אחר עור עודף

הנושא בפורום 'תמונות חברי האתר' פורסם ע"י Lior98, ‏8/1/19.

טוען...
  1. 4 נק' מוניטין
    0
    Lior98

Lior98 משתמש מתחיל

Lior98
    לייקים:
    4
    מישהו מכיר דרכים לשיפור עור עודף? ראיתי הרבה בפורום אומרים על אנשים שיש להם עור עודף השאלה מה עושים עם זה נחוץ מניתוח של מתיחת בטן לאנשים שיש במצב סביר ולא מוגזם? יש מכשירים היום או דרכים לשפר את זה? שמעתי על כל מיני מכשירים בעבר אשנח לדעת אם מישהו ניסה ויודע לתת חוות דעת

2. 0 נק' מוניטין
    0
    אביחי אלמקייס

אביחי אלמקייס משתמש מתחיל

אביחי אלמקייס
    לייקים:
    0
    הדרך היחידה להסיר "עודפי עור" היא בניתוח ל"הסרת עודפי עור"
    אם העודפי עור במצב סביר אז אם תעלה במסת השריר העור ה"מרוקן" (מהשומן שהורדת) יתמלא חזרה בשריר

3. 538 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    428
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    הניתוח לא מומלץ, לדודה שלי נעלם ה"פופיק" :245:.
    זעדיף לעלות מסה.

4. 4 נק' מוניטין
    0
    Lior98

Lior98 משתמש מתחיל

Lior98
    לייקים:
    4
    עדיף פופיק העיקר לא עור עודף נמתח ושיושבים או מתכופפים פתאום יש בטן ממש גדולה (או שתמיד בראש אתה תשאר שמן או שתשים חולצה יחשבו אתה רזה אבל תמיד תישאר שמן)

5. 0 נק' מוניטין
    0
    אביחי אלמקייס

אביחי אלמקייס
    לייקים:
    0
    נעלם הפופיק ממתיחת בטן זה מקרה נדיר ולא קורה בדרך כלל...
    מניסיון אישי והכרות עם עשרות נשים/גברים שעשו מתיחות בטן/חזה/ירכיים כולם ממש מרוצים...
    החסרונות זה הצלקות וכמובן המחיר הכלכלי

6. 538 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    428
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    היא הלכה למנתח טוב, שאחרי הניתוח יצא שה"פופיק" היה נמוך מידי, וזה היה ממש מוזר.
    אז חזרו לתקן את זה, ויצא שהכי טוב להוריד אותו, ולעשות אחד חדש במקום שרצו.
    בקיצור, תבררו מכאלה שעשו את זה על מנתח עם נסיון. ותדברו איתם על החוויה שלהם.

7. 4 נק' מוניטין
    0
    Lior98

Lior98 משתמש מתחיל

Lior98
    לייקים:
    4
    זה נראה לך כמו עור עודף? כמו שאפשר לראןת בתמונות אני כן יכול לתפוס בכיף שלי וזה יחסית משמעותי (בכלל שאני יושב או טיפה מתכופף זה הרבה יותר גדול ונפול) זה עור נכון? כמובן שיש לי שומן זה לא מה שמפריע לי גם ככה אני במסה ובחיטוב אני אוריד אני מדבר על זה שיש את העור שזה עושה תבטן רפויה ולא יציבה עם הרבה כפלים

קבצים מצורפים:

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/19
  8. 1,445 נק' מוניטין
    0
    Dr Diesel*

Dr Diesel* משתמש קבוע

Dr Diesel*
    לייקים:
    643
    זה שומן. זה לא עור עודף, דבר איתי שיהיה לך 6 ריבועים בבטן נראה עם זה נשאר לך שם.

9. 4 נק' מוניטין
    0
    Lior98

Lior98 משתמש מתחיל

Lior98
    לייקים:
    4

אתה אומר בוודאות? אני מתחיל חיטוב רק עוד 3 חודשים בערך בנתיים רוצה עוד קצת לגדול (התמונות מלפני חודשיים) נעשה חיטוב של 3-4 חודשים נראה אחרי זה למרות שאני מאמין שיש גם קצת עור..

10. 0 נק' מוניטין
    0
    אביחי אלמקייס

אביחי אלמקייס
    לייקים:
    0
    זה נראה יותר כמו שומן אולי יש לך גם קצת עור עודף אבל לא משמעותי לדעתי בשביל לעשות ניתוח שעולה עשרות אלפי שקלים וכולל גם צלקת
    כמה הורדת במשקל?

