ייעוץ אישי בתזונה וכושר

הרשמה לייעוץ אישי און-ליין בתזונה ואימונים

המידע הבא תקף לייעוץ און-ליין המתקיים בפורום או באימייל ללא מפגשים פרונטלים. לייעוץ פרונטלי במשרדינו בראשל"צ או ת"א אנא פנו למספר:

03-544-0919

 למידע נוסף:

https://www.lbs.co.il/info


הייעוץ האישי הוא יחיד במינו בתחום התזונה והאימונים, מכיוון שהוא מקנה לכם הלקוחות את האפשרות לשאול שאלות, לקבל הדרכה וביקורת לגבי ההתקדמות שלכם על בסיס יומי וכל זאת מבלי לצאת מהבית!


בניגוד לייעוצים אישיים אחרים, אנחנו איתכם לאורך כל הדרך, מהיום הראשון. כל שאלה שיש לכם, כל חשש, כל טענה ובקשה - אנו נמצאים לצידכם לאורך כל התהליך ונענה לכם על כל דבר בכל שעה ובכל יום. לא מדובר בייעוץ חד פעמי, שלאחריו אנו משחררים אתכם "לחופשי", כמו שעושים בייעוצים אישיים בעלי סטנדרטים אחרים. אנחנו נתמודד מידי יום עם כל הקשיים שלכם, נעזור לכם וננחה אתכם בהתאם.

לדוגמה:

היום יש לי אירוע, מה אני יכול לאכול במקום X

היום קרה לי במכון הכושר X. האם נדרש לעשות Y?
"אחרי שבוע ירדתי יחסית מעט במשקל, מה נוכל לשנות כדי ששבוע הבא אני אראה תוצאות טובות יותר?"

אלו דברים שלא כל ייעוץ אישי יתן לכם. אנחנו - כן!

הייעוץ האישי מתבצע בתת פורום פרטי ולאף אחד חוץ מסגל הייעוץ אין גישה אליו. לקוחות אחרים ומשתמשים באתר אינם יכולים לראות את מה שאתם או אנחנו רושמים בתת פורום זה. כל לקוח מנוהל באופן נפרד, עם תוכנית אימונים ותזונה נפרדת בהתאם למטרות ואורח החיים שלו.

הייעוץ ניתן לאנשים הרוצים: להוריד במשקל ובאחוזי השומן, לעלות במסת השריר, להתחזק או לשמור על הקיים. בנוסף, הייעוץ האישי מותאם לספורטאים (כדורגל, כדורסל, פוטבול וכדומה) ולמתאמנים לקראת גיבוש/גיוס ליחידות קרביות.

הייעוץ ניתן על ידי צוות האתר, שמורכב ממדריכי כושר מוסמכים. הייעוץ ינתן בפורום "ייעוץ בתזונה ואימונים" ויכלול תמיכה לשאלות, ביקורות טכניקה והסברים בפרטי פרטים בכל זמן, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

אנו דוגלים במטרה אחת: לתת לכם את הידע והכלים כדי שתוכלו להמשיך לאחר מכן ולהתקדם בכוחות עצמכם. אנשים רבים מגיעים אלינו כשהם מבולבלים לגבי מה לאכול, כיצד להתאמן ומדוע לאכול ולהתאמן כמו שאנחנו מסבירים. בנוסף אנו מציעים תמיד מספר אפשרויות לבחירה, הן בתוכנית התזונה והן בתוכנית האימונים. הלקוח הוא שבוחר איזו דרך מתאימה לו יותר. איננו כופים שיטה כזו או אחרת ואנו תמיד נסביר למה אנו דוגלים או תומכים בדרך X על פני Y.

צוות האתר דוגל בכך שתוכנית האימונים והתזונה ישתלבו באורח החיים שלך ולא ההפך. בניגוד לייעוצים אחרים שהופכים ירידה במשקל למשטר קפדני וסיוט מתמשך, אצלנו תגלו גישות שלא ראיתם לפני כן. אפשר בהחלט ליהנות מתהליך של דיאטה והורדה במשקל (לדוגמה, לאכול דברים שלעולם לא חשבתם ש"ניתן" או "מותר" לאכול). לאלו שמנסים לעלות במסת השריר, תתפלאו כמה מעט ניתן לעשות בחדר הכושר ואילו תוצאות ניתן לפתח בזמן יחסית קצר.

אם אתם לא מעוניינים לקבל ייעוץ דרך המערכת של הפורום, ניתן לעשות זאת גם דרך הדואר האלקטרוני. לפרטים ניתן לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני: [email protected].


יש להתייעץ עם גורם מוסמך לפני כל תחילת תוכנית אימונים או תזונה מטעמנו. כמו כן, אנו מבקשים לחתום על טופס שאותו תקבלו מאיתנו מיד לאחר ההרשמה.


לצערנו אין ביכולתנו לעזור לאנשים עם מחלות כרוניות (סוכרת, לב, כליות וכו'). בנוסף, אנו לא מייעצים לנשים בהריון.


מה נכלל בחבילה?

● מעקב לחודש בדואר האלקטרוני או בפורום. לאחר מכן נדרש לחדש את עלות המעקב בהתאם לחבילות שמצוגת בתחתית העמוד.

● הערכת אחוז שומן ובניית תפריט תזונה מותאם אישית, בהתאם לעברו של המתאמן והנתונים הפיזיולוגים שלו (גיל, גובה, משקל ומין). השאלות יהיו כאלו שדורשות יחס אישי וכאלו שלא יקבלו תגובות ענייניות בפורומים הפתוחים.

