תמונה יש התקדמות?

הנושא בפורום 'תמונות חברי האתר' פורסם ע"י Yonatann, ‏9/10/18.

טוען...
  1. 47 נק' מוניטין
    0
    eh0231

eh0231 משתמש מתחיל

eh0231
    לייקים:
    38
    עדיף שיהיה שחיף שיהיה לו בסיס להתחיל מסה מאשר להתחיל מסה על אחוז שומן גבוה..

2. 9 נק' מוניטין
    0
    עזוב..

עזוב.. משתמש מתחיל

עזוב..
    לייקים:
    9
    על זה אפשר להתווכח המון.
    לדעתי הוא צריך להמשיך במסה

3. 27 נק' מוניטין
    0
    אייל

אייל משתמש פעיל

אייל
    לייקים:
    19
    חיטוב גבר חיטוב ...

4. 5 נק' מוניטין
    0
    Marshmallow

Marshmallow משתמש מתחיל

Marshmallow
    לייקים:
    5
    ראשית, אדם שמן לא נראה כמו שק של חרא, אולי פחות אסטטי לעיני הציבור ובפרט זה החי את הבריאות מקרוב, אבל בטח שלא מגיע לאף אחד עלבון מרושע שכזה, המדיח אנשים להפרעות התנהגות ביטחון ואכילה על ימין ועל שמאל. אני לא מצטט את התגובה כדי לא לפתוח חזיתות אישיות מול אנשים שזקוקים לניתוח קיצור-לשון ושיעור באהבת חינם.

יחד עם זאת, אני מאמין שחיטוב טוב נחוץ במקרה הזה, ומניסיוני האישי, הוא מעורר תגובת גדילה משמעותית במאסה שלאחריה, כך שיש כאן שירות כפול במידה וממשיכים להתאמן.

אם אתה בוחר להישאר כמו שאתה, שזה בסדר לחלוטין, נסה להעלות משקלי עבודה, ולהקפיד על נראות התרגילים מבלי לחפף, ללא פגיעה בריאה ומשמעותית בשריר, אין סיבה לגוף לגדול, וזה מושג ממנעד תנועות רחב, הקפדה על דגשי התרגיל ועליה במשקלים לסף האתגר.

5. 290 נק' מוניטין
    0
    FloppyJoe

FloppyJoe משתמש מתחיל

FloppyJoe
    לייקים:
    119
    אני כמובן כמובן כמובן לא טענתי שפותח האשכול נראה כמו שק של חרא (קודם כל הוא לא מאד שמן והחיטוב שהוא צריך הוא יחסית קצר, ואני גם משוכנע שהוא לא הבין את זה כמוך) אלא תיארתי מקרה תאורתי ואפשרי מאד בו אנשים שמתחילים מאסה מפלטפורמה שאינה רזה (כמוהו) ואז מעלים עוד אחוזי שומן כתוצאה מהמאסה בהחלט נראים כמו שק של חרא, כמו שכל האנשים השמנים נראים:
    שקיות של חרא מהבילות לחות שומניות ונוטפות, עם בעיות מטבלויות, לחץ דם גבוה, ובטווח הארוך בעיות כלי דם ולב שבעיקר טובים בלנחור ולנטוף זיעה - אבל היופי שזה הפיך, ושאסור לעודד את המצב הלא בריא הזה.
    שומן, הוא דבר לא בריא ולא משנה איך תסובב את זה הוא מכער ונראה רע ואין טיפשות גדולה יותר מלהוסיף עוד ממנו בשביל דבר כל כך הפיך כמו שריר , שנעלם לך כלא היה אחרי חצי שנה של הפסקה.

גילוי נאות: עבדך הנאמן נראה כמו שקית של חרא מהבילה שומנית ומגעילה פעם בשנה לכמה חודשים עד שהוא מתחיל את החיטוב השנתי שלו, אין בזה שוב דבר יפה ואין בזה שום דבר טוב, אני לפחות לא מספר לעצמי שזה בסדר.