11. 4 נק' מוניטין
    0
    Lior98

Lior98 משתמש מתחיל

Lior98
    לייקים:
    4
    איזור של 25 קילו שהייתי בן 17 עכשיו אני נראה יותר שמנמן בגלל המסה בחיטוב זה הרבה יותר נראה כאילו הגוף נהיה קטן הבטן נהיית קטנה אבל היא עדיין רפויה/שמנה הייתי היקף של 75 סנטימטר לגבר זה ממש קטן והייתי בטוח שאני עדיין שמן היו קוראים לי שחיף או אנורקס והייתי בטוח שאני עדיין שמן לפי הבטן (סבלתי גם מגניקומסטיה אז עברתי תניתוח רק לפני שנה שהיה שם גם עור עודף בחזה) עצם זה שזכור לי ששקלתי 71 קילו עם היקף של 75 סנטימטר מותן והייתי בטוח שאני עדיין מאוד שמן והתביישתי בבטן זה אומר משהו חיטוב הבא אדגיש 4 חודשים להגיע לאחוז שומן כמה שיותר נמוך ואז אהיה יותר חכם (מה שתמיד היה מוזר זה שבחיטובים משום מה הגוף נהיה קטן אבל לא מחוטב בבטן כאילו מה שמפריע למראה המחוטב זה עור או שזה שומן או חוסר שריר)

12. 0 נק' מוניטין
    0
    אביחי אלמקייס

אביחי אלמקייס
    לייקים:
    0
    מתמונות קצת קשה להעריך כמה באמת עודף עור יש וכמה שומן, אבל אפשר לראות שחסרה מסת שריר
    תנסה להעלות לפחות עוד 5-6 קילו של מסת שריר נקייה (זה אמור לקחת לך לפחות חצי שנה) ואז לחטב בקצב איטי בכדי שלא תאבד שריר ואז תוכל לדעת טוב יותר

13. 4 נק' מוניטין
    0
    Lior98

Lior98 משתמש מתחיל

Lior98
    לייקים:
    4
    לא הייתי מגדיר את עצמי כממש שחיף יש שחיפים ששוקלים 70 קילו והם מחוטבים כמו שצריך ושאני הייתי 70 זה היה נראה שונה לא יודע אני אנסה תעצה שלך להמשך למרות שזה תמיד היה נראה לי הזוי שבחיטוב אני ממש קטן אבל לא מחוטב בזמן שאחרים מתחטבים יותר מהר ונראים יותר טוב אני עדיין בטוח שזה קשור לעור עודף מה שספציפית מפריע לי אבל נראה מה יהיה הבהמשך

קבצים מצורפים:

14. 0 נק' מוניטין
    0
    אביחי אלמקייס

אביחי אלמקייס
    לייקים:
    0
    אני מבין את מה שאתה אומר כי גם לי היה עור עודף אחרי הורדה של 60 קילו
    אצלך זה לא נראה ממש רציני בגלל זה אני אומר שלא כדי לך לעבור ניתוח שעולה כ-30 אלף שקל ומשאיר צלקת לרוחב הבטן (שבדרך כלל מנתחים טובים יודעים למקם אותה על קו התחתון ככה שלא רואים אותה גם כשאתה בים)
    אני יכול להמליץ לך לחפש בפייסבוק קבוצה בשם מתמתחים שמתעסקת בניתוחים האלה ויש שם מאות אנשים שעברו את התהליך זה קבוצה סודית אז אתה צריך לבקש אישור ממנהלת הקבוצה

15. 4 נק' מוניטין
    0
    Lior98

Lior98 משתמש מתחיל

Lior98
    לייקים:
    4
    אני מודע למחירים של הניתוחים כי כמו שכתבתי עברתי 2 ניתוחי גניקומסטיה ככה שאני מכיר את כל ה"פרוצידורה" ואכן המנתחים אמרו שיש לי קצת בבטן התחתונה עור עודף (שאגב זה בכלל לא הפריע לי כל הזמן הזה ולא ידעתי שיש לי מה שהפריע לי זה החלק העליון ששם הוא יותר רפוי ונמתח) החלק העליון אמרו שלפעמים הייתי צובט ומותח אמרו שכן יש שם קצת עור אבל לא מספיק לניתוח ואין להם ידע לגבי מכשירים מסויימים שיכולים לעזור לעור שזה מוזר אנחנו שנת 2019 ואין מכשיר שיכול לעזור למיצוק העור ולחסוך ניתוח ענקי?

אמרתם לי פה לרדת באחוז שומן בשביל לקבל את המראה הרצוי אבל אני יודע שזה לא זה גם ששקלתי 70 קילו הייתי יושב מסתכל על הבטן ויכול להחזיק הרבה שזה לא היה הגיוני כי שהייתי קם הייתי ממש שחיף ושאני יושב הבטן ענקית שאם מעריכים בשומן זה עוד 7 קילו לפחות לרדת בשביל לקבל בטן שטוחה זה ממש לא הגיוני ככה שאני יודע שהשומן זה לא מה שמפריע לי זה כביכול שהבטן לא יציבה עם כפלים אני רואה אפילו אנשים שמנים שאני אומר הלוואי עליי בטן כזאת אפילו שהיא גדולה היא עגולה ומוצקת...

16. -98 נק' מוניטין
    0
    קאמלרגיל

קאמלרגיל משתמש מתחיל

קאמלרגיל
    לייקים:
    15
    אתה צריך מסת שריר.

