אחרי שנתיים על חומרים

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י gal498, ‏13/1/19.

טוען...
  1. 13 נק' מוניטין
    0
    gal498

gal498 משתמש מתחיל

gal498
    לייקים:
    13
    עדכון של בדיקות הדם העדכניות הfsh נשאר אותו הדבר זה אומר שהכלומיד מזוייף?
    @frozen

קבצים מצורפים:

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/19
  2. 3,288 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש משקיע

frozen
    לייקים:
    2,291
    טסט חופשי וshbg יש?
    בהחלט הייתי מצפה לערכים יותר גבוהים מכלומיד ונולבה תקינים

3. 13 נק' מוניטין
    0
    gal498

gal498 משתמש מתחיל

gal498
    לייקים:
    13
    אלה הבדיקות שהרופא נתן מה אני יכול לעשות מכאן?

4. 3,288 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש משקיע

frozen
    לייקים:
    2,291
    הנולבה כנראה כן תקין כי בכל זאת יש לך טסט בנורמה והוא רפואי של טבע.
    כלומיד אולי תנסה להשיג ממקור אחר..זה באמת היה לי מוזר שלא חזר לך החשק אחרי חודש

Navira אוהב/ת את זה.
  5. 13 נק' מוניטין
    0
    gal498

gal498 משתמש מתחיל

gal498
    לייקים:
    13
    אני מנסה אבל לא מצליח אין לי ממש מקור אמין אמרת שאני יכול במקום לקחת 1 כלומיד 1 נולבה לקחת 3 נולבה כלומר 60 מ״ג לא?

6. 3,288 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש משקיע

frozen
    לייקים:
    2,291
    כן,אם אין כלומיד אז זה תקין

Navira ו-gal498 אוהבים את זה.
  7. 972 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    605
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    אני לא רופא ולא קרוב למעמד הזה יש לקחת מה שאני אומר כערבון מוגבל להלן הידע שברשותי, Lh בעצם הוא זה שאחרי על גודל האשכים שלנו ויצור הטסטוסטרון רוב חוסמי האסטרוגנים כלל מודולטורים (serm) הם בעצם עןזרים להפריש את lh על ידי משוב שלילי בעצם מי יותר טוב עושה את זה אכן אני לא יודע אבל אני בהחלט יודע שלפי הספר זה נולבה פלוס כלומיד ביחד!!! אוקיי לגבי fsh אני לא הכי בקיא בו. העדיפות היא להתיעייץ עם מומחה כמובן כמובן אחרי סייקלים של גדולים בלי שימוש בפרגניל קשה מאוד להחזיר את הציר (לרוב אפשרי לפי כל מה שמספרים?) על עצמי לא ערכתי ניסוי כזה לכן אני לא יודע מה להגיד חכם בנושא. אני חושב להמשיך עם הכלומיד והטמוקסי במינון של אחד מי כל אחד לעוד שבועיים. לגבי ספציפית הבדיקות דם כרגע הם ניראים שהם מתחילים להתייצב אט אט כמובן שיש עוד עבודה על פי יוטבר רוסי שהוא גם רופא מסביר שאפשר להעיזר בכלומיד אחרי pct ואין צורך יותר בנולבדקס כי כלומיד משפיע יותר על הרצפטורים במוח. לגבי טריפטולין/דקה פפטיל אני לא יכול להגיד המון אין לי ניסיון,חשק מיני זה 50 על 50, אחרי סייקל שני שלי (דיאנבול,טסט) החשק המיני שלי היה מעט מושבת היה זקפות בוקר וזקפות שאני מתעורר לפיפי בלילה,אך חשק מיני פגןע והייתי יכול לוותר על ס*ס טוב,אחרי הpct זה התחיל לחזור עם עצמו אך קרה לי דבר מאוד מוזר פשוט הכלי בייש אותי ולא הצלחתי לתפקד כמובן עשיתי בדיקות דם והכל תקין הטסט היה קצת מעל הנורמה בגלל הserms
    זאות אומרת היה לי טסט גבוה והחשק מיני לא רצה להגיע מהר,הייתי מרוסק ולא מבין מה זה עד שהתחלתי לאצת עם מישהי שממש נמשכתי כלפיה מינית והכל חזר למקומו אמרתי בראש שהכל בסדר זה רק בדימיון שלי ובאמת נתתי עבודה של גבר, בסייקל השלישי שלי למרות השימוש בnpp (כמובן מינון הטסט היה גבוה ביחס לnpp) בסייקל הכל עבד כשורה והיה מדהים לקראת סוף הסייקל שילבתי קברגולין (בדיקות דם נתנו לי תמונה ברורה שזה הזמן לשלב) הפסקתי את הסייקל גם בpct משום מה היה לי חשק מיני מטורף ולאחר הpct מעט נפילה ואחרי כמה ימים זה חזר למקום,המסקנה הגדולה היא זמן הסייקל,ומינון,זמן השבתה. לכן אני בטוח שזה חייב לחזור לך החשק אני מצטער שאני הולך להלחיץ אבל זה יכול לקחת גם חצי שנה וגם (תסלח לי) אז תתעזר בסבלנות תהיה פוזיטיבי בענין. אני לא רוצה לצאת טרול אבל על פי עוד אחד שמחשיב תעצמו לאנדוקרינולג ברוסיה אמר דבר כזה "תשתעשו עם עצמכם מידי פעם כדי לתת למוח להפריש lh" במיוחד לאחר סייקל כבד זה אמור לעזור, אני רק מניח תמשפט שלו פה אני לא יודע עד כמה זה נכון. המון בהצלחה תמשיך לעדכן

