי שמיצה את הפונטציאל הגנטי שלו
    מכך, שהטענה שלך שאתה מביס מוזרקים היא לא רלוונטית, מפני שההתייחסות שלך היא למוזרקים לא רציניים.
    להזריק זו דרך חסרת אחריות? אתה צודק, אבל לא מההזרקות נובעת ההערכה שלי אליהם. אלא מהעבודה הקשה. ואל תעיז יותר להשוות מאפיונר למוזרק. ההבדלים ביניהם ברורים. ואם אתה לא בז למוזרקים שמטרתם לנצח תחרויות אז למה בכלל הזכרת את הלא רציניים? והרי כבר ידוע לך שכוונתי היא למוזרקים הרציניים. אני לא מבין באימונים? אולי. אבל אני כן מבין שמוזרקים רציניים לוקחים בקלות מוזרקים טבעיים. אני רוצה לראות אותך על במה לוקח את בריאן שואו או אדי האל בטוטאל או כל ליפטר רציני אחר (בהנחה ואתה אכן טבעי כפי שאתה טוען ולא מוזרק, למרות שלהגיע לרמה של בריאן שואו ואדי האל ושל ליפטרים רציניים צריך להתאמן הרבה שנים עם חומרים).
    אגב, אני אשמח לראות הוכחה שאתה עובד קשה יותר מביג זי, ולאד אלחזוב, בריאן שו ועוד ועוד. ואם אתה אכן עובד קשה יותר מהם, קלוט קטע. אתה לא ברמה שלהם ולא מתקרב.. חשבתי שאתה לוקח מוזרקים בלי מלח, לא? כל ליפטר מוזרק רציני לוקח ליפטר טבעי. לטעון אחרת זה לטעון שלסטרואידים אין השפעה.
    אל תסבול מכחישים, שיהיה לך לבריאות. שמור זאת לעצמך וכבד אותם. זה שכואב לך שהוא חזק יותר ממך זה בסדר, אבל את השנאה שלך אליהם שמור עם עצמך.
    אגב, קרעת אותי מצחוק:
    "מזריק מכחיש בדרך כלל נראה בסדר בלבד" אני מאמין שהתייחסת גם לכוח. צודק, כי בריאן שו זכה רק 4 פעמים בתואר "האדם החזק בעולם".. פיי. איזה חלש הוא.. אם הוא כל כך חלש, מה אתה לעומתו, שמרים הרבה הרבה פחות ממנו?
    חחחח..צודק!! אם האשה שלך גילתה שאתה נוטל סמים והתגרשה ממך אז היא מפגרת!!! בואנה אתה מפציץ אתה..
    אני מכיר מוזרקים שאנשים מתרחקים מהם בגלל העצבנות והאגרסיביות שהם משדרים בתקופת הסייקל ואין להם חברים.. מה בדיוק חשבת? שחומרים זה משחק ילדים?
    אני מסכים אתך שנגרמים נזקים למוזרקים.
    מי ששואל בפורום איך להשיג חומרים, ינעלו לו את השרשור מפני שהוא עבר על חוקי הפורום. ומסכים אתך לגבי זה, רוב המוזרקים (לפי דעתי) אומרים לאנשים להישאר טבעיים ולא לקחת חומרים. אבל מפה ועד לטעון שאתה עובד קשה יותר ממוזרק רציני (בהנחה שאתה טבעי).
    כתבת שאתה לא שופט מוזרקים אבל כבר שפטת:
    "לא סובל מכחישים"
    "ומזיק לעצמו או שלוקח דרכי קיצור, אני בז לו"
    "ואני מזלזל גם בהם" (מאפיונרים, משמע אתה מזלזל במוזרקים)
    וזה רק מה שרפרפתי לרגע, לא באמת טרחתי לחפש.
    אבל פה באמת הצחקת אותי:
    "ואני מכיר את המפורסמים ביותר" (מוזרקים). כן? לך תתחרה בבריאן שו או כל ליפטר מוזרק רציני אחר ותסיים עם טוטאל גבוה משלו. הוא מוזרק+מכחיש. לפי הטענה שלך זה אפילו אמור להיות קל יותר אם הוא מכחיש. אתה לא יכול לנצח ליפטר רציני מוזרק אחד, וברור שלא תוכל להיות "האיש החזק בעולם" (בהנחה שאתה טבעי) או לזכות במקום הראשון בכל תחרות powerlifting או bodybuilding של מוזרקים רציניים.
    תראה לי ליפטר מוזרק רציני אחד שהטוטאל שלך גבוה משלו.
    ותפסיק כבר לחזור על דברים שכבר עניתי עליהם והטענות שלך. אין הרבה מוזרקים רציניים וכבר ציינתי זאת מקודם.

