ייעוץ עזרה בתוספני תזונה

הנושא בפורום 'מתחילים בתזונה ואימונים' פורסם ע"י asxasac, ‏2/5/18.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    asxasac

asxasac משתמש מתחיל

asxasac
    לייקים:
    0
    שם מלא:ברק
    גובה:1.73
    משקל:
    63-64 תלוי ביום
    מטרה:במסת השריר, להתחזק.
    תוספי תזונה: הייתי שותה משקה חלבונים הזה:
    Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey
    למען קביעת אחוז שומן:
    http://www.interload.co.il/upload/791295.jpg
    http://www.interload.co.il/upload/9472764.jpg
    http://www.interload.co.il/upload/9435511.jpg
    לאחר מכן:
    סדר היום שלי הוא שאני קם סביב 6-7, אוכל יוגורט ובננה ופעמיים- שלוש בשבוע הולך עושה אימון בחדר כושר. חוזר הביתה אחרי האימון אוכל איזה משהו כמו למשל טוסט, לפעמים גם סלט ביחד והולך ללימודים. בלימודים אני אוכל סנדוויצים שהכנתי משהו כמו שלוש כריכים עם פסטרמה וחומוס או משהו בסגנון. וחוזר הביתה מאוחר בערב ומכין לעצמי ארוחה. האורחות הן: ספגטי וסלט, ספגטי עם קציצות וסלט. סגטי וטונה וסלט, שניצל (הכנה אישית) עם סלט, המבורגר עם ציפס וסלט.
    בקיצור אני אוכל ארוחה אחת גדולה ביום.

השלב האחרון:
    אני בחור מאוד ספורטיבי אני עושה ספורט מגיל קטן. הייתי משחק טניס, כדורסל, כדורגל הכל. התחלתי להתאמן בחדר כושר בכיתה יב. ובעצם עושה את זה עד היום. בצבא הפסקתי ללכת לחדר כושר והייתי עושה אימוני street workout כאלה וגם trx. אחרי השחרור חזרתי לחדר כושר אבל הייתי עושה אימונים של פעמיים בשבוע, לפעמים פעם אחת והיו גם שבועות שפשוט לא הייתי הולך. אבל עדיין הקפדתי לעשות לפחות אימון אחד גם אם הוא בבית.
    התחלתי לימודים השנה ובכלל לא הלכתי לחדר כושר, הייתי עושה ממש מדי פעם אימונים בבית. בחודש האחרון חזרתי להתאמןף מצאצי לעצמי זמן קבוע שאני יכול ללכת ככה שאני רוצה לחזור לתקופות הטובות שלי:).
    אני חושב שהכמו תאוכל שאני אוכל אולי לא מספיק גדולה ולכן גם לא מצליח להכניס מספיק חלבונים וכאלה.

רציתי לבקש אם יש לכם איזה תוסף טוב שאני יכול להשתמש בו שאתם ממליצים לי שאוכל באמת לגדול כמו שאני רוצה:).
    ממש תודה על העזרה!

בלי קשר נראלי התמונות מציגות תמונה קצת שקרית בגלל שכביכול חתכתי את התמנה קצת. אז אולי אני נראה כאן גדול יותר מבמציאות, ויכול לי שזה סתם נראלי ואני בעצם קטן רצח חח.

2. 5,174 נק' מוניטין
    0
    kotzer

kotzer מנהל ראשי מנהל

kotzer
    מנהל
    לייקים:
    2,490
    ערכתי לך את ההודעה המקורית ומחקתי את הדיון הכפול, תקרא את החוקי הפורום על מנת שלא יהיו בעיות בהמשך.

לגבי הדיון עצמו, אתה מה שהיתי מגדיר כאדם עם כוונות טובות אבל לא ממש יודע איך לבצע אותן.
    תוספי תזונה יכולים לעזור, אבל רק בדברים קטנים יחסית, מה שאתה צריך להשקיע בו זה אימונים כמו שצריך ותזונה נכונה.
    האימונים צריכים להיות עם התקדמות הדרגתית, והתזונה צריכה להיות לפחות מעט מחושבת, ואם אתה רוצה לעלות במסת השריר אתה תצטרך להיות בפלוס קלורי, ולצרוך מספיק חלבון.

כאן תוכל למצוא את הבסיס שאתה צריך, ובמידה ויש לך עוד שאלות תרגיש חופשי לשאול:
    עלייה במסת שריר [המדריך המלא לעלייה במסה] | קילוגרם - כושר ופיתוח הגוף

3. 0 נק' מוניטין
    0
    asxasac

asxasac משתמש מתחיל

asxasac
    לייקים:
    0
    קודם תודה רבה. שאלתי בהתחלה בפרום אחר ואז העבירו את ההודעה לכאן ויצא שהיו 2 הודעות ממני.
    בכל מקרה קראתי עכשיו את מה ששלחת לי, העיניין הוא שאני יודע מראש שאני לא אגיע בחיים לכמות קלוריות שאני צריך ביום. אני צריך להיות בפלוס חיובי ואני בוודאות לא שם.

בגלל זה חשבתי על להוסיף לעצמי גיינר או משהו בסנגון.
    מבחינת תוכניות אימון יש לי הכל, אני יחסית מבין, בכל זאת התאמנתי כל החיים שלי בספורט ואני יודע לבנות תכונית אימונים טובה כמובן שאני גם מתייעץ עם המדריכים בחדר כושר (הטובים שבניהם חח).

השאלה היא האם לדעתך כדי לי לקנות גיינר? ואם כן איזה?
    בזה שאני באמת לא מבין אבל אחרי אימון ממולץ לאכול חלבון בשביל לשקם את השריר והכל, עכשיו אם אני אקח רק גיינר אני לא אקבל את החלבונים שאני צריך לא? או שבגיינר יש גם חלבון?

אני די רוצה לדעת מה האיזון הנכון

4. 66,963 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר | לשעבר Moshe מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,292
    אם אתה לא מצליח להגיע לכמות היומית אז כן תוסיף את הגיינר אבל תוסיף מעט, לדוגמה שליש מנה ומשם תראה איך המשקל שלך מגיב.

אין לזה משמעות. לסך החלבון היומי יש משמעות גדולה יותר

5. 0 נק' מוניטין
    0
    asxasac

asxasac משתמש מתחיל

asxasac
    לייקים:
    0
    סבבה הבנתי אתכם.
    עכשיו יש איזה גיינר מומלץ שאתפ יכולים להמליץ לי עליו?
    יש מלא אתרחם כמו ויטקוסט וכאלה אין לי מושג מה כדי לקחת חחח

במחיר סטודנטיאלי כמובן חח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...