אם אני לא רואה תוצאות, האם אני יכול לקבל החזר כספי?

לפי "חוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981" תחת סעיף 14 ד4 הנקרא "טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה;" לא ניתן לבטל עסקה שנרכשה דרך האתר.
אולם, אם לא תהיה תוצאה ויזואליות לאחר 12 שבועות (3 חודשים), ישנה אפשרות לקבל החזר כספי מלא. סעיף זה תקף בתנאי שהיה מעקב אחר כל ההנחיות בייעוץ אישי באתר מהיום הראשון.
קטגוריה:
ייעוץ אישי
פורסם:
‏4/8/13
צפיות:
1848
FAQ Manager ©2018 Iversia from RPGfix.