היי חייבת את דעתכם על אפדרין ואנבאר ,?

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Alina1701, ‏3/1/19.

טוען...
  1. 13 נק' מוניטין
    0
    Alina1701

Alina1701 משתמש מתחיל

Alina1701
    לייקים:
    3
    רצית לדעת מה דעתכם על אנבאר ואפדרין אני בת 26 שוקלת 56קג לא מיזמן התחלתי להתאמן והציעו לי לקחת אנבאר ואפדרין ותאמת שאני ממש מפחדת כי שמעתי שיש לזה הרבה תופעות לוואי ..
    האם זה מסוכן לנשים
    ומה שהכי הדאיג האם אוכל להביא ילדים בעתיד שזה לא יעשה לי בעיות כי הדעות ששמעתי מאנשים לא ממש טובות חייבת עזרה דחוף

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/19
  2. 121 נק' מוניטין
    0
    rednose

rednose משתמש פעיל

rednose
    לייקים:
    93
    אפדרין חומר ממריץ , תקרא פרוטוקול באתר לגביו ,
    מניסיון אישי שלי לא עשה משהו מיוחד חוץ ממרץ וחום גוף מוגבר , אין כמו דיאטה טבעית וירידה במשקל דרך כושר בצורה הדרגתית , לגבי פוריות אפדרין הוא לא סטרואיד כך שאין מה לדאוג בנושא הזה תקראי באתר לגביו ,
    מניסיון אישי שלי לא עשה משהו מיוחד חוץ ממרץ וחום גוף מוגבר , אין כמו דיאטה טבעית וירידה במשקל דרך כושר בצורה הדרגתית , לגבי פוריות אפדרין הוא לא סטרואיד אין שום פגיעה בפוריות ,
    אנאבר הוא סטרואיד לכל דבר , יש פגיעה בציר הhpta בצורה מסוימת הוא אמנם חלש , לא הייתי ממליץ לך להתקרב לסטרואידים בגלל פגיעה בפוריות , אני מכיר מישהי מהחדכ שמבצעת סייקל בשנה של אנאבר ללא תופעות לוואי מיוחדות .

Alina1701 ו-Navira אוהבים את זה.
  3. 1,444 נק' מוניטין
    0
    Dr Diesel*

Dr Diesel* משתמש קבוע

Dr Diesel*
    לייקים:
    642
    בגלל שאמרת שלא מזמן התחלת להתאמן אז אנאבר לא בשבילך כרגע. זה לבחורות/גברים שכבר מתאמנים כמה שנים, ולא מתקדמים יותר אז מחפשים משהו שיעזור להם. זה סטרואיד חלש יכסית בלי תופעות לוואי במינון נמוך אצל נשים במידה ומדובר באנאבר אמיתי ולא זיוף. לגבי אפדרין זה שורף שומן וממריץ נותן אנרגיה טובה שצריך לשלב עם קפאין ואספירין באחוזי שומן גבוהים עובד מצוין אבל בגלל שרק התחלת להתאמן מספיק שתשמרי כרגע על תזונה טובה ואימונים את צריכה לראות תוצאות טובות. אפדרין/ קלנבוטרול ושאר ירקות זה למתאמנים מתקדמים יותר לא למתחילים.

Alina1701 ו-Navira אוהבים את זה.
  4. 80 נק' מוניטין
    0
    liranstar

liranstar משתמש פעיל

liranstar
    לייקים:
    99
    את שוקלת 56 קילו אין טעם להשתמש בחומרים האלה במשקל כזה גם תנסי טבעי את בטוח תצליחי , את לא צריכה עזרה של חומרים כי לפי המשקל כנראה אחוז שומן אצלך לא כזה גבוה קצת תזונה נכונה ואימונים ואת תגיעי למקום טוב ובלי חומרים מיותרים במיוחד בשלב כזה מוקדם

Alina1701 אוהב/ת את זה.
  5. 1,267 נק' מוניטין
    0
    Grizzly Bear

Grizzly Bear משתמש קבוע

Grizzly Bear
    לייקים:
    400
    תשמרי על הכסף והבריאות ותלמדי איך לאכול ולהתאמן בהתאם למטרות שלך. החומרים האלה יעשו לך רק נזק.

Alina1701 אוהב/ת את זה.
  6. 537 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    427
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    למה דוחפים חומרים לכל מתאמן?:infomilies041:
    לעזאזל, תלמדו להתאמן ולאכול.

סטרואידים צריכים להיות שמורים למתחרים של בודיבילדינג בלבד.
    או מי שרוצה תוצאות לא הגיוניות, אחרי שהם עשו הכל.