נ"ב

אדם שמן לא "נראה אולי פחות אסטטי לעיני הציבור" הוא בטוח נראה פחות אסטטי בעיני כל הציבור וגם בעיני עצמו, אלא אם כן הוא משקר לעצמו, ומשהו בתגובה שלך גורם לי לחשוד שזה המצב שלך, תתחטב חבר, אל תקבל את עצמך ככה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/18
    eh0231 אוהב/ת את זה.
  6. 5 נק' מוניטין
    0
    Marshmallow

Marshmallow משתמש מתחיל

Marshmallow
    לייקים:
    5
    אם אני מבין נכון, אתה פרובוקטור, והשנאה העצמית כלפי דימוי הגוף שלך מדרבנת אותך להתחטב. לא נשמע לי בריא, ובהחלט לא נעים לראות את זה מהצד.

גילוי נאות, איני 'שק של חרא' כהגדרתך כבר למעלה מעשור, מאז הטירונות העליזה. איני מטיף לאורח חיים המקבל את המצב הקיצוני והלא בריא של השמנה, אך אני סבור שיש לנקוט בגישה נעימה יותר בשיח, בכל תחום בחיים.
    אם אתה סקרן, 178 על 74 קילו, לא מסיים מאסה שמן, לא רוטט ולא נעליים, רק מיותם מקוביות (רחמנא ליצלן). יש לי העדפה לנשים רוטטות במידה, ואני מניח שזה לא חריג, מהיכרותי את הסביבה. פחות 'שק של חרא' בעיניי, יותר כמו 'סטייק טוב' ולא 'חזה עוף בתנור'.

אינך יודע מי קורא לעזרה על גבי הפורום, לא כל פותח אשכול נלחם בלבנון, פשט על עזה, ומוכן לקבל ביקורת ישירה בוטה ומוגזמת שתדרבן אותו בכיוון הנכון, ישנם אנשים שעלולים לקחת את זה למקום נורא, ולהתמודד עם ההשלכות באישפוזים כאלו ואחרים, ואני מכיר יותר מאחד כזה (זכר!).

מקווה שהגעתי לאני הפנימי הנחמד שלך והעברתי את המסר שאני רואה לחשוב מאוד, גם אם לא, שתהיה לך שבת שלום

7. 290 נק' מוניטין
    0
    FloppyJoe

FloppyJoe משתמש מתחיל

FloppyJoe
    לייקים:
    119
    צר לי לגדוע פה את המונולוג קורע הלב, אבל כפי שראית בהודעה הקודמת שלי - אתה והסיפור האישי שלך עם העדפות שלך בנשים הם סך הכל - נ"ב .
    מה שכתבתי נכון במובן הרחב, ואם אתה חושב שצריך לצנזר אמיתות בגלל שאני אדרדר מישהו לאישפוז כי הוא קרא בגיל 16+ שאנשים שמנים נראים כמו שק של חרא (בהקשר של פוסט בונה ) אז אני מציע לך להתחיל להסתובב עם קסדה, ואם אתה עוד מבסס את זה על אנקדוטה אישית אז גם קסדה לא תעזור למקרה שלך.

ואם היית מבין משהו בדכאון (מאובחן) , היית יודע שאנשים דכאוניים על סף אובדנות שרק צריכים עלבון קטן כדי לשים יד בנפשם אינם שורצים בפורומים של פיתוח עצמי ולא מתעסקים בשאלת מאסה או חיטוב ובטח שלא מפרסמים תמונות של עצמם בלי חולצה, ככה שעשית פה קצת Virtue signaling של אביר לבן ממוצע אבל לא תרמת פה שום דבר מעבר קצת לטפיחה עצמית על השכם - שבת שלום חבר, לא ממש הגעת לאני הפנימי שלי, אולי למעי הפנימי, ומשם החוצה בנפיחה אדירה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/18
  8. 5 נק' מוניטין
    0
    Marshmallow