● מעקב בתוכנית התזונה והאימונים. שינויים על בסיס דו-שבועי (או שבועי, תלוי בהתקדמות) - אנחנו עוקבים אחריכם על בסיס יומי ורואים בדיוק למה הגוף שלכם מגיב ולמה לא!

צוות האתר מתחייב לענות תוך 24 שעות לכל פנייה בפורום ייעוץ.מי אנחנו?


● מייק ביקוב
B.Sc במדעי התזונה – פיזיולוגיה ומטבוליזם
B.A בביולוגיה מולקולרית – נוירוביולוגיה (מדעי המוח)
אוניברסיטת קליפורניה, ברקלי ארה"ב
מייסד פורום LBS ופורטל קילוגרם

● איילת קורצבנד
B.Sc במדעי התזונה – דיאטנית קלינית ותזונאית ספורט (RD)
פקולטה לחקלאות, האוניברסיטה העברית


● רותם רינות
B.Sc במדעי התזונה – דיאטנית קלינית (RD)
פקולטה לחקלאות, האוניברסיטה העברית


ניתן גם לקבוע פגישת ייעוץ אחד אל אחד במשרדינו בראשון-לציון. לפרטים נוספים:

https://www.lbs.co.il/info


ניתן לשלם גם עם כרטיס אשראי (גם בתשלומים) בטלפון: 03-5440919 (ימים א'-ה' 10:30-16:30)

לכתבות באתר מאקו ו-YNET מצוות האתר: לחצו כאן

לבירור הטבות, שאלות על תשלום ומה נדרש מכם לפני תחילת הייעוץ: לחצו כאן
Official PayPal Seal

חבילות מותאמות

 • 450.00 ILS
  רכישה

  תוכנית אימונים ותזונה + מעקב לחודש - און-ליין בלבד


  בניית תוכנית אימונים ותזונה בהתאמה אישית ותמיכה במשך חודש. במידה ולא הייתם בעבר בייעוץ אישי באתר, אנא בחרו באפשרות זו. אם הייתם בייעוץ אישי בעבר, ולא עברו 4 חודשים מאז שנגמר לכם המנוי, אנא בחרו באחת מחבילות המעקב. במידה ועברו 4 חודשים מאז שהייתם בייעוץ אישי, אנא רכשו את החבילה הזו שוב. ניתן לשלם גם בביט/העברה בנקאית. למידע נוסף נא ליצור קשר בטלפון 03-5440919

 • 1,490.00 ILS
  רכישה

  תוכנית אימונים ותזונה + מעקב ל-4 חודשים - 10% הנחה


  מיועד ללקוחות חדשים - החבילה הראשונית משולבת עם מעקב ל-4 חודשים סה"כ. המעקב כולל בתוכו שינויים בתפריט התזונה ו/או תוכנית האימונים - כולל הרכבה מחדש במידת הצורך. הייעוץ מתבצע בפורום או באימייל ללא מפגשים פרונטלים. לייעוץ עם מפגשים פרונטלים אנא צרו קשר במספר 03-5440919
 • 1,990.00 ILS
  רכישה

  תוכנית אימונים ותזונה + מעקב ל-6 חודשים - 20% הנחה


  מיועד ללקוחות חדשים - החבילה הראשונית משולבת עם מעקב ל-6 חודשים סה"כ. המעקב כולל בתוכו שינויים בתפריט התזונה ו/או תוכנית האימונים - כולל הרכבה מחדש במידת הצורך. הייעוץ מתבצע בפורום או באימייל ללא מפגשים פרונטלים. לייעוץ עם מפגשים פרונטלים אנא צרו קשר במספר 03-5440919
 • 400.00 ILS
  רכישה

  1 חודש מעקב און-ליין - חידוש בלבד


  מעקב לחודש (חידוש מנוי קיים בלבד). המעקב כולל בתוכו שינויים בתפריט התזונה ו/או תוכנית האימונים - כולל הרכבה מחדש במידת הצורך. אם לא הייתם בייעוץ אישי 4 חודשים ברציפות, יש לרכוש את החבילה הראשונית מחדש.
 • 1,450.00 ILS
  רכישה

  4 חודשי מעקב און-ליין - חידוש בלבד - 10% הנחה


  מעקב ל-4 חודשים (חידוש מנוי קיים בלבד). המעקב כולל בתוכו שינויים בתפריט התזונה ו/או תוכנית האימונים - כולל הרכבה מחדש במידת הצורך. אם לא הייתם בייעוץ אישי 4 חודשים ברציפות, יש לרכוש את החבילה הראשונית מחדש. 10% הנחה ניתן על בסיס מחיר חודשי (400 ש"ח/חודש או 1,600 ש"ח ל-4 חודשי מעקב).
 • 1,890.00 ILS
  רכישה

  6 חודשי מעקב און-ליין - חידוש בלבד - 20% הנחה


  מעקב ל-6 חודשים (חידוש מנוי קיים בלבד). המעקב כולל בתוכו שינויים בתפריט התזונה ו/או תוכנית האימונים - כולל הרכבה מחדש במידת הצורך. אם לא הייתם בייעוץ אישי 4 חודשים ברציפות, יש לרכוש את החבילה הראשונית מחדש. 20% הנחה ניתן על בסיס מחיר חודשי (400 ש"ח/חודש או 2,400 ש"ח ל-6 חודשי מעקב).

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!