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/19
  10. 540 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    430
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    לא אביא שמות כאן. בסה"כ מה שאמרתי ומשום מה אתה ממשיך לפספס את הנקודה שלי, זה "99% מהמוזרקים לא רציניים" ובהם אני מזלזל.
    תודה, הגענו לאנשהו.
    יש לי רשימה ארוכה של אנשים שאני לא מעריך, והיא ארוכה מאוד.
    ואתה גם לא מבין בתחרויות. הבאת דוגמאות של מתחרים שלא בקטגוריה שלי. בקטגוריה שלי זה קצת אחרת. אני מסכים שבעולם להיות מספר אחד זה כנראה בלתי אפשרי בלי להזריק, ואני לא שופט אחד שהגיע למצב של החלטה שהוא מוכון לעשות הכל בשביל התואר הנכסף.
    אבל בארץ זה אפשרי פלוס, במיוחד בקטגוריות הנמוכות. אל תשווה ליפטר במשקל כבד לקל, זה רק מוכיח על הבורות שלך, תעישה קצת שיעורי בית, תלמד על אימונים, מוזרקים, ותחרויות ונמשיך את הדיון.
    אתה מוזמן לשלוח לי בפרטי, ואתן לך כתובת של החדר כושר שלי, ותראה את האימונים שלי ואשמח לסביר לך גם על התזונה והאורח חיים שלי. ואתה תשווה לבד למוזרק בקטגוריה שלי.
    הנה עוד סיבה לזלזל באדם שמפיל את אימתו על האנשים הכי קרובים אליו בשביל כבוד, תהילה ופרסום. אני בז להורים ובעלים מכים ומזניחים. לא כל המוזרקים כאלה, ואני אפילו מאמין שרובם לא. אבל אותם שמוזרקים שהמשפחה בורחת מהם בגלל ההתנהגות האגרסיבית שלהם כלפיהם, מגעילים אותי, וסדר העדיפויות שלהם מעוות.
    אני מזלזל בהם ולא שופט את מה שהוביל אותם לזה. אולי גם אני, אם הייתי עובר התעללות מינית או פיזית בתור ילד, ובחיים לא היו נותנים לי מחמאה מאף אחד, יש מצב שהייתי מקריב הכל בשביל הכבוד והתהילה. אני לא שופט אותם.
    אני מזלזל בהחלטה, אני גם לא שופט פושע על החיים שהוא עבר שהוביל אותו לפשע.
    יודע מי הוא, לא מכיר אותו אישית, אני מכיר אישית הרבה מוזרקים ואפילו כמה קטגוריות מעלי שלא יודעים לנצל את הסטרואיידים כמו שצריך ונשארים דפוקים בלי כוח.
    מי שמזריק ויודע להשתמש בזה נכון, יקח אותי בקלות, כמו שאם אני אזריק, אהיה יותר חזק ממה שאני היום. אבל 99% לא משתמשים נכון, וחש כלפיהם זלזול עצום. לאחוז ה1, אני בתערובת של התפעלות הערכה ורחמים. אבל אני רואה בהם עוצמה והערכה. שום זלזול, אבל מעט רחמים אולי.
    אשמח להמשיך את הדיון אחרי שתצפה בכמה תחרויות, תתחיל להתאמן, ותלמד קצת על עבודה קשה במכון.

11. 32 נק' מוניטין
    0
    עזוב..

עזוב.. משתמש מתחיל

עזוב..
    לייקים:
    29
    הייתי ממשיך את הדיון אבל אני מתחיל להרגיש שזה כבר נהיה קרב למטרת כבוד לכן אני רוצה להפסיק.
    אוהב אותך אלחנן ומבקש את סליחתך אם פגעתי בך.
    אולי הייתי בוטה. מצטער.

12. 81 נק' מוניטין
    0
    dox

dox משתמש פעיל

dox
    לייקים:
    77
    @elchonon
    מאיפה הסטטיסטיקה על המוזרקים?

