שין ספליט

הנושא בפורום 'פציעות ספורט ובריאות הגוף' פורסם ע"י דניאל כספ, ‏29/10/18.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    דניאל כספ

דניאל כספ משתמש מתחיל

דניאל כספ
    לייקים:
    0
    היי ...

יש לי כבר חצי שנה כאבים בשני הרגליים באותם אזורים .. בחלק העליון של הברך .. איפה שהפיקה רק טיפה יותר למטה והצידה ..

כשאני דופק דפיקה קטנה על האזור אני מרגיש כאב עצום שקשה לתאר ... בהתחלה זה התחיל ברגל ימין ... אחרי חודשיים עבר גם לשמאל .. ומאז בבוקר אני סובל ברגל שמאל ובערב ברגל ימין קבוע.

זה מאוד פוגע בי ביכולות הריצה ואני אחד מהטובים בריצות , וואלה זה מאוד קשה לי לא לרוץ בתור הכנה לצבא .

א. מה הסיכוי שזה הנעליים ? נעל של נייק
    ב. מה הפזיותרפיסט לדעתכם ייתן לי ? יום ראשון אני אצלו .
    ג. ניסיתי קרח ניסיתי לנוח וכלום לא השתפר .. הגעתי למצב שאני צולע ושזה פוגע בי ביום יום בהליכה ואני מפחד שזה לא יעבור לי ויישאר איתי כל החיים ..

אני שוקל לקנות נעלי אולטרה בוסט של אדידס לריצה .. נרא לכם זה יישפר משהוא?

צריך עצות

2. 41 נק' מוניטין
    0
    boos

boos משתמש מתחיל

boos
    לייקים:
    41
    א. אני ממש שונא את נייק. הן עשו לי כאבי תופת. אז לדעתי נייק יכול בין היתר לגרום לך לכאבי רגליים. יש חנויות היום שהן נותנות לך לרוץ על הליכון שיש עליו חיישנים שבודקים איך הרגל שלך נוחתת על המשטח וכו' ואז זה מביא לך איזה דגמים הכי טובים לרגליים שלך (אני לא יודע עד כמה המכשיר הזה אמין אבל זה יכול לתת לך משוב על איך הרגל שלך נוחתת וכו' ככה שזה טוב לדעתי). נעליים שלי אישית העבירו את הכאבים ברגליים זה אסיקס פשוט נעליים אדירות.
    ב. סבלנות. חכה לראשון.
    ג. קרח מוריד דלקת וכו' אבל לפי מה שקראתי על זה פעם, טוב גם לחמם את המקום לא רק לקרר. תעשה חום-קור לסירוגין.
    עוד משהו אחי שיכול לעזור זה אם יש לך רולר יוגה כזה בבית אז תניח אותו על הרצפה ועליו תשים את הרגל שלך ותתחיל להזיז את הרגל והגלגל קדימה ואחורה זה מעין מסאז' כזה לרגליים אני יודע שיש אנשים שעשו את זה וזה עזר להם לכאבים. אם אין לך רולר יוגה אז תאלתר תקח מגבת גוף גדולה תגלגל אותה תקשור אותה חזק עם חוט או איזולירבנד שתהיה בצורת עיגול ותעשה איתה.
    אה והמון מנוחה אחי, כשאתה תחזור לרוץ בע''ה אז אל תתחיל לרוץ מרחקים גדולים תמיד תתחיל בצורה מבוקרת כי אתה לא רוצה לעשות לעצמך נזק בלתי הפיך תמיד תקשיב לגוף שלך...
    תעדכן.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...