למי שהיה אצל פיזיותרפיסט ספורט / מישהו שמכיר

הנושא בפורום 'פציעות ספורט ובריאות הגוף' פורסם ע"י Magnifique, ‏12/11/18.

טוען...
  1. 38 נק' מוניטין
    0
    Magnifique

Magnifique משתמש מתחיל

Magnifique
    לייקים:
    38
    נניח במקרה של פציעות כתף *אני יודע שזה טווח רחב אבל אני אומר בערך* כמה מפגשים אמורים להיות? כל מפגש זה איזה 250 שקל
    אין סיבה שאותו פיזיותרפיסט לא ''ימרח'' אותי, מה אכפת לו תכלס? כל פגישה הוא מרוויח 250 שקל, אני רוצה לדעת אצל מי שהיה / מי שמכיר
    בערך כמה מפגשים צריך כדי לטפל בבעיות בכתף, שאלה כללית אני יודע אבל אני כן מצפה להערכה, הרי אני לא אתן לו כל שבוע 250 שקל במשך שנה
    צריך להיות איזשהו גבול, כמה זמן לוקח להם לאתר את הבעיה ולטפל בה?

יש לי 0 מושג על הנושא ולכן אני שואל. תשובות מתחכמות כמו ''מאיפה לנו? יכול לקחת יום ויכול לקחת שנתיים'' או בקיצור של בורים בנושא, נא לוותר.
    שוב אני פשוט לא ממש מכיר את הנושא ואפילו מאוד סקפטי שזה מה שיעזור לכתף שלי, בגלל זה אני כזה בררן. הלוואי וזה מה שיעזור...

וויתרתי על פיזיותרפיה בקופות חולים, כל תור זה מינימום חצי שנה.

2. 3 נק' מוניטין
    0
    Excel

Excel משתמש פעיל

Excel
    לייקים:
    3
    כשאני היתי אצל פזיוטרפיסט הוא אמר לי בפגישה הראשונה כמה טיפולים לדעתו אני צריכה לקחת(5-6). הטיפולים גם היו כל שבועיים , לא כל שבוע. אז זה מאוד תלוי מקרה. המקרה שלי היה קל. אתה יכול לנסות להתייעץ איתו בטלפון לפני שאתה קובע טיפולים אצלו.
    אני היתי אצל ליאור בן אלטא ברחובות.

3. 38 נק' מוניטין
    0
    Magnifique

Magnifique משתמש מתחיל

Magnifique
    לייקים:
    38
    מה היה לך? זה עזר?

4. 3 נק' מוניטין
    0
    Excel

Excel משתמש פעיל

Excel
    לייקים:
    3
    היה לי משהו בברך . כנראה מעומס יתר. גם אחרי צילום mri לא בדיוק ידעו להגיד לי מה הבעיה. הפיזיותפיה עזרה ובעיקר הבנתי מה אני צריכה לחזק. אבל קבעתי תור גם בקופה. והלכתי גם שם לפזיו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...