נענה כורכומין + מולטי ויטמין

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י שחר וולטינסקי, ‏10/1/19.

טוען...
  1. 113 נק' מוניטין
    0
    שחר וולטינסקי

שחר וולטינסקי משתמש מתחיל

שחר וולטינסקי
    לייקים:
    41
    היי 2 שאלות.
    1. כורכומין - האם באמת אפקטיבי לטיפול בדלקות? יש מחקרים בנושא? מישהו שהתנסה?
    2. מולטי ויטמין - עד כמה באמת אפקטיבי אם לוקחים 2-3 כמוסות ביום? האם עדיף לקחת כל ויטמין בנפרד או שאפשר לקחת מולטי?

2. 288 נק' מוניטין
    0
    The King

The King משתמש פעיל

The King
    לייקים:
    82
    1. לדעתי כורכומין סתם חרטא. אם יש לך דלקת כנראה שזה לא מה שיפתור לך את הבעיה. לך לרופא שיתן שיתן לך כדור אנטי-דלקתי. מצד שני כנראה שנזק זה לא יעשה, אז אם לא אכפת לך לבזבז על זה כסף אתה יכול לקחת. אולי זה טוב כדי למנוע דלקות בעתיד.

2. אני לקחתי מולטי ויטמין לתקופה די ארוכה, יותר מחצי שנה ברצף כל יום 2 כמוסות של אופטי-מן, ולא הגשתי שום השפעה או שיפור מבחינה פיזית. בנוסף, גם אחרי שהפסקתי לא הרגשתי שינוי בכלל. אז זה תלוי מאיזו בחינה אתה שואל על אפקטיביות. אם אתה שואל מבחינה בריאותית אז אני לא יודע לענות לך, יכול להיות שזה תורם לגוף. אבל מבחינה פיזית, אני יכול להעיד על עצמי שלא הרגשתי שום השפעה מזה.
    דבר נוסף, אם הייתי לוקח היום מולטי ויטמין הייתי הולך על תוסף שהויטמינים בו מופקים מהטבע ולא סנטטיים. אומרים שהספיגה בתוספים האלה היא טובה יותר. חפש מוצרים שמצויין whole food.

שחר וולטינסקי אוהב/ת את זה.
  3. 5,113 נק' מוניטין
    0
    yogevnn

yogevnn מנהל ראשי מנהל

yogevnn
    מנהל
    לייקים:
    2,083
    יש מחקרים, לא הרבה שתומכים.
    מתחושה אישית זה עזר (אבל זה לא רלוונטי באמת) נזק זה לא יעשה. אם כלכלית אתה יכול הייתי מנסה. אבל בכל מקרה מומלץ פיזיותרפיה

אפשר לקחת מולטי

4. 1,213 נק' מוניטין
    0
    Grizzly Bear

Grizzly Bear משתמש קבוע

Grizzly Bear
    לייקים:
    353
    מי אומר? איך זה נבדק והוכח?

5. 211 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    162
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    זה עזר לי, ולהרבה מתאמנים אחרים שאני מכיר. אני לא אכתוב שמות כאן, אבל הרבה ספורטאים מפורסמים בארץ שאני מכיר ימליצו לך על כורכומין. השתמשו בכורכום בצבא הרוסי גם תקופה ארוכה.
    אני לא מכיר שום הוכחות מדעיות, אבל יש הרבה המלצות.

6. 97 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש מתחיל

Deidara
    לייקים:
    85
    כוכרומין זה ''אם זה לא יועיל, זה לא יזיק'' תנסה וזהו. אני אישית קניתי די הרבה אבל הטעם די מגעיל (סוג של בחילה) אז מבחינתי
    לא הכי שווה אבל אולי אחזור לזה. אין איזו הוכחה חד משמעית שזה עוזר לכן זה הימור שלך אולי עדיף לך לבזבז את הכסף שלך על משהו כן מוכח?
    תעשה חושבים

7. 288 נק' מוניטין
    0
    The King

The King משתמש פעיל

The King
    לייקים:
    82
    ראית במה שכתבתי שדיברתי על עובדות או הוכחות? כתבתי את דעתי האישית ואת התחושות שהיו לי מנסיוני האישי, זה הכל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...