אחד יכול לרדת 30 קילו ולרדת 10 אחוז שומן ואחד יכול לרדת 10 קילו ולרדת 5% ,אם אתה מרעיב את עצמך לא אוכל מספיק חלבון זה יכול לקרוא.

תעשה מסה אצל תזונאי ספורט שנראה כמו אחד שמתאמן קשה ומבין מה הוא אומר.
    לא אצל איזה תזונאית האלה בודי בילדר ממש.

ואל תמהר תעשה תהליך מחושב ומהיר .

אולי אתה צריך אפילו לעבוד על היפוטרפיה בבטן.
    לפני שאתה מוציא כסף תנסה הכל.

17. 4 נק' מוניטין
    0
    Lior98

Lior98 משתמש מתחיל

Lior98
    לייקים:
    4
    אני יכול להגיע שבגיל 16 שעשיתי את ה"שינוי" וירדתי 25 קילו זה היה שהתחלתי ללכת למכון כושר אז כן הייתי באטרף של אימונים והרבה אירובי ויותר "הרעבות" ואז הייתי ממש שחיף אבל גם משם אני חושב שהתחיל העור העודף בגלל השינוי הקיצוני אחרי זה שהייתי במשקל של 70 ושחיף התחלתי מסה וגדלתי ודווקא חיטוב אחרון עשיתי אצל קובי ירושלמי שזה היה לפני שנה וחצי הגעתי דווקא לאחוז שומן של 11 (ואם יפליא אותך הוא אמר לי לפי הקליפר אתה 11 ובבטן ספציפית אתה 10.5 אחוז שומן אבל מבחינה ויזואלית אתה נראה 16 אחוז שומן כנראה בגלל נוזלים) כבר אז זה לא הסתדר לי שאחרי 3 חודשים של חיטוב מבוקר אני נראה 16 אחוז שומן בבטן שבפועל הצביטה בשומן מראה הרבה פחות משם התחלתי לחשוד בעור עודף ואז עשיתי 2 ניתוחים גניקומסטיה אז היו לי 5 חודשים של החלמות מ2 הניתוחים אז ירד שריר ועלה טיפה שומן..

(הדבר היחיד שבאמת חשבתי זה לעלות מסת שריר בבטן אבל ידוע שמסת שריר בבטן לא עולים הרבה אלה לא שרירים רגילים שמגיבים לנפח/משקל מסויים) אני במקסימום אחכה עד מאי לסיום המסה ואז 3 חודשים של חיטוב לקוות לאחוז שומן נמוך 12 ואז אוכל גם להראות לכם את הבטן וגם אולי למנתחים שידעו יותר על מה מדובר...

18. -98 נק' מוניטין
    0
    קאמלרגיל

קאמלרגיל משתמש מתחיל

קאמלרגיל
    לייקים:
    15
    אפשר להתאמן בטן בהיפוטרפיה אבל אני לא יןדע עם זה המיקרה שלך אין הבנה בנושא אם זה יזיק לך או לא.

לדעתי תחפש מאמן טבעי ולא אחד על חומרים הנסיון שלו שונה .

אבל מה שבטוח שאתה צריך מסה ודחוף ואתה חייו לאכול כדי לגדול עדיף שיהיה לך שומן בבטן בחזה מאשר עודף עור .

תתאמן קשה תתאמן בטכניקה נכונה כי לפי דעתי אתה מחפש דרכי קיצור וזה הסיבה שזה הגיע למצב הזה.

אני אישית 87 קילו ולקח לי 3 חודש לרדת מ92 ל87 וגם עלייתי מסה שריר.

אני תמיד לאכול מספיק חלבון וקלוריות גם אם זה אומר שאני יהיה על נטרלי או 100- אני לא יוותר על קלוריה שיהיה מתחת ל500 .

אתה צריך לעשות הכל על פי הספר ולראות מה לא טוב באימון?

אולי אתה עושה חצאי תנוע?
    אולי אתה לא עושה תרגלים נכון?
    אולי אתה לא מעלה מספיק משקלים?
    אולי אתה לא עושה תרגלים מורכבים ?
    כמו פרס בנצ סקוואט דדליפט וכדומה.

תחפש ארובי שונה אולי שחיה או אופניים כי מה שאתה עושנ כנרא לא עובד אליך.

אם משהו לא עובד מחלפים ובוחנים לפרטי פרטים כל דבר.

אל תישקל תמדוד עקפים זה לא בשבילך.

ותרשה לאצמך איזה המבורגר או פיצה מדי פעם אנחנו עדיין בני אדם והנפש שלנו גם קשורה להצלחה שלנו.

תבחן את עצמן ואני מאחל לך את מלוא הצלחה אחי .

19. 2 נק' מוניטין
    0
    NinTeDo

NinTeDo משתמש מתחיל

NinTeDo
    לייקים:
    2
    אני בדיוק במצב שלך, בנוסף למסה אני לוקח גם קולגן, יש שאומרים שזה טוב לעור עודף

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...