תחושת אי נעימות באיזור האשכים. (הנושא נבדק אצל רופאים וע"י אולטרה סאונד)

הנושא בפורום 'פציעות ספורט ובריאות הגוף' פורסם ע"י Dimon, ‏2/11/18.

טוען...
  1. 1 נק' מוניטין
    0
    Dimon

Dimon משתמש מתחיל

Dimon
    לייקים:
    1
    אהלן,
    אני מתאמן כל חיי בסוגי ספורט כאלה ואחרים.
    בעשור האחרון אני עוסק בעיקר בריצה, פאור ליפטינג, והנפות אולימפיות.
    אני מתאמן כ3 פעמים בשבוע ולא משתגע מבחינם משקלים ועומס.
    אני מתחמם כמו שצריך ועושה היטב מתיחות לפני כי אימון.
    אני מתאמן עם בוקסר ספורט צמוד.

מזה כ5 שנים יש לי תחושה של אי נעימות קלה באיזור האשכים במיוחד אחרי אימונים הרמות כבוד (סווקאטים בעיקר).
    יש תחושה של שריר נמתח שמקרין לאיזור האשכים. התחושה באה והולכת ושמתי לב שבימים קרים אני חש אותה יותר.

במשך השנים נבדקתי על ידי 4 רופאים ועשיתי לא פחות מ3 אוטלרהסאונדים ובכולם הכל יצא תקין ונקי.
    עשיתי גם כל מיני בדיקות אחרות של מחלות מין וכל האופציות שהיו על השולחן נשללו.

הרופא האחרון שהייתי אצלו היה רופא ספורט בעברו וכלל לא היה מופתע מהתחושה שאני מרגיש.
    הוא בדק אותי שוב, ראת את תוצאות האולטרה סאונד האחרון ואמר שזאת תופעה רגילה לספורטאים.

המליץ לי לרכוש תומך אשכים ולהתאמן איתו ואמר שיש ספורטאים שלובשים את התומך אשכים אפילו כל היום.

אתמול אחרי תקופה של כמה חודשים שלא עבדתי עם משקלים כבדים עשיתי אימון סקוואטים לא כבד מידי עם 60-70% מהמשקל המקסימלי שלי.
    היום בבוקר שוב התעוררתי לאותה תחושת "מתיחות" ואי נעימות.

האם מישהו נתקל בתופעה? האם מישהו כאן מתאמן עם תומך אשכים? האם זה עזר לו?

תודה מראש.

2. 140 נק' מוניטין
    0
    The King

The King משתמש מתחיל

The King
    לייקים:
    40
    ניסית להתייעץ עם פיזותרפיסט ספורט? לפעמים הם בקיאים יותר מרופאים בענייני פציעות ספורט מהסיבה שהם מתעסקים בזה יותר מרופאים בד"כ ולכן הם מנוסים יותר.
    הייתי מציע לך גם לקחת הפסקה של תקופה מהאימונים כדי לבדוק האם הכאבים ממשיכים. אולי זה לא משהו שקשור לאימונים בכלל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...