שים, gal498 ו-frozen אוהבים את זה.
  8. 13 נק' מוניטין
    0
    gal498

gal498 משתמש מתחיל

gal498
    לייקים:
    13
    @Navira שכחתי לציין שהחשק המיני שלי במגמת שיפור אמנם יש מצב שחלק מזה גם פסיכולוגי כלומר כשאני חושב על אם הוא יצפקד הוא פחות מתפקד אבל כשאני לא חוב על זה הוא מתפקד חחח בכל מקר במצב הנוכחי אני מסוגל לשרוד חצי שנה רק מקווה שימשיך להשתפר אני רק מפחד שברגע שאסיים pct המצב יחזור להיות רע אולי אני אצטרך למשוך את הפיסיטי לזמן יותר ארוך?

Navira אוהב/ת את זה.
  9. 972 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    605
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    המון מיזה פסיכולגי אחי בעקרון המצב צריך להשתפר הכל צריך למקומו תנסה עוד שבועים על כלומיד

gal498 אוהב/ת את זה.
  10. 13 נק' מוניטין
    0
    gal498

gal498 משתמש מתחיל

gal498
    לייקים:
    13
    הבעיה קהאמינות של הכלומיד הזה בספק
    --- עידכון הודעה, ‏1/5/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏1/5/19 ---
    זה מהאתר שלהם השתמשתי בקוד שיש לי על האריזה כדי לבדוק אבל עדיין לא יודע אם אפשר לסמוך מיהו מכיר / התנסה?

קבצים מצורפים:

11. 972 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    605
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    כלומיד וטמוקסי כלל ברזל תמיד רפואי

12. 13 נק' מוניטין
    0
    gal498

gal498 משתמש מתחיל

gal498
    לייקים:
    13
    אני לא מצליח להשיג כלומיד רפואי:confused001:

13. 972 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    605
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    תנסה לפחות של אלפא או של באלקן

14. 13 נק' מוניטין
    0
    gal498

gal498 משתמש מתחיל

gal498
    לייקים:
    13
    עדכון: אז ככה אני חודש בלי טמוקסיפן כרגע רק על טריבולוס וג׳ינסינג, מרגיש הרבה יותר טוב החשק המיני חזר אמנם לא חרמן כמו שהייתי בגיל 18 אבל יש זקפות בוקר וכו אז זה גם משהו.. אבל למרות זאת אני מרגיש עייפות כרונית פשוט כל הזמן עייף ורעב אין פאמפ באימונים בכלל אין כח להתאמן בשיט לא יודע אם זה בראש או לא אבל לפעמים אני בסרטים שהחשק המיני יחזור לא לצפקד אז אני די חרד לזה שהתופעות החיוביות היו שאריות של הטמוקסיפן במערכת ואני בעצם בירידה עצתכם?