תפסיקו להקשיב לבחור שרוצה כסף במכון, ותפסיקו לחפש קיצורי דרך.
    אין תחליף לעבודה קשה. כל דרך קצרה יותר, תדפוק אתכם ב...
    במכון אתם מוקפים במזריקים שהצליחו להזריק בלי להיפגע, אולי תצאו ותמצאו את אלה שנדפקו מזה.
    את האלה שלמרות תחרויות מפוארות סובלים מנזק בלתי הפיך לגוף שלהם. שמנים וחולים במחלות מגוונות.
    הבעיה, שמי שנידפק לא רץ לספר לכולם איך זה קרה לו. אבל מי שמצליח (תקופה בסך הכל), כולם רואים ומקנאים.
    הגיע הזמן להכניס מודעות למכוני הכושר.

כמה דברים בסיסיים על סטרואידים:

זה מזיק, אין חולקים. זה מקדם רק עם עבודה קשה. זה בזבוז לקחת אותו בתחילת האימונים. זה לא תחליף לעבודה קשה ותזונה. זה לא חוקי. יש ים תופעות לואי תוך כדי לקיחתם (סטרואידים השלכות). וזה כנראה ידפוק אתכם בעתיד.

Alina1701 ו-Grizzly Bear אוהבים את זה.
  7. 13 נק' מוניטין
    0
    Alina1701

Alina1701 משתמש מתחיל

Alina1701
    לייקים:
    3
    הסיבה שאמרו לי לקחת אפדרין ואנאבר כי בעוד כ4 חודשים אני מתחרה בתחרות מיס ביקיני ואמרו לי שבזמן כזה קצר זה יעזור לי ברור שאני שומרת גם על תזונה אימונים הכל לפי הספר
    ובגלל שזאת פעם ראשונה ששלי שאני בכלל מנסה לקחת כדורים הייתי חייבת התייעצות אם אנשים שמבינים בזה ויכולים לתת לי עצה טובה אני פחות מאמינה במי שמוכר את הכדורים האלה כי ברור לי שהוא רוצה לעשות כסף אז לא כזה איכפת לו מה למכור ומה לתת לבן אדם בשביל הפרנסה שלו תודה לכל העונים באמת , !!!!

ולגבי הפוריות ,?
    גם אם זה במינון של שתי כדורים ביום למשך חודשיים זה יכול לעשות נזקים באמת זה הדבר היחיד שמטריד אותי ולא נותן לי שקט ,?
    שוב תודה

8. 537 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    427
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    ממליץ לך לשאול רופא. אולי עדיף רופא מחו"ל, פשוט שם יש הרבה יותר ניסיון עם זה.
    לא הייתי סומך על אף ספורטאי, מקצועי ככל שיהיה, על דבר כל כך חשוב כמו פוריות.
    אני בכלל הייתי מוותר על זה לגמרי, רק מהספק פגיעה בפוריות.
    אני מכיר כל כך הרבה שחווים אי פוריות (בלי קשר לסטרואידים), וזה לא שווה את זה.
    ובהצלחה בתחרות.

yujinius, FloppyJoe ו-Alina1701 אוהבים את זה.
  9. 13 נק' מוניטין
    2
    Alina1701

Alina1701 משתמש מתחיל

Alina1701
    לייקים:
    3
    צודק
    נראה לי באמת אוותר

Grizzly Bear, FloppyJoe ו-elchonon אוהבים את זה.
  10. 302 נק' מוניטין
    0
    FloppyJoe

FloppyJoe משתמש מתחיל

FloppyJoe
    לייקים:
    134
    חומרים אנדרוגנים הולכים להשפיע על מערכת הרבייה הנשית שלך - עכשיו אם ההשפעה תיהיה נזק בלתי הפיך, נזק הפיך, השפעה זמנית או השפעה זניחה הוא עיניין שאף אחד פה לא יכול להגיד לך או להתחייב.

תחשבי אם הסיכון שווה את זה.

נ"ב
    אם את רוצה ילדים - הוא לא.

Navira, Grizzly Bear, yujinius ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. 16,067 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter מנהל פורום אימונים מנהל

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    4,271
    קצת קיצוני להתחיל להתאמן ולהרשם לתחרות ישר.
    במיוחד מיס ביקיני לא צריך שום דבר מטורף, אפשר להגיע לתוצאות יפות טבעית.

תתרחקי מכל דבר לא חוקי בשנים הקרובות והייתי מחליף מאמן אם הוא ניסה לדחוף לך את זה בשלב הזה - מאוד לא אחראי!

elchonon אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...