אחרי שנתיים על חומרים

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י gal498, ‏13/1/19.

טוען...
  1. 13 נק' מוניטין
    0
    gal498

gal498 משתמש מתחיל

gal498
    לייקים:
    13
    Clomid 200mg + Nolvadex 60mg
    12 יום Clomid 100mg + Nolvadex 40mg
    14 יום Clomid 50mg + Nolvadex 20mg
    המשכתי עוד משהו כמו 30 יום או יותר של טמוקסיפן בהמלצת @frozen ומאז שהייתי על טמוקסיפן בלבד הרגשתי הבדל משמעותי וגם בבדיקות הדם נראה שיפור

2. 674 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    441
    לא כרגע לא עשיתי. הרמתי את הטסט' חזרה בעיקרון ואז הפסקתי. כי הייתי על 4.2 זה תלושה של מוות.
    הבדיקת דם האחרונה מראה שאני על 18 לערך, אחרי 3 שבועות מהזריקה אחרונה, שהפסקתי חומרים. כי הייתי על 4.2.

האמת שבגלל חוסר שינה חמור לא הייתי עושה זריקות קבוע, כלומר הייתי עושה טסט קצר, ואנטט כל 3-4 ימים, בגלל כשאני עושה זריקה אני לא נרדם באותו היום וזה גורם לי ללחץ ביום למחרת.

אז ככה.
    לקחתי מאמצע חודש 6 אנטט והתחלתי עם קצרים, אחרי 3 שבועות החלפתי לסוסטנון "רפואי" בסוף מתברר שזה לא סוסטנון, כך יצא שהזרקתי כל 3 ימים לערך רק טסט קצר 100 מג , וסוס מזויף במשך חודשיים כמעט, ואז הפסקתי, ביצעתי את הבדיקות והטטט טוטאל עלה ל-18 מאמין שהיה יותר, עד שביצעתי בדיקת דם ירד חזרה.

לפני זה הייתי בהפסקה של כמעט חצי שנה בלי חומרים בכלל ובלי pct לכן היה נמוך מאוד. לא עשיתי אפילו זריקה חד שבועית כי לא התאמנתי והרבה דברים היו מסביב.

עכשיו יותר חשוב לי להוריד את הערכי כבד, ולסיים את שאר הבדיקות ואחכ להתחיל אבל אם זה יבוא על חשבון שהטסט ירד חזרה אעדיף 250 מג לשבועיים מאשר לסבול שוב.

3. 1,133 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    832
    אם החלטת להפסיק אז ברור שתצטרך PCT .. ותוך שבועיים בתוך הPCT כבר לבדוק לאן הגעת ואיך ממשיכים בבדיקת דם .
    מוזר איך לא הצליח הpct הזה , יש לך בעיות בול מה שהPCT אמור לעזור.
    יש מצב וזה קורה שסייקליסטים קונים כדורים לPCT ויוצא שהם קנו כלום בעדיפה של תרופה מזוייפים ואז הם חושבים שהם עשו PCT וזה משגע אותם .

4. 13 נק' מוניטין
    0
    gal498

gal498 משתמש מתחיל

gal498
    לייקים:
    13
    יש מצב שהכלומיד היה הטמוקסי היה של טבע
    הכלומיד של ורטקס בכל מקרה אני חושב על לעשות סייקל ואז לנסות שוב פסיטי מסודר
    אגב אשמח להמלצה לסייקל אני לא בטוח אם כדאי לי להיכנס עכשיו לסייקל כשרק חזרתי להתאמן ואני איזה 17 א״ש מה דעתכם?

5. 1,133 נק' מוניטין
    1
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    832
    גרוע מאוד :faceplam:
    עכשיו אני מבין לפי ההחלטות שלך איך הגעת למצב כזה עד שלא תחייה שנה עם טסטוסטרון טבעי ברמה של גבר מתאמן .. אל תחשוב מה הסייקל הבא .
    תנסה להשיג תרופות PCT ממקור אחר ..

Navira אוהב/ת את זה.
  6. 674 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    441
    לא החלטתי, אני עוד חושב על זה.
    אם אתחיל אז אעשה pct אגרסיבי.
    אוביטרול
    טמוקסי
    כלומיד
    כי גם ככה חורף אני כבר לא רואה טעם להמשיך פחות אכפת לי.

