בעיה מוזרה במרפק שמאל

הנושא בפורום 'פציעות ספורט ובריאות הגוף' פורסם ע"י yosi edri, ‏21/10/18.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    yosi edri

yosi edri משתמש מתחיל

yosi edri
    לייקים:
    0
    ED0CD71F-A038-4B12-B5A8-A0F12A35DE58.jpeg E2E94D26-05D9-4ADA-B3E7-8F58C674C336.jpeg שלום לחברי הפורום, אני בן 25 לפני כחודשיים התחלתי להתאמן בחדר כושר ובשבועות האחרונים התחילו לי מין ״קליקים״ כאלה במרפק בזמן שאני מבצע תרגיל לחיצת כתפיים. חשוב לי להדגיש שלא מדובר בקליקים הנפוצים שיוצאים לאנשים כמעט מכל מקום בגוף ושבדר״כ ״נגמרים״ זמנית לאחר שיוצאים כמה כאלה רצופים אלה בקליקים שנובעים מחיכוך בין העצמות במרפק וקורים מחדש בכל פעם שאני מבצע את התנועה הזאת עם משקל.

יחד עם זאת כאשר אני שוכב עם הידיים לצידי הגוף ונועל את המרפק עם כף היד לכיוון מעלה וגב היד נוגעת במזרן אני מרגיש מין תחושה מוזרה במרפק כאילו העצמות לא במקום ושריר ״הזרוע והחישור״ (בתמונה הראשונה) נמתח מעט כאילו אני בסיבוב יתר, השריר נרפה וההרגשה עוברת כאשר אני מסובב מעט את כף היד לכיוון הגוף, כשהיד ב90 מעלות אין את ההרגשה במרפק אך עדיין קורה אותו דבר בשריר.

בנוסף שמתי לב שהנקודה הקטנה בעצם הזרוע שנמצאת מצד המרפק לכיוון הגוף כאשר כף היד פונה למעלה (בתמונה השניה) בולטת מעט יותר החוצה ביחס ליד השניה. כרגע תודה לאל כל העניין לא מלווה בכאבים.

מה זה יכול להיות? האם יש צורך בפניה לרופא לצילומים או משהו?
    והאם כדאי להפסיק את התרגיל כרגע למרות שאין כאב?

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/18
  2. 1,066 נק' מוניטין
    0
    Michael Pichenuk

Michael Pichenuk מנהל פורום פציעות ספורט ובריאות הגוף מנהל

Michael Pichenuk
    מנהל
    לייקים:
    159
    חד"כ:
    DiaMond gym נתניה
    היי , בדכ אם אין כאב לא צריך למהר להחליף את התרגיל אבל, בחדר כושר יש לנו מגוון דרכים לבצע עבודה יעילה על מגוון השרירים, ממליץ לנסות מנחים אחרים ולשנות מעט את התוכנית ולראות איך זה משפיע

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...