חדש בתחום התוספים

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י Rozik, ‏3/1/19.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    Rozik

Rozik משתמש מתחיל

Rozik
    לייקים:
    0
    היי כולם. קראתי המון כאן על תוספים כאלה ואחרים ואני קצת מבולבל.
    קצת רקע: אני בן 38, מתאמן בקרוספיט 3 פעמים בשבוע + פעם או פעמיים אימון משקל גוף. עובד המון שעות ויש לי 2 ילדות קטנות... כך שאני מגיע לאימונים ממש עייף (אבל מקפיד על טכניקה ומקשיב לגוף).
    אני מקפיד על תזונת פליאו כבר 3 שנים ולכן עניין אבקות החלבון ואבקות בכלל וכו היה מחוץ לתחום, אבל אני מעוניין לתת לזה צ'אנס בכל זאת, כי אני מרגיש שאולי זה יכול לסייע לי.
    חשבתי לנסות PRE WORKOUT אבל הדעות כ"כ מגוונות אם זה עובד או לא שאני לא בטוח...
    לגבי חלבון, ראיתי שיש BEEF PROTEIN שהוא נקי מסוכר, גלוטן וכו, אבל גם כאן, הדעות חלוקות אם זה עובר בגרון בלי להקיא, אם זה יעיל כמו WHEY וכו.

יש מישהו שיכול להמליץ מניסיון מה באמת כדאי לי לעשות?
    חשוב לי שתהיה לי אנרגיה באימון וגם שההתאוששות מאימונים תהיה קלה יותר.

אשמח לכל עצה :)
    תודה לכולם!

2. 290 נק' מוניטין
    0
    The King

The King משתמש פעיל

The King
    לייקים:
    84
    לא הבנתי למה חלבון מי גבינה לא בא בחשבון. אבל אם לא זה אז הייתי מנסה חלבון ביצים.

לגבי אנרגיה והתאוששות אתה חייב לישון מספיק, גם בשביל הבריאות שלך. לקחת pre workout זה לא תחליף לשינה.
    לגבי אם זה עובד או לא עובד, יש כאלה שעובדים בודאות. אבל אני לא הייתי ממליץ מהסיבה שזה סוג של ממכר. אם אתה שותה קפה אז כוס קפה לפני אימון זה מעולה. אני שותה אספרסו כפול לפני כל אימון.

3. 0 נק' מוניטין
    0
    Rozik

Rozik משתמש מתחיל

Rozik
    לייקים:
    0
    תודה רבה על התשובה. האמת שאין מניעה מחלבון מי גבינה. אם יש לך המלצה על מוצר טוב, עם כמה שפחות זבל בתוכו אני אשמח לשמוע.
    אני ישן כמה שאני יכול...

4. 290 נק' מוניטין
    0
    The King

The King משתמש פעיל

The King
    לייקים:
    84
    המוצרים של dymatize, Optimum nutrition, muscle pharm מעולים לדעתי. אני קונה מה שאני מוצא הכי זול באותו רגע מבחינת עלות לגרם חלבון (לא לגרם אבקה כי בכל אבקה יש אחוז חלבון שונה).

5. 0 נק' מוניטין
    0
    Rozik

Rozik משתמש מתחיל

Rozik
    לייקים:
    0
    אתה מדבר על גרמים של חלבון לחלק לכמה גרם יש במנה?
    תודה שוב עם המענה. אלו באמת השמות שהבנתי שהכי חזקים (כמובן שהאינטרנט מספיק רחב כדי להציע גם שהם סתם שמות ויש חזקים מהם)

6. 51 נק' מוניטין
    0
    liranstar

liranstar משתמש פעיל

liranstar
    לייקים:
    73
    תשתה קפה לפני אימון זה אותו עיקרון כל הממריצים האלה מפוצצים בקפאין שיש לך בקפה, לגבי חלבון ואבקות לדעתי אין הרבה הבדל תנסה כל פעם משהו אחר עם כמה שפחות סוכר וחומרים נלווים, אני משתמש במאסל פארם כרגע, השתמשתי בהמון אבקות בעבר ותכלס בינינו אתה לא תרגיש כלום ואין הבדל בין האבקות רק אלוהים יודע מה הם שמים שם, פעם הבאה אני מתכנן לנסות את רוני קולמן יש שם 30 גרם חלבון במנה נראה, החלבון היחיד שכן הרגשתי שתרם לי זה היה Iso plex 32 של Ansi אבל לצערי מאוד יקר , אז עדיף לסמוך יותר על תזונה מאשר חלבון , גם אני סובל מהעניין של העייפות כולם ככה עייפים כי להגיע לאימון בערב אחרי יום עבודה זה לא קל אבל תתגבר על זה ואל תתן לעייפות להפריע לך, בהצלחה

7. 290 נק' מוניטין
    0
    The King

The King משתמש פעיל

The King
    לייקים:
    84
    אני מדבר על העלות כוללת של המוצר, חלקי כמות החלבון הכולל שיש במוצר. ומה שאתה מקבל זה עלות פר גרם חלבון.
    לדוגמא:
    ניקח את החלבון הזה מאייהרב שיש עליו עכשיו מחיר טוב במבצע:
    Optimum Nutrition, Gold Standard, 100% Whey, French Vanilla Crème, 5 lbs (2.27 kg)
    אחרי שתוסיף לעגלה ותשים קופון של 5 אחוז הנחה שאפשר למצוא בגוגל בשניה, או פה:
    אייהרב (iHerb) - טיפים לקנייה + קופון הנחה מעודכן לאתר אייהרב - savey

המחיר הסופי שיוצא הוא 250 ש"ח כולל משלוח.
    במוצר הזה יש בערך 77.5 אחוז חלבון (לפי הערכים, 24 ג' חלבון בסקופ של 31 ג' אבקה).
    במוצר יש 2270 גרם אבקה. נכפיל את זה ב- 0.775 כדי לקבל את כמות החלבון בגרמים שיש במוצר, נקבל 193.75.
    אמרנו קודם שהעלות הסופית של המוצר היא 250 ש"ח. נחלק 250 ב- 193.75, נקבל 1.29. וזה כמה אתה משלם בשקלים עבור כל גרם חלבון.

8. 12 נק' מוניטין
    0
    Nivgam123

Nivgam123 משתמש מתחיל

Nivgam123
    לייקים:
    9
    תאוכל פחממות אותי?

9. 0 נק' מוניטין
    0
    Rozik

Rozik משתמש מתחיל

Rozik
    לייקים:
    0
    תודה רבה! אחלה הסבר
    --- עידכון הודעה, ‏4/1/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏4/1/19 ---
    אוכל פחמימות. פשוט ללא גלוטן

10. 290 נק' מוניטין
    0
    The King

The King משתמש פעיל

The King
    לייקים:
    84
    טעיתי שם בחישוב. 1.29 ש"ח לגרם חלבון זה המון!
    זה לא יוצא 193.75, אלא 1760 בערך. עכשיו נחלק 250 ב1760 ונקבל 0.142 שזה המחיר לגרם חלבון.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...