13. 20 נק' מוניטין
    0
    Boyyy

Boyyy משתמש מתחיל

Boyyy
    לייקים:
    16
    הידע שלי על חיו של בריאן שואו קטן ולכן מעניין אותי לדעת מה ההוכחות שלך לכך שהוא לא טבעי .

14. 5,725 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    2,892
    אם אתה אפילו צריך לשאול את זה יש לך עוד הרבה מאוד מה ללמוד

Deidara אוהב/ת את זה.
  15. 20 נק' מוניטין
    0
    Boyyy

Boyyy משתמש מתחיל

Boyyy
    לייקים:
    16
    מסכים לגמרי ואני מאוד נהנה להחכים גם מדבריך . :91:
    אני מבין שאתה טוען שבלתי אפשרי להגיע לרמה שלו ואני בטוח בכך , מה שמעניין אותי הוא אם@עזוב.. מסתמך על איזה מאמר או סרטון עליו .
    אם הוא לוקח או לא זו לא השאלה שלי .

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/19
  16. 540 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    430
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    המצאתי אותה. נראה לי שהמספר האמיתי הוא יותר כמו 99.76.
    אני לא חושב שיש צורך בהוכחות, הוא מטורף לגמרי, אין סיכוי שהוא טבעי. הייתי מת שיוכח אחרת. ויש לו דרכים להכיח את זה אם היה לו הוכחות.

Boyyy אוהב/ת את זה.
  17. 5,725 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    2,892
    הוא לא מכחיש, הוא מעולם לא טען שהוא טבעי, אבל הוא גם מעולם לא טען שהוא לא טבעי.
    ברמה שלו לאף אחד אין ספק שאי אפשר להגיע לשם טבעי, והוא מתחרה בספורט ללא בקרה, ככה שאף אחד אפילו לא שואל אותו, כל אחד שישאל אותו יהפוך להיות בדיחה מהלכת

Deidara, Boyyy, yujinius ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  18. 81 נק' מוניטין
    0
    dox

dox משתמש פעיל

dox
    לייקים:
    77
    בגדול אתה מקנא בסדר גם אני מקנא אין מה לעשות

19. 540 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    430
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    אני ממש לא מקנא, כמו שלא כולם חולמים להיות שחיינים הכי טובים. אני יודע שקשה לך להאמין שלא כולם חולמים להיות הענק הירוק (לא חושב שזה יפה). ולא כולם חולמים להיות הכי חזקים במחיר של בריאות.
    אין לי חלום להיות החזק ביותר בעולם, אני אוהב את הכוח שאני משיג באימונים שלי, ועל הדרך אין לי בעיה להתחרות.
    אני בז לרעיון של הזרקות כדרכי קיצור, וכאמצעי למטרה כל כך מינימלית.
    אני מסתכל על אלופי עולם בכל תחום בצורה דומה בין אם הם שחיינים, פאוורליפטרים, שחקני כדורגל, כדורסל, או צלפי חץ וקשת. ההסתכלות שלי היא בהתפעלות והערכה. ואם במקרה אחד מהם סובל מאיזה מחלה פיזית או מוחית, זה לא מוריד את הערכתי אליו ולכן אם הוא מזריק אני לא מתפעל פחות.
    הדעה שלי נגד מזריקים הוא בעיקר נגד האפסים שבינהם שלא משיגים את המטרות האמיתיות שיכולים להשיג, ולאלה שמזיקים לעצמם ולסביבה שלהם בגלל חוסר הבנה בסטרואידיים. לכאלה שמבינים בזה, ושהצליחו להשתמש בזה כדי לעקוף טבעי משקיען, ולא נדפק לו כל הבריאות והזוגיות שלו בתהליך, אני אומר כייף לו. כמו שאני לא אסע במהירות מטורפת כי זה מסכן את חיי, ומי שנוסע כך, אני לא מקנא בו, ואני שמח אם הוא נשאר חי אחר כך, ואני חושב שהוא עשה משהו דפוק.
    גם מזריק אני שמח אם הוא נשאר בריא אחרי מה שהוא עשה לעצמו, ואני חושב שהוא אדיוט שמסכן את עצמו.
    מתחרים בקנה מידה עולמי זה לא הנושא, וזה כמובן לא עניין של קנאה.

20. 81 נק' מוניטין
    0
    dox

dox משתמש פעיל

dox
    לייקים:
    77
    אמלק: אתה מקנא במי שמגיע לרמה שלך אבל בחצי מהזמן

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...