נכה בגיל 20

הנושא בפורום 'פציעות ספורט ובריאות הגוף' פורסם ע"י Grizzly Bear, ‏29/10/18.

טוען...
  1. 1,058 נק' מוניטין
    0
    Grizzly Bear

Grizzly Bear משתמש קבוע

Grizzly Bear
    לייקים:
    316
    שלום לכולם, אני כבר כשנה וחצי מרגיש את הסימפטומים של הפריצת דיסק וה2 בלטים שיש לי. לפני זה חצי שנה הייתי פצוע בירך.
    בנוסף התחילו לי זרמים ביד ובחזה, כאב ברך נוראי שמופיע פתאום בלי קשר לכלום ומונע ממני לזוז וכאבים בשכמות.
    כמה ביקורים אצל פיזיותרפיסטים, מאמנים ומעסים וכמה כסף הוצאתי...
    כמה השקעתי בטכניקה מאז שהפציעות קרו לי...
    לא משנה מה עשיתי זה לא עובר לי והמצב הנפשי נהיה הכי גרוע שאפשר. הייתי אצל מספר רב של מאמנים שנחשבים להכי טובים שיש והבנתי שהם לא יודעים איך לעזור לי.
    בבדיקות של הפיזיותרפיסטים הכל תקין ואין להם מה לעשות עם ההקרנה לרגל וליד שיש לי. קיבלתי הפנייה לצילום הברך ומיפוי עצמות שלא יראו כלום ואז לבוא לתור הבא שהוא כמובן בעוד 3 חודשים. בנוסף קיבלתי הפנייה למומחה ברכיים שברור שהתורה הקרוב יהיה עוד חצי שנה כנראה. לא בא לי ללכת לשום בדיקות וטיפולים כי זה עוד מלא זמן וגם ככה לא יעזור. בקיצור נהייתי נכה בגיל 20. לא בא לי לחיות ואין ללי מוטיבציה לעשות שום דבר. אני לא רוצה לקום מהמיטה ולצאת מהבית.

2. 41 נק' מוניטין
    0
    boos

boos משתמש מתחיל

boos
    לייקים:
    41
    אחי אסור לך להתייאש אף פעם מה יש לך.
    ''בבדיקות של הפיזיותרפיסטים הכל תקין ואין להם מה לעשות עם ההקרנה לרגל וליד שיש לי'' מי שאומר דבר כזה הוא פח אשפה אחי. תמיד אפשר לעזור, תמיד אפשר לסייע לכאב.

אני חושב שאתה צריך להתעקש על CT/MRI אם אתה חושב שהמיפוי לא יעזור.

ואין דבר כזה שלא בא לך ללכת לשום בדיקות וטיפולים ואתה מעכשיו שולל את זה שהם יעזרו לך, אחי זו חשיבה שלילית וזה לא נכון לחשוב על זה כך.

תאמין לי שיש אנשים עם כאבים בהרבה יותר נוראיים משלך והם לא איבדו תקווה.

ברגע שאתה נשאר בבית ולא יוצא מהבית הדכאון שלך רק גובר אתה צריך תמיד למצוא את הכוח לצאת מהבית גם אם זה לצאת לסיבוב של עשרים דקות בחוץ, גם אם זה לקניון לרגע, או אפילו לקניות העיקר לצאת מהבית ולא להישאר שם כי זה מקום שהכי קל לקבל בו דכאון.

אני מאמין שאם 'תיפול' על בנאדם מקצועי באמת הוא לא יגיד לך 'אין לי מה לעשות עם ההקרנות לרגל וליד' אלא הוא ימצא איך לעזור לך כי זה מה שמקצוענים עושים הם לא בורחים ממקרים מסובכים אלא הם מחפשים את המקרים האלה כדי לעזור באמת.
    אף פעם אל תאבד תקווה. אני מאמין שאתה תחזור לאיתנך!
    תמשיך לחפש אנשים באמת מקצוענים שלא בורחים מאחריות או מתנערים ממך. תמשיך ללכת לבדיקות עד שימצאו מה שיש לך, אם לא תלך לבדיקות לא יתנו לך בדיקות יקרות יותר כדי לבדוק את המצב שלך אתה חייב לעשות כל בדיקה שייתנו לך. כל בדיקה תגלה או תשלול משהו אחר עד שאתה תדע בדיוק מה יש לך ואיך לטפל בזה.
    תהיה חזק אחי.

3. 120 נק' מוניטין
    0
    tomer330

tomer330 משתמש פעיל

tomer330
    לייקים:
    117
    קודם כל תוציא לך מהראש את החשיבה הזאת שאתה נכה, פריצות דיסק ובלטים אלה תופעות ניווניות שקורות אצל רוב האנשים, חלק גדול מהם לא סובלים בכלל מכאבים.
    ולאד אלחזוב החליף 2 ברכיים והוא מחזיק כרגע בשיא של כל הזמנים בסקוואט.
    הכל אפשר לפתור ובטח שאת המקרה שלך.

למה שמאמנים יעזרו לך אם אתה עדיין סובל מכאבים?

איך בדיוק הוא הגיע למסקנה שהכל תקין כשהמטופל שלו עדיין סובל מכאבים?
    ניסית ללכת לפיזיותרפיסטים טובים? ולא כאלה של קופת חולים?

boos אוהב/ת את זה.
  4. 41 נק' מוניטין
    0
    boos

boos משתמש מתחיל

boos
    לייקים:
    41
    מסכים עם כל מה שתומר אומר. הכי חשוב לא לאבד תקווה.

אליה1011 ו-tomer330 אוהבים את זה.
  5. 751 נק' מוניטין
    0
    biker

biker משתמש קבוע

biker
    לייקים:
    245
    ממליץ על איל כהן ,מניסיון כואב עם הקרנות מהגב .

6. 17 נק' מוניטין
    0
    Magnifique

Magnifique משתמש מתחיל

Magnifique
    לייקים:
    17
    אתה לא חייב לענות (אין לי איך לעזור כי אני לא מבין בזה) אבל אפשר לדעת איך זה קרה? אם אתה יודע בערך או שזה היה בפתאומיות

7. 3 נק' מוניטין
    0
    SaarNa

SaarNa משתמש מתחיל

SaarNa
    לייקים:
    3
    בתור אחד שעבר פריצת דיסק בצבא (קרה באמצע שירות קרבי, וסיימתי עם המצב הרע את כל 3 השנים מבלי לרדת לג'וב)
    אני יכול להגיד לך שאם אני לא מתאמן - זה נהיה ממש גרוע.
    תמשיך לחפש תרגילים שלא הורגים אותך, תוותר מראש על תרגילים כמו סקוואט ודדליפט.
    אתה צריך את השרירים שיתמכו לך בגב חביבי, הפציעה שלך די שכיחה ולא מתים ממנה.
    אבל אם תזניח את עצמך ותמשיך עם הגישה הזאת, גיל 20 לא יימשך לתמיד, ובסוף התמיכה באמת תבוא מצד קלנועית חשמלית, אלא אם זה לא מפריע לך.

hanan אוהב/ת את זה.
  8. 0 נק' מוניטין
    0
    maxash962

maxash962 משתמש מתחיל

maxash962
    לייקים:
    0
    אני זוכר לפני איזה שנתיים אולי פחות קראתי פה פוסט שלך שאתה רצית לדעת איך מוציאים mri...
    בסוף מצאו לך פריצת דיסק?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...