בדיקת ארגומטריה בסייקל

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י frozen, ‏30/12/18.

טוען...
  1. 674 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש קבוע

frozen
    לייקים:
    502
    האם סייקל טסט ודקה יכול להשפיע על בדיקת הארגומטריה?(מבחו מאמץ רפואי על הליכון בדרגות קושי שונות,בודקים לחץ דם,דופק ותפקודי לב)
    אני יודע שאוראלים יכולים לעלות לחץ דם אבל לא יודע לגבי זריקות.
    תודה לעונים

2. 264 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    200
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    בצעתי יומים אחרי סייקל (חומרים קצרים) טסט,npp,מסטרון. היה מעט לחץ דם אך הכל חזר חיובי ותקין לחלוטין לגבי לחץ דם חזרתי למרפאה לבצע שוב בדיקת לחץ דם ויצא תקין. המסקנה שאני אישית מסיק שכן בסייקל יש מעט לחץ דם ובמיוחד עם שילוב של אוראלים הקצב לב עולה,לחץ דם כבר לא היה 120 בסיסטולי במנוחה מוחלטת אבל עם הלב בריא לא צריכה להיות שום בעיה בבדיקה עם אתה מתענין לעומק אני יכול לשלוח לך את התוצאות ובהערות היה רשום בירור לחץ דם ודופק. כמובן כבר שבועים אחרי הסייקל נבדקתי שוב דופק במנוחה 50 לחץ דם היה 118 על 70 הרופא שלח אותי בבעיטה הבית

נערך לאחרונה ב: ‏30/12/18
    liranstar ו-שים אוהבים את זה.
  3. 674 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש קבוע

frozen
    לייקים:
    502
    תודה על התשובה אחי!

בנוסף יהיו לי גם בדיקות דם ושתן. יכול להיות משהו חריג?(זה חלק מתהליך גיוס למקום כלשהו).
    עדיף לחכות עם הסייקל לאחרי הבדיקות או שלא אמור להיות משהו חריג?

4. 264 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    200
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    בדיקות שתן לא אמור להיות בעיה אך בדיקות דם יראו תפקודי כבד מעט גבוהים (עם שימוש באוראלים) בלוטות התריס מעט היה גבוהים המוטוקריט עולה ועוד כמה בספירת דם עם אתה לא עושה הורמונלית אין כזה מה לדאוג אבל שורה תחתונה עדיף ואני מחזק עדיף לחכות לסוף סייקל

שים ו-frozen אוהבים את זה.
  5. 674 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש קבוע

frozen
    לייקים:
    502
    תענוג לראות שאתה מקפיד להיבדק מכל הכיוונים בסייקל! אני קצת לוקה בחסר בקטע הזה .
    בכל מקרה תודה רבה

Navira אוהב/ת את זה.
  6. 264 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    200
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    תשמע זה הכי הכי חשוב יוצא לי לשרוף על זה כסף קצת כי בסייקל אני לא יעשה הורמונלית במרפאה ועם יש אוראלים מעדיף גם לא לעשות ספירת דם אזז לצערי עושה במעבדה פרטית וכן שורף כסף וכן חייב אבל חייב להיבדק אקג,בדיקות דם,אקו לב, וצילום כבד תשמע זה נשמע מאוד מאוד כבד אבל אני משוגע על זה וחייב את זה אבל אפשר להסתפק גם בבדיקות דם וואלה מקנא באנשים שיש להם אומץ בסייקל לעשות בדיקה הורמונלית במרפאה שאפו. עם אתה ניגש לענין הזה אז תיגש אילו בצורה הכי מקצועית שאתה יכול במיוחד שמדובר בתרופות הורמונליות שיכולת לגרום לך "לאבד המון בריאות"

frozen אוהב/ת את זה.
  7. 121 נק' מוניטין
    0
    rednose

rednose משתמש פעיל

rednose
    לייקים:
    93
    אני אישית לא נבדק בסייקל אף פעם , פעם אחת הייתי בסייקל של טסט עם טרן למשך כ4 חודשים הכולסטרול שלי היה בשמיים וזה הכל , אציין כי אכלתי מלא סוכרים שמן הסתם לדעתי העלו את הכולסטרול , הכל תלוי בתזונה שלך בסייקל שאמורה להיות אדוקה הרבה יותר , תקפיד לשתות תה ירוק פעמיים ביום עדיך תה ירוק עם לימון בבוקר על קיבה ריקה , תהיי נקי מסוכרים פשוטים , תאכל פחמימות מורכבות בלבד , 2 תפוחים ביום , שומנים איכותיים כדוגמת טחינה אבוקדו ,חומוס שקדים , קפה ללא סוכר , אימוני משקולות אינטנסיביים אירובי 15 דק בסוף אימון ושתה מים בלבד בלי מוגז ,מאמין שהבדיקות שלך ייצאו תקינות.

frozen ו-Navira אוהבים את זה.
  8. 674 נק' מוניטין
    0
    frozen

frozen משתמש קבוע

frozen
    לייקים:
    502
    תודה רבה על התשובה המושקעת אחי!

rednose אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...