7. 1,133 נק' מוניטין
    1
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    832
    יפה :victory:
    PCT טוב יכול לעלות לך את האימונים .
    --- עידכון הודעה, ‏8/9/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏8/9/19 ---
    אוביטרל קשה להשיג .. אתה מצליח ?

Gnfit ו-Navira אוהבים את זה.
  8. 674 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    441
    חח ב-pct אני לא מתאמן, לא מוצא לנכון להשקיע.
    כן יש לי כבר במקרר.
    אני קונה הכל מראש תמיד. כל תרופה יש לי מראש, אני אוהב שיש לי בצד אקסטרה. :blush:

שים אוהב/ת את זה.
  9. 1,036 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    649
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    נמממ אחי תאמת אני לא ברמה של רוב המתאמנים המוזרקים אולם בסייקל אני כן נירא "הבחור שמזריק" במיוחד עם יש שם דקה או ודיבול זה נותן עליה דרמטית במסה ובכח שגורם לשאר לתהות לגביי... אבל אני חייב לציין שרוב השנה "אני טבעי לגמריי" (אם ציר פעיל) כן אני בהחלט לא נירא כמו בסייקל אבל אני עדין מסופק ממה שיש לי ומהכח שאני מצליח לשמר אני בכללי מאוד אוהב להתאמן וזה מעביר לי זמן גם בלי חומרים אני יכןל למצוא את עצמי מרוצה מהתוצאה אני נפשית משתדל להיות מאוד חיובי והגיוני. באמת המשפט הזה "בתור טבעי אף פעם לעולם לא תיראה כמו מישהו על חומרים" נכון בעליל ואני לא מתרגש ממנו אני נהנה מלהתאמן אף פעם לא בעיה להתארגן על סייקל מי כל סוג להתיישב על המזרק,לסדר אחלה תוכנית אימונים,לכבות שמחות אחרי השעה 11 בלילה, להזרים יותר אוכל. זה לא האתגר. האתגר האמיתי הוא לשמור על הבריאות מה שבהחלט לא יקרה עם שימוש בחומרים יש לי מודעות לזה ובכל זאות אני עושה את זה.המסקנה מי כל זה שמטרות משתנות מאדם לאדם כנירא אני מרוצה ממה שיש לי אבל עם היה לי קו מחשבה אחר יכול להיות זה לא היה מספיק לי והייתי דוחף חומר
    אגב אני בסייקל כבר בשבוע 5 וחושב למשוך אותו עד שבוע 8 בצער רב בגלל שהקדימו את הסמסטר לכן אני אשאלב אנפולון בפעם ראשנוה ואחזור לעדכן,ואגב לגביי Pct אני דוןקא כן נותן מאמץ וכן יורד ל פרוטוקל כח ומנסה לשמר למרות שאחרי סייקל 3 תעשה מה שלא תעשה זה "נושר" ממך
    אבל אחרי Pct אני בהחלט נח מי כל האימונים האלה שבועים של פיצות,פורנו,צפיה בעצמי בנראה איך אני מתכווץ,יציאות עד שעות מאחורות ולא אכפת ממה לאכול, למזלי אלכוהל וסמים לא בתחום שלי... אולי קצת קסנקס וגם זה אני בכמויות מזעריות

BlackEyes אוהב/ת את זה.
  10. 674 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    441
    למען הכנות אני שחכתי מזה להתאמן טבעי בכלל, פסיכולוגית אני בנאדם שנותן 100 אחוז או שלא עושה בכלל. אני שנים על חומרים אבל משחק במינונים משמר וכו' לא עשיתי ניקוי כי זה לא דיבר אליי, הפעם האחרונה שעשיתי ניקוי... :confused001:

אבל האמת שבשנים האחרונות לא הייתי יושב לחשב קלוריות וכו' רק ערכי חלבון פחמימה ושומן, אני זוכר שתמיד לפני הבעיות עיכול היה לי רעב מטורף שלא פוסק הייתי תמיד על 6 אחוז שומן גם פחות, אירובי פעמיים ביום ממרץ ועד סוף הקיץ ככה. לא אומר שלא היו נפילות, אבל הייתי חוזר לשייפ במהירות.