Marshmallow משתמש מתחיל

Marshmallow
    לייקים:
    5
    מה שמדהים בך, שלמרות הניסוח העצוב, להתנסח - אתה יודע, וגם דעותיך מתקבלות על הדעת בלשון המעטה, והדיון הוא מעניין. חבל שאדם חכם בוחר להמשיך קו גס כזה, ולסיים שיחה בבדיחות בית שימוש, לי אישית יש גם שכפצ, ותרגיש חופשי להוציא עליי איזה שד שלא תבחר. מסכים שאולי הזדעזעתי מדי, אבל דרך ארץ חשובה גם מאחורי מקלדת, וגם אם אתה לא מאמין.
    שלך, נפיחה על סוס לבן, כביכול

9. 290 נק' מוניטין
    0
    FloppyJoe

FloppyJoe משתמש מתחיל

FloppyJoe
    לייקים:
    119
    דרך ארץ חשובה בהחלט, גם מאחורי מקלדת ואני (בכנות) מתנצל אם הרגשת ממני אי נעימות, לא על מה שאמרתי אלא על הסיטואציה.
    הנושא הזה דיי רגיש אצלי כי אני מכיר לא מעט אנשים שדיי דפקו את החיים שלהם בגלל השמנות מיותרות שנעשו במסגרת "מאסות" דרך עצות דפוקות של "אחוקים" בפורומים כמו אלו - ונותרו להיאבק בשומן למשך שארית חייהם, וככל שאדם יוצא מהלופ צעיר יותר ומוקדם יותר ככה רב הסיכויים שהוא יחייה את חיו בנוחות בריאות ונעימות - ושריר הוא סיבה מאד גרוע לפגוע בעצמך.

עכשיו, כל מה שאני כתבתי הגיע ממקום מאד אכפתי אמפטי אל פותח הפוסט ומתוך דאגה כנה אליו.
    המטרה שלי קידשה את האמצעים ואתה ממש לא נפיחה על סוס לבן מבחינתי, אתה מבחינתי פשוט מישהו שהתמקד בטפל ולא בעיקר,שהתמקד באיך ולא במה, ועוד איפה? באינטרנט.. מחוז חופש הביטוי הבלתי מתפשר על כל היתרונותיו וחסרונותיו.
    מה שחסר לנו שאנשים יתחילו גם ברשת לצנזר את עצמם לטובת הרגשות של אחרים, זה יהיה הפסד לכולם.

Marshmallow ו-eh0231 אוהבים את זה.
  10. 5 נק' מוניטין
    0
    Marshmallow

Marshmallow משתמש מתחיל

Marshmallow
    לייקים:
    5
    ברור לי מעל לכל ספק כי כוונותיך טובות, אתה עוזר לבחור בחו"ד חשוב, וודאי שמת לב שלמרות השיח שעלה לדיון בפני עצמו, אנו בדעה דומה, הבחור צריך חיטוב, השמנה היא מחלה, או לפחות גרועה כמוהה.

לחלוטין מוחל על כל הנאמר, ומבין שאתה להוט לעזור בכל מחיר, ומקבל את חופש הביטוי כערך עליון, רק כמו בכל דבר אחר בחיים, במידה הנכונה, וזה בטח לא צנזורה.

מסכים שתגובותיי נגעו לתפל ביחס לנושא האשכול, אבל במילותיך, חסר לנו שנצנזר את עצמנו לטובת הרגשות של אחרים, ופה הרגשתי שמתאימה קונטרה, רק לעוצמת המילים, ומחילה גם ממך, אם הייתי תקיף, לא זו הייתה כוונתי. באמת סליחה.

לנושא, מחזק את תגובתך האחרונה, מהשמנה יש לברוח כמה שיותר מוקדם וצעיר, ולבנות גוף בריא לעתיד. נטיה זו או אחרת להשמנה בגיל צעיר דינה כאדם מבוגר, כלומר, אחרי החיטוב המאסה צריכה להיות מדוייקת, ולא פריקת עול ילדותית, והשמנה חמורה שתוצאותיה ילוו את החיים. המאמרים בפורטל ובקילוגרם מקנים את רב הכלים שאחד צריך כדי להתקדם ליעד, ואני מאחל לבחור מלא מלא בהצלחה בחיטוב, עדכן אותנו, אני כבר מת לראות אותך מצליח! :)

FloppyJoe אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...