איך לרדת במשקל?

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י mr.23, ‏2/1/19.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    mr.23

mr.23 משתמש מתחיל

mr.23
    לייקים:
    0
    אז ככה: אני לוקח כבר כמה חודשים כדורים (התחלתי עם ליפו 6 בלאק ואחר כך שיניתי ל ליפו 6 אינטנס) לפניי שהתחלתי לקחת שקלתי 110 וגובה 175 וגיל 15
    שהתחלתי לקחת התחלתי לרדת במשקל די מהר ואז הגעתי למשקל 95 ואני כבר חודשיים באותו המשקל *95* ואני ממשיך לקחת כדורים ואני "שומר" על הפה ולא אוכל יותר מידיי ואני כבר לא יודע מה לעשות אני צריך עזרה ממישהו שמבין מה אני צריך לעשות??
    אולי יש איזו שהיא תוכנית תזונה שאתם ממליצים
    שמעתי הרבה על גרעון או משהוא כזה אבל מה זה כאילו איך אני אמור לדעת כמה קלוריות אני מכניס
    או שאולי יש כבר תפריט מוכן של מצרכים וכו'
    אשמח לעזרה:)

2. 166 נק' מוניטין
    0
    Ayelet

Ayelet דיאטנית קלינית ותזונאית ספורט מנהל

Ayelet
    מנהל
    לייקים:
    132
    דבר ראשון,אני מצטערת אם אני מאכזבת אך אין הוכחה ליעילות של כדורים "שורפי שומן" כאלה.
    כדי להמשיך לרדת במשקל אתה צריך להיות במאזן קלורי שלילי - זה אומר שאתה מכניס פחות אנרגיה (כלומר מזון ושתיה) מהאנרגיה שאתה מוציא (מפעילות של איברים לצורך קיום, עיכול מזון ופעילות גופנית).
    יש כל מיני נוסחאות לחיזוי הוצאה אנרגטית, הן לא ממש מדויקות אבל זה יכול לתת לך בסיס. נוסחה שהיא יחסית יותר מדוייקת היא:
    נוסחת מיפלין:

For men: (10 x weight in kg) + (6.25 x height in cm) - (5 x age in years) + 5

ואת התוצאה תכפיל ב 1.2.

לפי הנתונים שכתבת יצא 2,368 קק"ל.

אתה יכול להתחיל מ 1,900 קק"ל ליום. אתה יכול להיעזר באפליקציות לחישוב קלורי, כמו myfitnesspal לדוגמה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...