אני אף פעם לא הייתי מרוצה, ואם הייתי מפסיק כמו שאמרת הייתי נושר, ורק בחיטוב האחרון הגעתי לאן שרציתי, וחוק מרפי :s13:

לגבי יציאות תמיד יצאתי, מסיבות בריכה בעיקר :blush: אף פעם לא לקחתי את זה זהו אני בסייקל ואין לי חיים, נהנה מהכל..

נפאלון אתה מדבר על אנדרול של פארמהקום?

זה יעיף אותך במסה ובכוח בעיקר כוח הכל יהיה לך קל.
    יש לי תמונות שהן יחסית ממזמן, הייתי בשייפ מפחיד כל הזמן, פסים, ורדים בחזה, אני יכול להראות לך תמונה אתה תהיה בשוק. לכן פחדתי להפסיק תמיד.

נערך לאחרונה ב: ‏8/9/19
    Navira אוהב/ת את זה.
  11. 1,133 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    832
    הכאסח שצריך לתת בPCT הוא חלק מהPCT :sporty019-49:
    אם אתה על טסט שנים ואף פעם לא הפסקת זה לא הזמן להפסיק ! אל תפסיק כרגע !

Navira, AFBB ו-Gnfit אוהבים את זה.
  12. 674 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    441
    אז מה אתה מציע?
    כי כרגע אני לא במצב של סייקל, זה ממש משבש לי את המעיים והכל, אני כרגע יכול לרדת בכיף לזריקה חד שבועית או אחת לשבועיים.

13. 3,364 נק' מוניטין
    1
    McGregor

McGregor משתמש משקיע

McGregor
    לייקים:
    1,920
    אחי, זו הבריאות שלך
    תסיים לפתור את הבעיה, תרד בינתיים מחומרים, תעשה פי סי טי כמו שצריך. תתאושש, תעשה בדיקות מקיפות ואז תחזור כמו שצריך כשאתה בריא יותר וחכם יותר.
    תמשיך בינתיים להתאמן כי דווקא עכשיו זה הכי חשוב לשמור על הרווחים של השנים האחרונות.
    אתה סתם דוחה את הקץ ולא חושב על העתיד, אתה צריך להראות בגרות נפשית כמו שחקן כדורגל שקורע את הרצועה הצולבת, רק החזקים בראש וחזקים נםשית חוזרים מפצייה כזו. הכל טוב אתה תמשיך להתאמן ואתה תראה מעולה אולי רק פחות וסקולארי.
    תוצאות לא נעלמות ביום אחד ולא בחודש אחד.
    תחשוב גם על העתיד, אתה עכשיו חושב אולי שלא תרצה משפחה וילדים אבל מבטיח לך שדעתך תשתנה.

קיצר, קח על עצמך לפתור את הבעיה שלל כמו שצריך ולהתאושש כמו שצריך ותמשיך להתאמן!

Gnfit אוהב/ת את זה.
  14. 1,133 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    832
    אכן לזה התכוונתי .. לא תוכל לצאת במצב כזה לPCT אחריי שנים צריך כאן תרופות אחרות כמו טריפטורלין .. ובלאגן .. עדיף לך להשאר בסוג של TRT זריקה של בין 100ml ל 125ml בשבוע . אפשר לאט לאט עם הזמן לגנוב כמה ימים להאריך את השבוע לעוד יום ועוד יום .. נגיד שזריקה כזאת תגיע אפילו ל8 ימים .. תלוי באיך אתה תרגיש עם זה .

Gnfit אוהב/ת את זה.
  15. 3,364 נק' מוניטין
    0
    McGregor

McGregor משתמש משקיע

McGregor
    לייקים:
    1,920
    אני חושב שאתה טועה
    פי סי טי כולה 4 שבועות, במקרה הגרוע שיתחיל את הטיםול אחרי הפי סי טי במידה וזה לא מתאפשר ביחד

16. 3 נק' מוניטין
    0
    אור_אסי

אור_אסי משתמש מתחיל

אור_אסי
    לייקים:
    13
    כל כך עצוב לקרוא את זה בתור אחד שלקח תרופה,ועד היום נדפקתי בגלל התופעות לוואי שלה(בערמונית) מאחל לך רפואה שלמה ושתחזור לעצמך

17. 674 נק' מוניטין
    0
    Gnfit

Gnfit משתמש פעיל

Gnfit
    לייקים:
    441
    טריפטורלין לא בעיה לארגן. עשיתי פעם בעבר לפני כמה שנים טובות. הסיבה שחשבתי על pct היא להימנע מהזריקות ולתת לגוף לנוח קצת מכל הסטרס.
    הטיפול הוא פיזוטרפיה לריצפת אגן אין לי מושג כמה זמן זה ימשך, בין היתר גם תרגילים עם משקולות עושים, תלוי עד כמה חמור המצב אני לא יודע.