Navira אוהב/ת את זה.
  15. 972 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    605
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    הייתה אצל רופא? בכל מקרה טריבולוס זה נחמד גמאני משתמש בו לא יודע תתועלת שלו,בהחלט בדיקות דם חייב לעשות אספר לך סוד הבדיקה האחרונה שעשיתי השבוע הטסט שלי היה 27 מתוך 32 (מאוחדת) הפרולקטין בטווח הנורמה ואני לא כזה רעב לסקס או לשפשף (יש זיקפות אבל לא רעב בלי חשק אבל הנשק לא מבייש ברגע האמת) אז המון מהפקטורים הם נפשיים,לחץ בעבודה,לחץ בחיים,לא הכל כמו בגיל 16, או בכל מקרה חייב פה עצת רופא מומחה,לפי ההרגשה שלך (בכלל לא פקטור) הטסטיקולות חזרו לגודל נורמלי? (האשכים)
    לגבי עיפות גמלי זה קורה בגלל העבודה אבל או בגלל לחץ בחיים או משהו שגורם לי לחשוב מידי, תעשה בדיקות דם פלוס פרופיל הורמונלי זה יתן תמונה הרבה יותר ברורה כרגע מה שקורה פה זה משחק הניחושים.

16. 13 נק' מוניטין
    0
    gal498

gal498 משתמש מתחיל

gal498
    לייקים:
    13
    האשכים חזרו לגודל נורמלי כן הייתי אצל אנדרולוג ששלח אותי לעשות בדיקת זרע פרופיל הורמונלי אין לי מושג איך אני מוציא מהקופ״ח עוד פעם אולי דרכו אצליח

17. 972 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    605
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    ומה עם תוצאות? של הבדיקות, בכל מקרה שחכתי לציין שאני יכןל להיןת בסייקל טסט סולו אולי קצת מסטרון כדי להימנע מי Ai
    ואני היה בהחלט חסר חשק עם אני היה עצבני או מישהו או יותר נכון מישהי תטמטם לי תשכל או שהיה לי לחץ מה שקרה לי באחד הסייקלים הייתה לי מישהי שתטמטמה לי תשכל סיבבה אותי לא היה לי חשק (בבדיקות דם הטסט היה בחלל shbg נמוך ואסטרודיול בטווח הנורמה) אז החומרים כן עבדו וכן היה תוצאות אבל ראבק המוח עסוק במשהו אחר אז מפה אני מסיק לעצמי שהמון זה פקטור נפשי גם. תבקש מהרופא שוב בדיקות שזה מאוד חשוב לך ואתה לא סתם שורף זמן יקר ת גיע למרפאה כי אתה מרגיש שיש בעיה המקרה הגרוע תבקש ממנו מרשם לויאגרה אל תתביש זה באמת עוזר במיוחד במצבים נפשים על הפנים

18. 13 נק' מוניטין
    0
    gal498

gal498 משתמש מתחיל

gal498
    לייקים:
    13
    יכול להיות שאתה צודק אחי גם לגבי העייפות אני קם די מוקדם כל יופ ונוהג שעה וחצי לעבודה אז זה בהחלט מעייף, לגבי החשק המיני כרגע אני די מבסוט מהמצב מקווה פשוט שיישאר ככה למרות שאני חושש שאני מרגיש סוג של ירידה אבל שוב יכול להיות שזה פסיכולוגי רק בדיקות דם יוכלו לגלות
    לגבי בדיקת הזרע עדיין לא ביצעתי אותה.
    אגב מה אתה חושב לגבי העניין של הפאמפ והאימונים העייפים זאת לא אינדיקציה?

19. 3,288 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש משקיע

frozen
    לייקים:
    2,291
    אני באמת באמת שמח לשמוע.. מרגיש כאילו עברנו תהליך ביחד:sarcastic:
    --- עידכון הודעה, ‏7/6/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏7/6/19 ---
    ותאמין לי עדיף שהחשק המיני יהיה באמצע,ולא מוגזם.
    עכשיו על טסט אני משתגע,זה פשוט מאבק עם הנפש לא לצאת לרחובות ולאנוס
    --- עידכון הודעה, ‏7/6/19 ---
    לא אינדיקציה לכלום. אתה סהכ חסר מוטיבציה כי התרגלת להתאמן על חומרים שנתיים.
    תמצא לך יעד חדש,משקל לשאוף אליו,תבנה תכנית ותפריט...תחזיר את האהבה הזאת

Navira ו-gal498 אוהבים את זה.
  20. 13 נק' מוניטין
    0
    gal498

gal498 משתמש מתחיל

gal498
    לייקים:
    13
    חחחחח לגמרי אחי
    תאמין לי שמת להתחלף אתך מתגעגע להרגשה הזאת

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!