ייעוץ כאבי שרירים בכל הגוף..

הנושא בפורום 'מתחילים בתזונה ואימונים' פורסם ע"י matan1127, ‏4/4/18.

טוען...
  1. 1 נק' מוניטין
    0
    matan1127

matan1127 משתמש מתחיל

matan1127
    לייקים:
    1
    הי חברים, נרשמתי בשבועיים האחרונים לחדר כושר ואני עוד חודשיים משתחרר משירות צבאי קשה
    אני נהג בצבא והאמת שאני בכלל לא בכושר ואני 90 קילו, בתקופה האחרונה (משהו כמו יותר מ4 חודשים) אני סובל מכאבי שרירים בכל הגוף,
    השרירים בגב הורגים אותי, בזרועות יש לי כאבים בשרירים, הרגשה שכל הזמן הכל לחוץ ותפוס ואני כבר מהרגל כל הזמן מוזיז את הידיים עושה מין קליקים כאלה וזה לא עוזר זה רק מתגבר, ככה גם ברגליים, לא יודע להסביר כל הגוף מין הרגשה לא נוחה כזאת, לא רפוי כזה כל הזמן.. נמאס לי מזה...
    אני רוצה להרגיש בן אדם חדש, בריא, אני כולה בן 21 ! זה בגלל שאני לא בכושר ? גם המצב של השרירים שלי לא משהו כבר אין לי שרירים הידיים שלי רכות כאלה
    אני לא יכול לבדוק את זה אפילו כי זה דורש תהליך במרפאה שבאמת המרפאה בגדוד שלי על הפנים, הגעתי למצבים שהם אומרים לי קובעים לך וכלום אין כלום..
    אני מתכנן לפחות לעשות אירובי בחדר כושר ולא במתקני כושר האחרים (נגיד שמרימים משקלים וכל זה) מחשש שידפק לי הגוף עוד יותר ואז יהיה נזק..
    מה אתם אומרים על אירובי ? ריצה אליפטי וזה לבינתיים עד שאני ישתחרר ואני יבדוק את זה באופן עצמאי אצל רופא ? אני לא יודע מה כל הכאבים האלה וכל ההרגשה "הזקנה" הזאת, אני רוצה לשפר את זה..
    אפשר עזרה אנשים שמבינים ? כל הזמן אני חושב על זה וגם עוד מעט קיץ אני חייב להרגיש יותר צעיר בריא וחי, זה לא הגיוני שאני ישאר ככה.. תודה לעוזרים !

2. 68,391 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    10,138
    אירובי זה עדיף על כלום אבל כדאי לך גם להוסיף אימוני כוח בהדרגה עם משקלים קלים ואז להתקדם במשקלים תוך כדי ההרגשה והכאבים שאתה מרגיש.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...