טוב לבנתיים אעשה אחת לשבועיים, קצר וארוך ביחד. יש לי עד ה-25 לחודש לחכות לבדיקה כרגע אין לי חשק כ"כ להתאמן למען האמת. האימון היחיד שאני אוהב זה חזה, כל השאר אני כבר מתעצל.

אני שואל את עצמי עכשיו איך קיון לברוני אז בעצם היה מתאמן רק כ-5 חודשיים ומפסיק, ואז חוזר להתחרות כאילו כל השנה התחרה גם סוג של trt או מה o_O
    --- עידכון הודעה, ‏8/9/19 ---
    תודה רבה אחי אמן

McGregor, אור_אסי ו-AFBB אוהבים את זה.
  18. 1,036 נק' מוניטין
    1
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    649
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    מבין אותך לחלוטין אח אני גם לא מחשב קלוריות רק מעמיס מתאמן כמעט כל יום (על חומרים) לא אכפת מכלום גם יוצא חופשי אבל אני מאוד מפחד תאמת זה נורא מפחיד זה עושה לי חרדות סייקלים ארוכים בלי Pct אנאפולון של בלאקן (אנדרול) איבדתי את את הפוסט על שיתוף חומרים יש לי תוצאות בדיקות דם וגם תמונות של החומרים. סייקלים וחרדות לא הולכים יחד אבל מסתדרים אני נשאר מאוד חיובי אבל לפעמים המוח יודע לאותת וזה טוחן אותך בסרטים בכל מקרה למדתי להתסדר עם זה בקלות אבל לפעמים יש למשל מינון שבאמת יכןל לשגע אותי במיוחד דיבול 40 מג עושה לי לחצי דם מטורפים במנוחה,חרדות, תוריד חזרה ל30מג
    הכל מסתדר כלא היה זה משהו הזוי לא יודע חסר לי את הפסיכיות הזו אבל מצעד שני המטרות שלי די שונות. הפעם היחידה שהייתי חטוב זה שעשיתי סייקל טסט נונדרלון קצר,מסטרון,ווינסטרול משכתי בערך 12 שבועות או קצת פחות אבל בהחלט הכרתי את עצמי כמו שאף פעם לא הכרתי את עצמי וידעתי טוב מאוד שזה רק תקופה קצרה שאני היה בשייפ כזה על אחוז כזה ועם מסה כזו בכל אופן המשכתי להתאמן כמה שאני יכול טבעי. חחח אל תשאל על הסייקל הראשון הכל לפי הספר ארוחות,אימונים,10:00 כיבוי אורות,10 יום לתוך הסייקל בדיקת דם, שבוע 6 בדיקת דם, וארבע שבועןת לאחר Pct בדיקת דם,אק"ג,אקו לב,הולטר לב חחחח אל תשאל

McGregor ו-Gnfit אוהבים את זה.
  19. 1,133 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש קבוע

שים
    לייקים:
    832
    אל תעשה טריפטורלין ואל תעשה PCT , ולא קצר וארוך ביחד .
    תגיע למצב של TRT שזה 100mg גג 125mg בשבוע . וזה יהיה "המנוחה" לגוף .
    וגם לא תאבד את החשק להתאמן.
    --- עידכון הודעה, ‏9/9/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏8/9/19 ---
    ורק טסטווירון שאתה מקבל מבית מרקחת !

Navira אוהב/ת את זה.
  20. 13 נק' מוניטין
    0
    gal498

gal498 משתמש מתחיל

gal498
    לייקים:
    13
    יש לי אפשרות להשיג פרגניל היית ממליץ להכניס פה גם כן אם כן איך לשלב אותו?
    2 חבילות כלומיד של 10 כדורים ו2 חבילות טמוקסי של 30 אמורים להספיק נכון?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...